Обща тема-говорилник за детски градини в Пловдив

  • 34 896
  • 761
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 382
Не знам дали го пише, но и при нас се плаща половината такса за септември.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 789
За септември таксата за ДГ се плаща от деня на постъпване на детето, не цялата.

Това 100% сигурно ли е?Пише ли го някъде официално да се подкова?

Имам си работеща детска учителка вкъщи, от нея го знам.

# 32
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 865
Във филиала на "Марица" плащаме половината такса Peace

# 33
  • Мнения: 2 172
Много ви благодаря за отговорите   bouquet
Само да имат късмета да ме изпързалят... smile3508 Бяха много убедени и ни го подчертаха 100 пъти,че за Септември се плаща цяла такса по някаква си нова наредба.Да видим какво ще измислят сега  Thinking

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
За таксата ще кажа в сряда.Мъжът ми тогава ще я плаща.Но ме съмнява да е за целия септември.На род срещата касиерката не каза такова нещо

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 1 069
За септември само да кажа,че аз още като тръгваше на 17 си занесох мед.бележка с която извиних дните от 1 септември до 17,защото моя е 3 група,и още преди ми бяха казали,че септември се води присъствен от 1 септември,макар че от 1 до 17 бяха сборни групи.За 1-ва група вече незнам

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
За септември само да кажа,че аз още като тръгваше на 17 си занесох мед.бележка с която извиних дните от 1 септември до 17,защото моя е 3 група,и още преди ми бяха казали,че септември се води присъствен от 1 септември,макар че от 1 до 17 бяха сборни групи.За 1-ва група вече незнам

За първа група със сигурност не е така,защото ни казаха,че първия ни ден ще е на 17 ти септември.

# 37
  • Мнения: 313
а така,да видим утре на нас какво ще ни кажат-каква такса ще платим за септември,да си знам и аз,че не трябва да е цяла Grinning

# 38
  • Мнения: 76
Ами да то наистина само на това май може да се разчита.

# 39
  • Мнения: 1 103
Аз платих таксата,за половин месец е-2седмици!

# 40
  • Мнения: 313
ако не се лъжа в статията,пусната преди няколко страници пишеше,че се отлага до 15-ти или може би бъркам Thinking

# 41
  • Мнения: 2 172
Да.Коригирали са се и в нашата градина.За половин месец ще е. 10 присъствени дена-26.50лв.

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 3 594
Можете ли да ми кажете каква бележка се представя в градината когато детето отсъства по болест?

# 43
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 865
Можете ли да ми кажете каква бележка се представя в градината когато детето отсъства по болест?
От личния му лекар/педиатъра.

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Можете ли да ми кажете каква бележка се представя в градината когато детето отсъства по болест?

щом е по болест бележката трябва да има -Изходящ или Амбулаторен номер и дата.Диагоза.От кога до кога ще отсъства
Ако е отсъствал по дом причини,над 10 дни искат пак бележка.Но на нея пише само,че е здрав

Общи условия

Активация на акаунт