Панически атаки и бременност

  • 19 080
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 131


Мила,пантера,вече 15 години отглеждам дете(вече две) с тази диагноза  Peace Да!Ти ще можеш да гледаш и отгледаш и деца и внуци с тази диагноза  Hug Ако имаш конкретни въпроси...насреща съм  Simple Smile

Цитат
Благодаря ти Харем стил!
Как се справяш хем с кризите, хем с децата, особено когато са бебета? Страх ли те е да ги извеждаш на дълги разходки?
[/quote]

С кризите се справям,вече им хванах цаката  Mr. Green но виж за разходките   Thinking аз не ходя никъде сама,в смисъл освен децата винаги мъжа ми е с мен.

# 16
  • Мнения: 10


Мила,пантера,вече 15 години отглеждам дете(вече две) с тази диагноза  Peace Да!Ти ще можеш да гледаш и отгледаш и деца и внуци с тази диагноза  Hug Ако имаш конкретни въпроси...насреща съм  Simple Smile

Цитат
Благодаря ти Харем стил!
Как се справяш хем с кризите, хем с децата, особено когато са бебета? Страх ли те е да ги извеждаш на дълги разходки?

С кризите се справям,вече им хванах цаката  Mr. Green но виж за разходките   Thinking аз не ходя никъде сама,в смисъл освен децата винаги мъжа ми е с мен.
[/quote]

А като са били бебета? Ти си била по майчинство, но как мъжа ти е успявал да бъде винаги с теб докато ги разхождаш? Мислех си, ако има други майки около мен, сигурно ще се чувствам по-спокойна и това ще е вид решение newsm78

# 17
  • Мнения: 1 131


Мила,пантера,вече 15 години отглеждам дете(вече две) с тази диагноза  Peace Да!Ти ще можеш да гледаш и отгледаш и деца и внуци с тази диагноза  Hug Ако имаш конкретни въпроси...насреща съм  Simple Smile

Цитат
Благодаря ти Харем стил!
Как се справяш хем с кризите, хем с децата, особено когато са бебета? Страх ли те е да ги извеждаш на дълги разходки?

С кризите се справям,вече им хванах цаката  Mr. Green но виж за разходките   Thinking аз не ходя никъде сама,в смисъл освен децата винаги мъжа ми е с мен.

А като са били бебета? Ти си била по майчинство, но как мъжа ти е успявал да бъде винаги с теб докато ги разхождаш? Мислех си, ако има други майки около мен, сигурно ще се чувствам по-спокойна и това ще е вид решение newsm78
[/quote]

Когато той беше зает или на работа излизах с приятелки,но постепенно стана така,че ми беше спокойно само с него.Имай в предвид,че по време на разходка ако ти стане лошо,никога ама никога не припадаш,а аз съм сигурна,че от това се страхуваш най-много.Паническата атака идва и си заминава,а след нея се чувстваш зареден Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 495
Малкия е на 1 месец , първите пъти като го изкарвахме с мъжа ми се чудех сама как ще го изкарвам понеже не се чувствах никак уверена , но като излязох 2 пъти сама с него придобих сигурност и не се страхувам. А и аз нямам проблеми с излизанията , изпадам в паника в други ситуации , например когато трябваше сама да остана с бебето след като мъжа ми се върна на работа , но за 2-3 дена придобих увереност и тук  и сега съм пушка. Просто трябва да се изправяш пред страховете . Ето , аз съм паника голяма , но родих с операция , което даже ми се струва по - голяма смелост от това да раждаш нормално , бях супер спокойна , в болницата се държах мъжки , гледам си детето. Е , имала съм през всичките тия моменти паник атаки  , но гледам всичко да преодолявам и си мисля , че ние сме много по - силни от останалите хора , защото ни се налага постоянно да се борим и преодоляваме трудности.

# 19
  • Мнения: 3
Здравейте,аз сьм на 26год. и от 9 год. страдам от ПР.Миналата година се омьжих и с мьжьт ми искаме да си имаме детенце,но се страхувам как ще изкарам една бременост с тези ПА като се има в предвид че не е хубаво да се приемат АД.Споделете вие как сте се справили  Praynig

# 20
  • Мнения: 43
Здравейте и аз имам такъв проблем. От миналата година започнаха атаки, страх. ПИЯ АНТИДЕПРЕСАНТИ И РИВОТРИЛ. Ако забременея, а много искам, какво ще правя newsm78
Ще мога ли да я карам без лекарства, направо ми се струва не възможно това.
Имали някоя майка която да е пила АД по време на бременност и как е повлияло това.

# 21
  • Мнения: 1 495
Тази тема аз я пуснах когато бях бременна и за съжаление не може да се пият АД по време на бременност.  И аз не издържах , но някак си с позволените лекарства успявах да се държа , но  прекарвах почти цялото си време в нас след 5тия месец (до тогава ходех на работа , но ми беше адски трудно). Излизах само по лекари или се разхождах сама , не исках компания и никой да е с мене , сама ми беше най - добре. Много почивах и стоях на хладничко лятото , че от горещината ми се засилваха атаките.Някак си се изкарва бременността .

# 22
  • Мнения: 43
Благодаря ти за отговора. Вчера ходих при АГ и ми каза че ако забременея трябва да забравя за тези лекарства, защото може да навредят на бебчето. Каза още от сега да ги намалям и да ги спирам. На мен това ми се струва адски трудно, защото благодарение на лекарствата съм на крака, преди тях не искам да се сещам какъв ад беше. Много се страхувам какво ще правя.

# 23
  • Мнения: 13
Здравейте! Последният цикъл беше на 25 юли,бременността е установена на ехограф,само плоден сак 7 мм.Правих ЧХГ в сряда-2099 и петък 2039.Днес леко кървене.Сега бях на лекар и ми изписа нош па и утрогестан.Много се притеснявам за хормона.Имам 2 спонтанни и една извънматочна.Въпроса ми е,знаете ли случаи при които Чхг е в застой?

# 24
  • Мнения: 1 131
Здравейте! Последният цикъл беше на 25 юли,бременността е установена на ехограф,само плоден сак 7 мм.Правих ЧХГ в сряда-2099 и петък 2039.Днес леко кървене.Сега бях на лекар и ми изписа нош па и утрогестан.Много се притеснявам за хормона.Имам 2 спонтанни и една извънматочна.Въпроса ми е,знаете ли случаи при които Чхг е в застой?
Миличка,задай въпроса си тук  Peace http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=545212.975 Тук е темата за ПР  и бременност и няма как да ти бъдем полезни.Желая ти много късмет и дано всичко е наред  Praynig



Общи условия

Активация на акаунт