Заключени теми!

  • 5 849
  • 118
  •   1
Отговори
# 15
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Ееее... въпросната тема си плачеше чисто за заключване. Като много други подобни тук отдавана беше избягала от същността си.

# 16
  • Мнения: 22 036
Снежа, тази тема явно е разчистена, защото сега не виждам иначе защо е заключена.
Морфея, и аз това казвам. И аз искам опция за изключване на дадени потребители, защото ми е супер досадно да скролвам.

# 17
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Е вие пък не може и вълкът да е сит и агнето да е цяло. Или пък да пишат в темите само богоизбрани.

# 18
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Заключват за по-лесно. Къде ще си играят да чистят.  Laughing

# 19
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Последната тази:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=680889.0

Някой може да не се е интересувал и да му е боза, но мен лично ме интересуваше. Както и много други.

Е, то така се случва обикновено като седнат на коняче Светата троица Вилико-Краси-Андариел...
Нищо против две от тях де  Wink

# 20
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
 hahaha

# 21
  • Мнения: 46 571
Последната тази:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=680889.0

Някой може да не се е интересувал и да му е боза, но мен лично ме интересуваше. Както и много други.

 Joy
Конкретно за тази тема, аз лично се възхищавам на търпението на модераторите. Ако бях аз да съм я резнала още на 17-та страница  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 9 990
Е, Човече, темата вървеше в типичен форумски стил, нищо ново.Краси обясняваше едно, Вили-друго, тук-там и ние с теб и други-знаем се в крайна сметка не от вчера.И да сме се "хапвали" за нещо, то е било в рамките на нормалното.Нямаше кой знае какво драматично и дрсатично, докато не се появи една ********.
Снеже, пусни си една тема, формулирай каквото искаш и дерзай в крайна сметка. Hug

# 23
  • Мнения: 4 569
Заключва се когато темата се отдалечи доста от първоначалната или авторът ѝ помоли.
В момента на първата страница на СО има седем заключени - три по молба на автора, една за мултиакунтинг и три за тотално изместване на първоначално зададената тема.
Темата на Л'Агент се превърна в помия, особено като се стигна до ровене в профили и цитиране на стари мнения.

# 24
  • Мнения: 46 571
Е, Човече, темата вървеше в типичен форумски стил, нищо ново...

В много спорове съм участвала, но последните месеци толкова обиди и грубост...
Знам ли, може и просто да остарявам  Laughing

# 25
  • Мнения: 3 634
Ключът има терапевтична цел. В един ден заключиха поне три теми след мой пост. Може и да е било случайно, но после го играх мишка почти седмица.  Laughing

# 26
  • Мнения: 1 288
Децата нямат спирачки, затова се налага намеса  Simple Smile

Щото една група зрели и в повечето случаи интелигентни жени изпадат в детска инфантилност и невъобразими махленски сплетни, за моя голяма почуда все още. Но пък какво толкова се чудя, комплеските по хората ходят.

# 27
  • Мнения: 1 464

Е, то така се случва обикновено като седнат на коняче Светата троица Вилико-Краси-Андариел...
Нищо против две от тях де  Wink

И аз така, само малко бих попроменила-нищо против една от тях  Wink
Снеже, кое точно ти беше интересно там?Аз даже писах, но след 10 страница спрях да чета.Тук съм забелязала нещо-понеже много чета, а избягвам да пиша-каквато и тема да се пусне, след пета страница примерно, едни и същи жени, с едни и същи мнения за всичко(и компетентни по всички въпроси), обръщат разговора в посока: мъжът ти е сърдит/изневерява ти/бие те/пие  Arrow сготви му и всички проблеми изчезват  Arrow все още не става?!  Arrow направи си кола маска/маникюр/педикюр/обръсни си мустаците/  Arrow и  това не помага?!  Arrow направи му с*ирка и после следвай горепосочените правила, то тогава чудото ще се случи.И се започват едни речи как те нищо не пипвали, щото милУтУ се грижи за всичко(вкл. кърменето на детето) и как ако не върши всичко това те и за секунда няма да го търпят и ще се разведат, а пък не дай Боже въпросният да се прибере вечер без прясно набрани маргаритки...
Та затова се заключват, щото просто е едно и също всеки път, във всяка тема  Tired

# 28
  • Мнения: 3 784
Ира, уникално добро, цитирам те в Антологията, ако нямаш нищо против.  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 464
Ира, уникално добро, цитирам те в Антологията, ако нямаш нищо против.  Mr. Green

 Nickkie bowuu ,нямам нищо против  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт