Гримиране - идеи, продукти и предизвикателства - 15

  • 41 937
  • 732
  •   1
Отговори
# 660
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Такаа, навивачки такива  Mr. Green

Сега търся тъмно лилави сенки, сенки в цвят бургунди (вчера попитах една продавачка за "тъмно червени сенки, нещо като бордо", тя ме погледна, както се гледа луд човек и каза "СЕНКИ?!" и аз кимнах кротко "мхм", е нямаше такова нещо  Mr. Green)

Червило също искам тъмно, но не много наситено, че не мога да нося такива statement червила  Laughing

# 661
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
И аз търся сенки бордо, и аз не намирам Confused. Тъмнолилави имат Catrice, и са хубави.

# 662
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 453
l'oreal Infallible 24HR Eyeshadow - имат такива цветове, аз взех 5-6 вида и мисля имам такъв цвят  Peace

тук някои се виждат хубаво, има още цветове - по-тъмни, по-лилави или кафяви .... http://www.makingupthemw.com/2012/07/loreal-24-hour-infallible-eyeshadows-le.html

# 663
  • Sofia
  • Мнения: 779
Вече си записах следващите гримове за тестване благодарение на вас Simple Smile Нещо набързо и от мен , използвала съм само новата очна линия на ArtDeco от серията Дита, четката им, а белият молив е на Rimmel. Нямам сенки или спирали.. и окото ми не е особено фотогенично, но с това разполагам Simple Smile

Много добре се е получило  Peace Това наистина ли е очна линия, на мен ми прилича на молив  Rolling Eyes На АртДеко не съм ползвала нищо освен базата им за сенки. Много ги заглеждам лаковете им за устни, но още не съм сигурна дали ще нося такова нещо.


Да, просто има по-матов ефект отколкото лъскав. Хубавото е, че и се прави блендинг лесно и така се получи това над сгъвката на клепача, т.е. подходяща е за опушен грим. Честно казано очаквах да се справи по-зле, защото им е единственият такъв продукт като консистенция все пак, а това е единственият цвят. Лаковете за устни и мен ме грабнаха най-много от цялата колекция, и тях съм взела да пробвам, слава богу са само 2.. Четката им е мъничка и ще видим как се нанасят, ще гледам да пусна снимка като се мацна. Blush

# 664
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 453
и на мен ми беше интересно да видя идеята, но аз с молив не бих могла да отрежа толкова прецизно, при мен с молив става по-меко и разсеяно  Rolling Eyes

# 665
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
l'oreal Infallible 24HR Eyeshadow - имат такива цветове, аз взех 5-6 вида и мисля имам такъв цвят  Peace

тук някои се виждат хубаво, има още цветове - по-тъмни, по-лилави или кафяви .... http://www.makingupthemw.com/2012/07/loreal-24-hour-infallible-eyeshadows-le.html

Това много ми хареса, една блогърка беше показала грим с тях  Heart Eyes
Скрит текст:

Това също  Heart Eyes
Скрит текст:

# 666
  • Sofia
  • Мнения: 779
Аз имам този от серията и е много красив, само че от много мислене как ще си го държа и пазя за специални случаи почти не го ползвам. Tired

# 667
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Имало доста цветове от тази серия но незнам колко се предлагат в БГ.

http://sakuralovely.wordpress.com/2011/10/29/loreal-colour-infal … hadow-collection/

# 668
  • Sofia
  • Мнения: 779
Имало доста цветове от тази серия но незнам колко се предлагат в БГ.

http://sakuralovely.wordpress.com/2011/10/29/loreal-colour-infal … hadow-collection/

При нас знам, че се предлагат 8 цвята, кои точно мога да проверя Simple Smile

# 669
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 453
И тук се предлагат 8 цвята, аз мисля, че имам 5  Peace

Моля, покажете гримчетата с тях  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 670
  • Мнения: 13 627
Такаа, навивачки такива  Mr. Green

Сега търся тъмно лилави сенки, сенки в цвят бургунди (вчера попитах една продавачка за "тъмно червени сенки, нещо като бордо", тя ме погледна, както се гледа луд човек и каза "СЕНКИ?!" и аз кимнах кротко "мхм", е нямаше такова нещо  Mr. Green)

Червило също искам тъмно, но не много наситено, че не мога да нося такива statement червила  Laughing
Тъмно лилави препоръчвам ето тези на Инглот! Уникални са, скъсах се да ги нося, заедно с бургунди цвят отгоре! Става някаква приказка, толкова много си пасват Heart Eyes Heart Eyes

Иначе цвят бургунди имат и Инглот (P 452, amc 55...) и МАC (cranberry,sketch ....)
аз още не съм си купила татуто на Мейбелин в този цвят, но скоро ще поправя и тази грешка

# 671
  • Мнения: 23
Момичета, от векове си търся такова червило: http://prikachi.com/images.php?images/206/5335206a.jpg
Имате ли идея за някое, което се доближава?
  bouquet


Погледни Flormar P 303, много хубав нюд, а и 302 и 304 са в тази гама, но както са ти казали и  другите момичета многозависи от цвета на кожата ти .

# 672
  • Мнения: 616


Борбата е жестока, последен ден за анкетата, има още няколко часа, гласувайте!

# 673
  • София
  • Мнения: 5 549
Моето любимо лилаво е номер 375:
Скрит текст:
Цветът е много наситен и изключително траен.Преди си купувах една палитра на YSL само зареди лилавото,което беше същото като това.Много се радвам че пак е актуален грим в лилав тон

# 674
  • Мнения: 331
Такаа, навивачки такива  Mr. Green

Сега търся тъмно лилави сенки, сенки в цвят бургунди (вчера попитах една продавачка за "тъмно червени сенки, нещо като бордо", тя ме погледна, както се гледа луд човек и каза "СЕНКИ?!" и аз кимнах кротко "мхм", е нямаше такова нещо  Mr. Green)

Червило също искам тъмно, но не много наситено, че не мога да нося такива statement червила  Laughing
Тъмно лилави препоръчвам ето тези на Инглот! Уникални са, скъсах се да ги нося, заедно с бургунди цвят отгоре! Става някаква приказка, толкова много си пасват Heart Eyes Heart Eyes

Иначе цвят бургунди имат и Инглот (P 452, amc 55...) и МАC (cranberry,sketch ....)
аз още не съм си купила татуто на Мейбелин в този цвят, но скоро ще поправя и тази грешка
Аууу, влюб, влюб в този иглотски лилав цвят !!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт