Малки МАЙски слънчица радват мама с тупкащи сърца !

  • 23 104
  • 719
  •   1
Отговори

Анкета

Гласувайте за заглавие на следващата тема

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

# 45
  • Мнения: 5
И аз да се запиша в новата тема!

# 46
  • Мнения: 843
Здравейте,момичета, и от мен в новата тема:)))
Пожелавам на себе си и на всички Вас по едно сладко,послушно бебе през месец май-както каза майка ми най-хубавият месец:))))

# 47
  • Мнения: 16
Наистина е най-хубавият месец Simple Smile След това ще ни очаква цяло лято... Simple Smile

# 48
  • Мнения: 263
Да, месец май определено е супер. А след това лятото ще е прекрасно... Направо се размечтах. Grinning

# 49
  • Мнения: 9
запис и от мен javascript:void(0);
наистина МАИ месец е наи хубавия месец.така си е.

# 50
  • Мнения: 47
Здравейте и от сладурки,
рядко пиша но ви чета най -редовно Wink

# 51
  • Мнения: 0
Разбрах защо ме боли главата - от няколко дни не пия кафе, защото ми се гади и от него и ето че мигренозната болка е налице. Явно съм пристрастена към тая напитка Simple Smile
Пийнах си едно капучино преди малко и главоболието ми изчезна като с магическа пръчка Simple Smile

Аз казах на мъжа ми, че вече наближи ли август месец ще обличам бронираните гащи Simple Smile И с малкият разбойник забременях през август (термина ми беше на 3-ти май, но се роди на 30-ти април) и сега пак се чака бебе от същата зодия. Как ще се оправям с 3 телета вкъщи не знам, че и мъжлето е на 27-ми април. Толкова суетници и чистофайници на едно място ще ми вземат здравето Simple Smile Иначе наистина е страхотно да имаш пролетно бебе. Малкият беше на 3 месеца когато го заведохме на палатка, а когато дойде студеното време вече можеше да сяда и да се заиграва и не беше толкова депресиращо да си стоим вкъщи.

# 52
  • Мнения: 37
 newsm45 Много ми е тежко момичета,не искат да ме запишат за ГП,чувствам се толкова зле сякаш не съм човек,цяла сутрин лея сълзи а вчера бях толкова щастлива,намерих всички нужни документи и пак ми казват че не става ,и ме вращат искат още доказателства за адрес.Вече се бях отчаяла но вчера дойде на шефа на приятеля ми жената ,тя е англичанка взе ми документите отиде в клиниката където става записването говори с тях показа им документите и те възкликнаха"О разбира се това е напълно достатъчно" newsm78дадоха ми да попълня едни брошури и днес да ида вече за да ме запишат е отивам днес и какво ми казват а неможе искаме и банкови извлечения,и представете си скъсаха вчерашния документ ,не издържах и избягах на вън да плача а приятеля ми се разправяше с тях. Shocked,аз не говоря добре английски но разбирам перфектно какво ми искат и какво те ми говорят,изводите които си правя са че тук роля вече не играят документите а просто не искат да ме запишат ,за какво им е чужденка която само ще ги затруднява  CryЧувствам се като парцал изведнъж се сринах не мога да издържа повече на този тормоз,вариант има да се върна в България,но тогава ще съм разделена с бащата на бебо Cry.В краен случай това е изхода.С такова желание дойдох в тази страна сега съм си пуснала и документи за разрешително за работа и защо за да ме тъпчат, е не го очаквах #Cussing out.Надявам се вие да сте добре и ви пожелавам да сте много щастливи  bouquet

Последна редакция: ср, 03 окт 2012, 13:49 от Feredita

# 53
  • Мнения: 263
 Cry Миличката! Недей да се разстройваш. Дано всичко да се оправи.  Praynig

# 54
  • Мнения: 261
Запис и от мен  Hug при моето зацапване ми изписаха Утрогестан вагинално и веднага ми спря  Wink а зацапването ми беше розово и тъка и лекарката не ми обясни от какво се е получило

# 55
  • София
  • Мнения: 43
Темата е страхотна - поздравления на създателката Hug- явно ти е в кръвта.
 cherry_dream и аз имам същия проблем с кихането. Знаеш ли как се прави Crazy хихих- аз му викам "кихо-кашляне". Не кихаш както обикновено ами кихавицата да излиза все едно кашляш и винаги седнала.
pavlonina сестра ми беше така и се оправи даже не е влизала в болница за системи. Течности трябва- ама мноооооооооого!
djuliani разтвор Стеримар с две ръце!!!!
Филийка Hug
dennitsa не се притеснявай-ей сега ще дойде петък и ще видиш малкото съкровище Hug
Levee честито сърчице мила- много се радвам Grinning
Hokey Pokey  много ти благодаря за инфото и за рецептите, които пращаш, наистина са много полезни. Успех на прегледа!
мама на Ани успех утре на прегледа  Grinning и после да се похвалиш  Wink  Hug
galina.davidova, това по-тъмно течение кафяво или червенона цвяте?Може бие трябвало някакъв прогестеронов препарат да изпише лекарят.Защо не отидеш да чуеш второ мнение?
и аз съм на това мнение
des14  дано този хематом изчезне бързо- слушай докторката
ДжейДжей хехеех значи няма празно при теб  Grinning
Feredita  Hug  ooooh! ох душичката направо нямам думи- ама какви са тия хора

Последна редакция: ср, 03 окт 2012, 14:25 от StefyD

# 56
  • Мнения: 18
И аз нещо от снощи съм притеснена.Идея си няма какво е усещането при контракции в толкова ранна седмица,но каквото и да беше,направо ми спираше дъха.Ужасно.Притесних се,разтуптя ми се сърцето,появи се тъпа болка в корема и пристягане в кръста.. ooooh!Какво беше това чудо.На преглед съм чак във вторник.Май и аз ще подхващам Но Шпа-то.Уж си казах,че няма да се притеснявам този път,ама като си го искам това бебе...Уфф дано не се повтаря.

# 57
  • Мнения: 2
Здравейте, МАЙски Маминкиии!

Днес бях на женска консултация, само за да си занеса кръвните резултати и да си видя микробиологията...За понижения хемоглобин и дума не обели, каза само да пия повечко вода. На микробиологията ми показва единична Кандида и ми казаха, че щом е единична, няма нищо страшно, но аз се усъмних... newsm78. По принцип съм имала гъбички, и ако ще и единични да са, винаги са ми изписвали някакво лечение. Отделно въпросната лекарка се държа много грубо и ми се скара за някакви глупости, няма значение какви, но е нормално да не ми държи никакъв тон!!!  Confused

Поради нервното отношение на тази лекарка, мисля да се запиша на друго място за ЖК. Бихте ли ми препоръчали някъде в София? Много ще съм ви благодарна!

# 58
  • Мнения: 3
Аз ходя на частно( т. е. Без направление) при Иван Димитров, кабинета му е близо до военна академия, ако ти е удобно мога да ти пратя координати.
Харесва ми, че е много спокоен, обяяснява когато има нещо, но не влиза в прекалени дреболии, за да не те стресира. Никога не съм си чакала за часа( за сравнение в токуда се виси и по 2 часа)
МиналатА бременност ми я изкара идеално, подготви ми всички документи и изобщонямам забележки

# 59
  • Мнения: 2
Аз ходя на частно( т. е. Без направление) при Иван Димитров, кабинета му е близо до военна академия, ако ти е удобно мога да ти пратя координати.
Харесва ми, че е много спокоен, обяяснява когато има нещо, но не влиза в прекалени дреболии, за да не те стресира. Никога не съм си чакала за часа( за сравнение в токуда се виси и по 2 часа)
МиналатА бременност ми я изкара идеално, подготви ми всички документи и изобщонямам забележки

Благодаря за съвета! Но аз освен, че съм здравно осигурена, имам и допълнително здравно осигуряване, и ако при тези условия ходя някъде да си плащам отделно, ще е грехота! На частно  ще ми остане като краен вариант. Дано намеря някъде по здравна каса или в клиника, която имат договор с ОЗОФ ДОверие, т.е. Шейново, Фемина, Токуда и още някои други. 

Още веднъж благодаря! Чакам и други мненийцаааааа!!!  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт