Заключени теми!

  • 5 862
  • 118
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 510
Когато съм пуснала тема, нито една не е вървяла  повече от 2 страници.
Преди ключ или отегчение на участниците?
Оттегляне на участниците.

Изводите можеш значи да си направиш и сама.

Правя си ги. Не са интересни темите. Не мога да ги формулирам.

# 46
  • София
  • Мнения: 62 595
Е, Човече, темата вървеше в типичен форумски стил, нищо ново.Краси обясняваше едно, Вили-друго, тук-там и ние с теб и други-знаем се в крайна сметка не от вчера.И да сме се "хапвали" за нещо, то е било в рамките на нормалното.Нямаше кой знае какво драматично и дрсатично, докато не се появи една ********.
Снеже, пусни си една тема, формулирай каквото искаш и дерзай в крайна сметка. Hug

Поне напиши думата, заместена със звездички! Като кажеш А, поне кажи и Б, иначе язък за напъна! Най не понасям недомлъвките. Simple Smile

Гледам, че е намесено името ми, та давам прИмоция - който има да ми казва нещо, да е направо! Може и на лични, може и "в ефир"!

# 47
  • Мнения: 9 990
кукувица
 Hug
не съм уточнила коя е кукувицата директно обаче, щото мисля, че е ясно.

# 48
  • Мнения: 81
БАН по тема, т.е. игнор на потребители от конкретни дискусии не ми се струва добра идея.
В края на краищата в живота не може да бан-нете съседа, който ви дразни или колега, който ви ядосва... Така че ключът си е добър инструмент тук.
На мен пък ми трябва стратегия как да прескоча 50 постинга, за да се върна триумфално в ДиС - СО...  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 3 634
На мен пък ми трябва стратегия как да прескоча 50 постинга, за да се върна триумфално в ДиС - СО...  Mr. Green

Бих те поканила в отглеждащите сами, но там е предимно рев и носни кърпички. Tired А можеше да е алтернатива на Клюто.

# 50
  • Мнения: 2 448

На мен пък ми трябва стратегия как да прескоча 50 постинга, за да се върна триумфално в ДиС - СО...  Mr. Green
Преди малко прочетох, че даваш ценни съвети за бебета в една тема погрешно пусната в Клюто. Прави същото в бебешкия подфорум и за нула време си ги прескочил.   Laughing

# 51
  • Мнения: 81

На мен пък ми трябва стратегия как да прескоча 50 постинга, за да се върна триумфално в ДиС - СО...  Mr. Green
Преди малко прочетох, че даваш ценни съвети за бебета в една тема погрешно пусната в Клюто. Прави същото в бебешкия подфорум и за нула време си ги прескочил.   Laughing
Уф, Паси, темата е твърде деликатна и на ръба да е опасна, когато се разчита само на нет-а.  Wink

# 52
  • Мнения: 46 630
...
На мен пък ми трябва стратегия как да прескоча 50 постинга, за да се върна триумфално в ДиС - СО...  Mr. Green

Тичай към "Бременност и майчинство"
19 ч. - ще си правим бебе  luvbed
20 ч. - коя поза е най-ефективната? Embarassed
22:20 ч.- бременна ли е?  fertilization
на следващия ден - минаха 2 часа, вече може ли да правим тест? newsm78
след 10 мин. - бледа чертичка на теста, дали е положителен?  EFP
след още 5 мин. - ок, убедихте ме, отиваме на кръвен!  smile3543
...
След още 5 дена ще те посрещаме в СО  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 3 634
Някой да пише на мод с молба за преливане на постинги. Темата с платените публикации изсъхна от тъпота, но да продаваш брой публикации си е изцяло нов канал за пчелене на пари и популярност.

# 54
  • Мнения: 81
Ха, Човече, мерси...
Това обаче стана миналата година и сега вече съм за Бебешки/Нашите деца, тъй като скоро малкия ще прави годинка.
Аз и за бебока няма нужда да питам, в този форум всичко е изписано и само да има време човек да чете.
Както и да е, отнесохме темата...

# 55
  • Мнения: 2 448
Няма да питаш, а само ще дадеш мъжката гледна точка по не толкова съдбоносни и отговорни теми. Което гарантирам ще се приеме добре от мамите.  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 2 510
На мен пък ми трябва стратегия как да прескоча 50 постинга, за да се върна триумфално в ДиС - СО...  Mr. Green

Бих те поканила в отглеждащите сами, но там е предимно рев и носни кърпички. Tired А можеше да е алтернатива на Клюто.
За външни - да, но и там има клюки. Както и гости.
Проверки на вход не правят.

# 57
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Всъщност Снеж, не става ясно за какво ти е борбата  newsm78

Носталгия по вече заключени теми, които са ти били удобни или опит за възстановяване на заключения диалог с ясното намерение темата ти да навърти повече от две страници.

За последното вярвай, че си успяла имайки предвид цитираните имена като главни спорещи страни във въпросната тема.

Всъщност протеста ти ми напомня на един с автор някакъв Инфантил, на който му бяха развалили лигавите свалки с нему подобна.
И понеже не мирасяха след заключване на темата и двамата бяха номинирани за изгонване от къщата  Grinning

# 58
  • Мнения: X
 newsm53

по-кратко от това не мога....  

# 59
  • Мнения: 81
Мадам, аз схващам авторката различно - има хубави теми, получили катинар заради агресивно делене на спама в тях, базиран на лични форумски отношения в background...

Общи условия

Активация на акаунт