Първокласници - набор 2005 г. - Тема 11

  • 28 011
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 11 823
Виртуална, мисля, че е много погрешно да не ходите на училище и да се "мотате". От сега се създават навици за задълженията по-нататък - и за училището, и за живота. И ако от сега децата видят, че може да се отсъства ей така без причина ще го приемат за напълно естествено и занапред.
Peace
виртуална, донякъде съм съгласна с теб, както и с Анда в мнението, което M_I_A постна по-напред в темата - http://tochitsa1.blogspot.com/2010/02/blog-post_1456.html Но това е българската образователна система и ако не ти допада има алтернативи. Да, има много недоразумения и за радост се правят положителни промени, но нещата се случват твърде бавно, повечето родители нямат избор, затова и компенсират в личен план. За лаВките и условията просто трябва да се борим! Ти сама си казвала, че при нужда информираш конкретните органи, продължавай.

# 721
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Виртуална, и аз смятам, че е погрешно това, че не си пуснала детето на училище. Едно на ръка, че имаш право да "извиняваш" минимален брой часове, но съм съгласна с мнението на ЗлаВещица. Има какво да се желае от българската образователна система, но за момента това е положението.

# 722
  • София
  • Мнения: 44 226
Светкавица - да ти е живо и здраво детето bdbaloni

# 723
  • София
  • Мнения: 5 383
Виртуална като четях поста ти си мислех,че се шегуваш.
После като прегледах диагонално постовете на другите мами,ами че ти си обобщила всичко в няколко изречения.
Ужасни тоалетни,миризливи и без сапун.
Лоши деца в класовете-направо неуправляеми и съответно бият нашите кротките и им пречат да учат.
Скучен учебен материал,ами че те нашите това си го знаят и им е скучно в училище.
Храната в стола,нямам думи,боклуците в лавката,само където си даваме парите пък после се борим с излишни килограми.
Жега в класните стаи,нашите се изпотяват и съответно не могат да дишат,не могат свободно да излязат на двора малко да си поиграят,нямат никакво време,защото занималнята зове и домашните също,а пък за това въобще не ми се отваря дума.Не стига ли че работят до време,което не ни устройва,ами и госпожата въобще не струва.
Та добре си направила,че сте се помотали.То какво да правите в училище.Въобще не ви и трябва.

# 724
  • Мнения: 498
Е няма нужда от сарказъм. Всеки си има приоритети и разбирания в живота  Peace

# 725
  • София
  • Мнения: 6 189
Светкавица, да ти е живо и здраво момчето да ви радва! Весел празник!

# 726
  • Мнения: 2 674
Светкавица,честит празник на дечко и на теб, тъй като той е и твой!
Приятно изкарване! newsm59

# 727
  • Мнения: 11 823
Момичета, утре сутринта ще пусна новата темичка. Дотогава мисля, че ще стигне тази и следващата страничка..

# 728
  • burgas
  • Мнения: 487
Честит Рожден ден и от мен на порасналото момче nbirthdayа за мама  bouquetМоят убавец и той е рожденик след двайсетина дни,предстои ми организиране на парти.той иска да покани съученици,чиито майки не познавам,да видим какво ще се получи newsm78 освен това ми заяви,че иска да покани и госпожата Joy

# 729
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Хаха, голям купон. Нашата госпожа ни каза да предупреждаваме кога детето има рожден ден, за да направят нещо специално за него. Не да му купуват подаръци, но да направят нещо сами, да му изпеят песничка, като цяло да му заформят малко празненство. Вики няма да може да се "възползва". Тя е юлско дете.

# 730
  • Мнения: 278
народе ето ни и нас , след дълъг уикенд от 5 дена  Sunglasses и големи разходки и пътешествия Simple Smile
няма да мога да 4ета назад. ще 4ета оба4е напред Simple Smile лека ви нощ за сега  Hug

# 731
  • София
  • Мнения: 35 208
Светкавица, честит празник на цялото семейство! Да ви е живо и здраво детенцето и само радост да ви носи! Hug

Виртуална, много рано капитулираш, чакат ни още много години в системата Hug

# 732
  • Мнения: 7
Днес моите човечета са много щастливи. Сутринта бяха при леля си в София и тази вечер когато се прибраха имаше изненада тяхно коте което е на 2 месеца и щеше да отиде на улицата.Ваксинирахме го и го изкъпахме и до преди малко децата си играеха с него.Разреших им да спи в къщата но и на двора ще го пускаме понякога. Доста са грижливи децата за него не го тормозят а леко го галят хранят го и го целуват. Голям сладур ни е котаранчо чисто бял но да видим до кога. Mr. Green С едни красиви кафеви очи. Мъжко е. Много му се радват децата. Кръстиха го Млечко защото бил много бял. Joy

# 733
  • Мнения: 11 959
Сърдечни благодарности за хубавите пожелания! Hug Hug Hug

# 734
  • Мнения: 498
Не бре хора, не капитулирам, просто като Северина си взимаме по дълъг уикенд  Grinning

Ние коте или куче няма как да си вземем на този етап, но сме се насочили към рибки  Peace

Общи условия

Активация на акаунт