Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 125

  • 106 944
  • 754
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 148
Маринче,зло да те забрави мила.Много ти се кефя напоследък на тортите.Страхотен дракон,само ме е яд че не си поигра със мотора.Сигурна съм че щеше да се справиш.
Марулич,ти си вече недостижима със тия прекрасни творения.Слагам те във списъка на извънземните.
Дивина,много ми харесва тортата във червено и черно.А за розата просто нямам думи.Бебешката също,не знам какво не и харесваш ,прекрасна е.

# 16
  • Мнения: 79
Момичета трябва да направя изправени дракони,да сте попадали на нещо постъпково,не открих нищо в Ловлито.Затрудняваме въпроса-как да направя тялото,от какво тесто,за да стане бетон твърдо,на какво да го суша,как да скача после крилата,краката,може би предварително трябва да направя дупки в тестото ThinkingДраконите трябва да са 10см-сина ми е дал макети играчки  Laughing
Ще съм благодарна за съвети.
Дано това да ти е от помощ - http://vale-cooking-and-fun.blogspot.com/2012/05/how-to-make-dra … itung-zucker.html

# 17
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Цоп и аз в новата тема да ви следя какви красоти правите ... че трябва да взема да се стегна и да се завърна при тортите  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 275
Не зная ползващите машмароу фондана от къде си купувате бонбоните, но днес забелязах в Карфур 300г. бонбони тяхната марка на 1.89 - при редовна цена 3.29 дано съм в помощ на някой

# 19
  • Мнения: 4 841
Момичета, видях една торта и се скъсах от смях и просто няма как да не ви я покажа. Ако вече някой я е показвал, моля да ме извините, но просто не се сдържах  Embarassed

# 20
  • София
  • Мнения: 1 358
Марулка,Гуфи-мерси.

# 21
  • Мнения: 3 861
Нова тема, айде да съм по-редовна. Довърших си тортите, предадох ги благополучно и сега съм тотално разбита.В кухнята ми все едно бомба е паднала след това усилено тортоправене, накрая направо тичах между плота и масата, толкова бързане, има пропуски, имая недоизпипани неща, но не ми стигна времето, просто не ми стигна, това е!
Снимки ще ви покажа после.

Сега искам да коментирам видяното.

Налика,
какво и е на змията?Чудесна е! И аз правих наскоро змия, не съм я показвала още, ще я видите.

Ани, моряшката ти тортичка е много свежа. Става ми едно такова топличко като я гледам Simple Smile

Маруля, ти нямаш стигане бе жена..Тортите ти...коя от коя по...
Незнам какво да ти кажа...

Divina, много си самокритична. ЧРД на момченцето ти.  Може би релултатът не се е покрил с очакванията ти и намеренията ти, но това само ти си го знаеш. Аз виждам една много стилна изчистена бебешка торта. И много ми харесва.
Тази червената е уау!!! Поздравления и двете!!!

Ето малко непоказвани торти от мен





Последна редакция: сб, 22 сеп 2012, 19:07 от доня КОПРИВА

# 22
  • Мнения: 634
Запис и от мен .
Пепи ,благодаря  bouquet

# 23
  • Мнения: 574
Здравейте момичета. Днес направих първата си торта. Толкова се радвам. Не е нещо много за тези като вас които са супер майсторки, но се радвам че се справих още от първия път горе долу и не отиде всичко в коша Grinning  Качвам снимки. Покритието е марципан Варна. Видя ми се с наи лесни продукти за правене, но определено това не е моят материал за работа. Много лепкаво се получава. За да не е воднисто му сложих близо 1 кг.пудра захар но пак много тридно се правеха фигурките. Даже го слагах във фризера на няколко пъти да стегне. Панделката я направих като го смесих с брашно за да стане по твърдо, че иначе не ставаше нищо. Покритието на тортата като го разточих немогах да го вдигна цялото засщото се късаше и го разточих на фолио и го обърнах  с фолиото. Следващия път ще поръчам фондан да пробвам дали ще ми е по-лесно. Само един цвят успях да направя защото в нашия град неможах да намеря сладкарски бои и оцветих с сироп от сладко от боровинки. Благодаря на всички за напътствията. Мъжът ми остана възхитен. 

# 24
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Здравейте дами!
Продължавам да ви чета и да се уча. Племеницата ми днес има рожден ден и за празненството се реши да направя торта- изненада с любимите и животни- котки. Simple Smile Ще се радвам да чуя мненията ви!

# 25
  • Мнения: 574
Не успявам да кача снимката сега. по-късно ще пробвам пак. Вие през кои саит ги каювате?
Супер е тортата с котките. С фондан ли е покритието?

# 26
  • София
  • Мнения: 242
Хайде и аз да се запиша в новата тема. Като гледам доста сте изписали, но ще се постарая да не пропусна никой (не че мнението ми е от особено значение, защото все още съм лаик, но пък съм ценител на красивото)
van444eto, да е жива и здрава майка ти! Уникални торти както винаги! Мога само да ти се възхищавам.
ilariana, апликацията е станала много хубава! Получила си заслужена целувка.
Marieta, и твоята чантичка е станала много добре. Изобщо не ми прилича на портмоне.
Mishoka, сигурна съм, че рожденика е останал много доволен от тортата. Много щастливо дество му пожелавам!
ani_d, много хубави торти. Тази с Мики е страхотна. А корабчето е много красиво.
ditsan , къщата ме впечатли много. Особено като вземем предвид времето за което си сътворила и двете торти. Детската също е станала много хубаво!
доня КОПРИВА , превъзходни сладки и торти както винаги! Ледена епоха ме впечатли особено!
Only_you, багера е ти се е получил много добре.
МаринаД, невероятна торта си спретнала. Единственото за което мога да се посмея е твоята самокритика.
madlene,  *nin4eto*, вашите торти като за начинаещи са много идеални!
Скрит текст:
Много неприятно впечатление ми направи мнението на една особа от предната тема, но няма да го коментирам. Според мен влизането ѝ в темата е било само за заяждане.
nalika, змията е станала супер. Особено цветовете. Само главата не мога да я видя добре.
marulka_s , всичките ти торти са страхотни!
~divina~ , много стилни и красиви торти.
Катюша, много сладки котенца си направила.
Val27 , чакам да видя и твоята торта.
Е, това е от мен. Мога само да ви гледам и да въздишам, защото в момента съм отново в застой. Само се надявам, че ще ми остане време да направя торта за рожденият си ден следващият месец.

# 27
  • Мнения: 28
Здравейте!
Записвам се в новата тема с въпрос.
Ще правя торта с лодка, рибар в нея и джет.
Рибаря и лодката вероятно ще ги докарам някак, но джета...
Та въпроса ми е - как да направя джет?
Много се надявам, да можете да ми помогнете  bouquet!

# 28
  • Мнения: 85
Здравейте!
Записвам се в новата тема с въпрос.
Ще правя торта с лодка, рибар в нея и джет.
Рибаря и лодката вероятно ще ги докарам някак, но джета...
Та въпроса ми е - как да направя джет?
Много се надявам, да можете да ми помогнете  bouquet!


ето един много лесен джет:

# 29
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Нова тема!!!! Леле, срам! Почти не съм чела старата  Crazy ooooh!

Маринче! Радваш! Много радваш!

Пак няма да мога да изкометирам всичко - прелестни неща сте показали! Едни страхотни кексчета и една плашеща змия ми се набиха!

Гледам пак дразнители е имало! Ей бе - големи умници тук се меркат  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт