Малки МАЙски слънчица радват мама с тупкащи сърца !

  • 23 151
  • 719
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 38
Здравейте,моми4ета Hug
Благодарим за новата теми4ка на Anumn!
В4ера си направихме 4удна разход4ица с моето моми4енце в един хубав парк,презаредих се малко,тя поигра.Днес тя е на детската градина ,а аз използвам деня да пооправя малко из къщи и да вляза в някой друг магазин на спокойствие;)
Feredita,не се разтройвай ,а потърси друго Джи пи,може и да не е то4но до вас,но ако е във вашата ерия ,ще те приемат.А защо не си отвориш банкова сметка?Мисля 4е става бързо и ще си имаш доказателство за адрес Peace Не се нагласяй така негативно,вси4ко ще се уреди! Hug Лошото е 4е явно си съвсем от скоро ,а наистина се изискват разни документи за такива неща Peace
n.o.n.a.m.e.дано да не се повтаря пове4е това неприятно усещане  Hug
Аз също не пия напоследък кафе и се 4увствам малко заспало особено по това време на деня Tiredно така и не ми се пие  WhistlingТака бях и с предната ми бременност в на4алните месеци  ,но после си пиех по 1 кафенце на ден Peace
пожелавам приятен ден на вси4ки ви  Hug

# 61
  • София
  • Мнения: 14
Здравейте майски мамчета.  Днес бяхме на преглед отново и имаме прекрасна снимка на нашето малко бебче. Вижда се идеално главичка, ръчички, краченца  Всичко както трябва. За съжаление спинкаше явно з-то не искаше да шава, но нищо има време и това ще стане  За сега сме си наред, сърчицето тупка, наваксали сме 3 дни от закъснението. За сега термин 02.05, а ако не навакса трите дни ще имаме бебе на Велик ден. Както дойде само да е живо и здраво. Записаха ме на ЖК ( за инфо се следя в Тина Киркова, но е платен пакет, тъй като там нямат ЖК по ЗК). След две седмици сме на кръв и урина и назначаване на дата за ранен скрииниг Simple Smile Прегрътки на всички и бъдетеусмихнати и спокойни Simple Smile

П.С ANUM благодарим искренно за темичката, и заглавийцето е много много мило! Simple Smile

# 62
  • Мнения: 29
За малко да изпусна темата Wink

# 63
  • Мнения: 37
anni2002 Ами как да ти кажа вече ще си кажете че съм невероятния карък Whistlingходих в банката ,пъвото  което ми искаха беше паспорт зададоха ми някой въпроси,поискаха ми книжка или личната карта ,дадох им картата защото нямам книжка Thinkingпосле вика- ами трябва да ми дадете някакво доказателство за адрес Shockedок дадох и писмото от иншуранса нали пише адреса и моето име ,гледа гледа вика ми не е достатъчно ooooh!Съжалявам нищо не можем да направим Shocked.Сега ще я мислим оттук нататък само се моля Praynigвсичко да е наред с бебо Praynigи да нямам проблеми.Благодаря за подкрепата  bouquet

# 64
  • Мнения: 407
Варненките някоя може ли да ми даде телефон за връзка с д-р Радева от окръжна болница??? намерих 2 телефона в нета и званя но няма никой...

# 65
  • Мнения: 151
Neveroqtka, и аз търся повече инфо за доволни от ЖК при някого и някъде.

Момичета, извинете ме за лаишкия въпрос, но нали ЖК се записва отделно от ходенето на частен гинеколог, за да те има регистрирана като бременна, да те следят, за болнични и т.н. Или бъркам?
Аз съм на 11 октомври пак на преглед, но досега освен прегледитеа на ехограф, при които установихме бременност и видяхме сърце, нищо друго не сме правили.

# 66
  • Мнения: 2
Neveroqtka, и аз търся повече инфо за доволни от ЖК при някого и някъде.

Момичета, извинете ме за лаишкия въпрос, но нали ЖК се записва отделно от ходенето на частен гинеколог, за да те има регистрирана като бременна, да те следят, за болнични и т.н. Или бъркам?
Аз съм на 11 октомври пак на преглед, но досега освен прегледитеа на ехограф, при които установихме бременност и видяхме сърце, нищо друго не сме правили.

Зависи в коя седмица си. Аз ходих за втори път и то само да си покажа резултатите, ама нещо ме претупаха много бързо, отделно и ми направиха две тъпи забележки и аз направо полудях... #Cussing out Не харесвам такова отношение!!!

# 67
  • Мнения: 5
На мен в 6г.с. като видяхме плодното сакче, докторката, която ми следеше предишната бременност ми каза да дойда след 3 седмици с направление от личния лекар, сутрешна урина за изследване и обикновена ЕКГ /която личния лекар ми направи/. Вчера ми беше въпросния преглед, още преди да ме види на УЗ ми направи картон и ми издаде направления за изследвания. Хубавото е, че точно до нейния кабинет има клон на Кандиларов и направо ми взеха и кръв. Доволна съм от докторката като цяло, с едно изключение, че вече втори път не ми открива една киста, която си я имам от началото на бременността и ме наболява отвреме-навреме...

# 68
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен в новата темичка!  bouquet 
Някоя от вас има проблеми с кожата,защото аз от 1 месец имам ужасно акне по лицето,а никога съм нямала.Мисля си,че това може да има връзка с повръщането,защото и то не спира Sick Не знам....

# 69
  • Мнения: 263
Радост, при бременните понякога се променя кожата, това май е от хормоните, нещо такова съм чела.

# 70
  • Мнения: 385
Момичета, днес си записах час за ФМ, обаче после като видях на тази дата ще съм в 11 гс+ 1 ден /според стандартното изчисляване съгласно ПРМ/. Сега съм в чуденка дали не е прекалено рано, да го сменям ли, как мислите?

# 71
  • София
  • Мнения: 4 884
Момичета, днес си записах час за ФМ, обаче после като видях на тази дата ще съм в 11 гс+ 1 ден /според стандартното изчисляване съгласно ПРМ/. Сега съм в чуденка дали не е прекалено рано, да го сменям ли, как мислите?
Старлайт,според мен рано си се записала,лично мнение PeaceПрави се между 11-13,6г.с.Най-добре е да е 12 г.с. и някой друг ден поради няколко причини:по-добре ще се види нухалната транслуценция и носната кост,може да се види пола Wink
Аз си взех микробилогията-чиста е Praynig
Аз съм на ЖК по ЗК в Токуда,там ходя и на платено,само че при различен лекар Peace

# 72
  • Мнения: 385
Момичета, днес си записах час за ФМ, обаче после като видях на тази дата ще съм в 11 гс+ 1 ден /според стандартното изчисляване съгласно ПРМ/. Сега съм в чуденка дали не е прекалено рано, да го сменям ли, как мислите?
Старлайт,според мен рано си се записала,лично мнение PeaceПрави се между 11-13,6г.с.Най-добре е да е 12 г.с. и някой друг ден поради няколко причини:по-добре ще се види нухалната транслуценция и носната кост,може да се види пола Wink
Аз си взех микробилогията-чиста е Praynig
Аз съм на ЖК по ЗК в Токуда,там ходя и на платено,само че при различен лекар Peace
Може би за следващата седмица по същото време ще е ОК?
Честито за резултатите Peace

# 73
  • Мнения: 3
Аз ходя на частно( т. е. Без направление) при Иван Димитров, кабинета му е близо до военна академия, ако ти е удобно мога да ти пратя координати.
Харесва ми, че е много спокоен, обяяснява когато има нещо, но не влиза в прекалени дреболии, за да не те стресира. Никога не съм си чакала за часа( за сравнение в токуда се виси и по 2 часа)
МиналатА бременност ми я изкара идеално, подготви ми всички документи и изобщонямам забележки

Благодаря за съвета! Но аз освен, че съм здравно осигурена, имам и допълнително здравно осигуряване, и ако при тези условия ходя някъде да си плащам отделно, ще е грехота! На частно  ще ми остане като краен вариант. Дано намеря някъде по здравна каса или в клиника, която имат договор с ОЗОФ ДОверие, т.е. Шейново, Фемина, Токуда и още някои други. 

Още веднъж благодаря! Чакам и други мненийцаааааа!!!  Flutter
Ами той приема и с направление, но обикновено часовете трябва по от рано да си ги запишеш иначе няма проблеми. Така да се каже, платените пациентки са с предимство.
Аз също съм с допълнително осигуряване, плащам си при него - той ми издава амб. лист и фактура, след което ми ги осребрява застрахователя.

# 74
  • Мнения: 4
Аз съм на БХС в петък и на ФМ другия петък, док иска максимално от рано да следим положението  Confused

Общи условия

Активация на акаунт