Обща тема-говорилник за детски градини в Пловдив

  • 34 897
  • 761
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 3 594
А като не знам кога ще оздравее и ще тръгне отново?
До деня преди тръгване ли трябва да е бележката?
Дано личната не се заинати, изобщо не сме ходили при нея да го диагностицира.

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
А като не знам кога ще оздравее и ще тръгне отново?
До деня преди тръгване ли трябва да е бележката?
Дано личната не се заинати, изобщо не сме ходили при нея да го диагностицира.

Ами,отивате няколко дни преди да го пуснеш на ДГ,за да издаде бележката.Но мисля,че трябва да се отида като се разболее детето,за може да се издаде такава бележка.Все пак опитай така,само с едно ходене накрая.
Ние такива бележки не взимаме и не знам дали лекарката ще се съгласи така.

Ако не ви даде такава бележка и отсъствал повече от 10 дни,искай бележка само,че е здрав.И дните,които е отсъствал ще минат по дом причини,и ще ги плащате на 50 процента от таксата

# 47
  • Мнения: 313
А като не знам кога ще оздравее и ще тръгне отново?
До деня преди тръгване ли трябва да е бележката?
Дано личната не се заинати, изобщо не сме ходили при нея да го диагностицира.
ейй,кога успяхте да се разболеете вие SadТази седмица не сте ли на дг.Скорошно оздравяване Simple Smile

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 3 594
А като не знам кога ще оздравее и ще тръгне отново?
До деня преди тръгване ли трябва да е бележката?
Дано личната не се заинати, изобщо не сме ходили при нея да го диагностицира.
ейй,кога успяхте да се разболеете вие SadТази седмица не сте ли на дг.Скорошно оздравяване Simple Smile
Успяхме я Sad От петък не е на градина. Много ми е мъчно и не ми се мисли как ще е занапред.

# 49
  • Мнения: 313
Много лошо,но не се отчайвай.Принципно как сте-боледува ли често или не?Нашата до сега е пила 3 пъти АБ и на втория ден в дг вдигна Т,но да се надявам,че ще кара само такива болести-без лекарства и малка Т,а не да ми буха 3 седмици вкъщи и да пие по шепа хапчета Praynig PraynigА дано всички дечица са здрави,че иначе кофти.
За довечера ще те "замола" Mr. Green Mr. Greenда слушаш като за двама,че аз съм много отнесена и половината и повече неща съм сигурна ,че ще ги забравя Embarassed Blush Mr. Green

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 3 594
За довечера ще те "замола" Mr. Green Mr. Greenда слушаш като за двама,че аз съм много отнесена и половината и повече неща съм сигурна ,че ще ги забравя Embarassed Blush Mr. Green
Имам планове да си водя записки  Blush

# 51
  • Мнения: 313
За довечера ще те "замола" Mr. Green Mr. Greenда слушаш като за двама,че аз съм много отнесена и половината и повече неща съм сигурна ,че ще ги забравя Embarassed Blush Mr. Green
Имам планове да си водя записки  Blush
ммдаа,много добра идея,ще взема и аз да се въоръжа с лист и химикал hahaha Mr. Green

# 52
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 865
Хора, не се притеснявайте, нищо драматично не се говори на родителските срещи, и да пропуснете нещо, ще ви го кажат в крачка Simple Smile

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 704
ще ви го вземат в крачка  Simple Smile

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 3 594
ще ви го вземат в крачка  Simple Smile
Laughing

# 55
  • Мнения: 313
хахаха-и ще ни го кажат,и ще ни вземат-спор няма в това Mr. Green Mr. Greenто са ни го взели още преди да идем,та повече от това кво да ни вземат Crazy

# 56
  • Мнения: 313
Имате ли информация, дали молбите за ДГ, подадени преди 1 октомври, ще трябва да се подават отново и по електронен път?  
да не те подведа,но мисля,че да
Мира-беше ми приятно да се запознаем,кратичка ни беше комуникацията,но се радвам,че се запознахме. HugВие ще записвате ли Тити на нещо,ние за в момента ще се въздържим от доп. занимания.На англ и бойни ми се иска,но евентуално след нг.
Чу ли това,че в нашата група има доста деца на персонала Whistling

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 3 594
Мира-беше ми приятно да се запознаем,кратичка ни беше комуникацията,но се радвам,че се запознахме. HugВие ще записвате ли Тити на нещо,ние за в момента ще се въздържим от доп. занимания.На англ и бойни ми се иска,но евентуално след нг.
Чу ли това,че в нашата група има доста деца на персонала Whistling
Знам, че на медицинската сестра внучето е в нашата група. Тя лично ми сподели.
За други не знам.

Госпожите много ми харесаха. След родителската още повече. Но помещенията им са много малки, дано да има достатъчно въздух и пространство за децата.

Днес платих таксата за септември. За 4 дни - 13,16 лв.

Поне през първата година не смятам да го записваме на нищо допълнително.

# 58
  • Мнения: 3 675
http://marica.bg/show.php?id=91311

Как мислите, дали наистина са възможни санкции срещу такива градини?Че то във всички градини май го има това, но е легализирано уж под формата на дарение или събиране на пари за консумативи, тържества и пр.

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Възможни са санкции,да.Пари са дадени на всички градини за консумативи.Но някои продължават порочната си практика да събират пари за консумативи от родителите.На нас във Весела не ни искаха и едно стотинка.Учебни,помагала,блокчета,моливчета,сапун,хартия-общината е отпуснала пари.Но в Майчина грижа и Мая например са им събирали.В други градини също

Общи условия

Активация на акаунт