Новите ни козметични похождения 30

  • 58 234
  • 717
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 1 045
Сенсибио 500мл в Ремедиум е 27,49лв.!


Pfff, няма ли някой път до Атина та да му поръчам да ми я донесе... Crazy


От вчера:

http://www.peggysage.pl/dataweb.jset?l=2 номерата 241, 260,336,381,050...

# 631
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 841
beliz гелчето взимам за н-ти път. Много е хубав. Не веднъж съм го хвалила във форума. Измива супер, мирише страхотно, отмива грим перфектно, икономичен и не не  последно място-за цената си е направо невероятен (10 лв.) Взимай го смело  Peace
А за каква кожа е подходящ?

# 632
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Сенсибио 500мл в Ремедиум е 27,49лв.!


Pfff, няма ли някой път до Атина та да му поръчам да ми я донесе... Crazy


Ремедиум е в София, не в Атина.  Laughing

# 633
  • Мнения: 1 045
Сенсибио 500мл в Ремедиум е 27,49лв.!


Pfff, няма ли някой път до Атина та да му поръчам да ми я донесе... Crazy


Ремедиум е в София, не в Атина.  Laughing

Да, де, аз съм в Атина. Сериозно, ако има такава сладурана, моля да ми пише на лични.  Mr. Green

# 634
  • Мнения: 38
beliz гелчето взимам за н-ти път. Много е хубав. Не веднъж съм го хвалила във форума. Измива супер, мирише страхотно, отмива грим перфектно, икономичен и не не  последно място-за цената си е направо невероятен (10 лв.) Взимай го смело  Peace
А за каква кожа е подходящ?
Ами не съм сигурна, че на опаковката пише точно за каква кожа е предназначен, но цялата серия ц+е е за +20 г. Моята лично е нормална, като зимата ми е необходима повече хидратация (на бузите ми става по-суха тогава). Крема от серията ползвам през по-студените месеци. За  лятото ми е тежък. Гела си ползвам целогодишно.

# 635
# 636
  • София
  • Мнения: 1 793
a.l.e.n.a,
сподели после моля за активатора за къдрици.
Не съм Алена, но да споделя че го ползвах вече 4-5 пъти и бих казала, че е страхотен  Peace. Много хубаво оформя. До сега с крем не съм постигала това. Евентуално с пяна, но от нея косата седи на клечки и по-суха. Много, много съм доволна от активатора за сега  Peace.

# 637
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 786
  Heart Eyes
От списание Грация 40 мл.

# 638
  • Мнения: 3 317
От списание Грация 40 мл.
  Сподели отзиви   Simple Smile За каква кожа е ?

# 639
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 786
За всеки тип кожа.Ето инфо:
Скрит текст:
Rehydrates All Skin Types

This smooth nectar cream is a new-generation moisturiser combining the technology of aquaporins - true cell irrigation channels - with targeted active plant ingredients.  It leaves the skin beneath a veil of freshness in order to help:

    * relax and quench (Aromatic Mint and Orange Blossom Waters)
    * hydrate (Extracts of Codium and Wild Pansy)
    * protect against the environmental pollution (Micro-Proteins of Moringa Oleifera)

Neroli Essential Oil, with soothing properties, plays a powerful carrier role for other active ingredients providing improved effectiveness.

Results:  Perfectly hydrated, your skin appears soft, supple and healthy.

With no mineral oils.  With no parabens.

# 640
  • Мнения: 31 394
И аз се сдобих с няколко Деклеора. Crazy

# 641
  • Мнения: 2 562
И аз се сдобих с няколко Деклеора. Crazy
От кой брой на списанието е?

# 642
  • Мнения: 5
И аз се сдобих с няколко Деклеора. Crazy
От кой брой на списанието е?
Актуалния. И аз се сдобих с кремче. Дано е хубаво.
Чудя се като пише редовна цена 70 лв, а го вземаме (като подарък) за 8 лв, дали качеството на продукта е същото? Главната цел ми е ясна, но разликата между двете цифри е огромна...  ooooh!

# 643
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
a.l.e.n.a,
сподели после моля за активатора за къдрици.
Не съм Алена, но да споделя че го ползвах вече 4-5 пъти и бих казала, че е страхотен  Peace. Много хубаво оформя. До сега с крем не съм постигала това. Евентуално с пяна, но от нея косата седи на клечки и по-суха. Много, много съм доволна от активатора за сега  Peace.

изненада ме, че е по-течен, икономичен е, по-скоро хидратира и не пресушава  Peace

# 644
  • Мнения: 2 562
И аз се сдобих с няколко Деклеора. Crazy
От кой брой на списанието е?
Актуалния. И аз се сдобих с кремче. Дано е хубаво.
Чудя се като пише редовна цена 70 лв, а го вземаме (като подарък) за 8 лв, дали качеството на продукта е същото? Главната цел ми е ясна, но разликата между двете цифри е огромна...  ooooh!
И аз това се чудех преди малко Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт