Октомврийските пъргави деца , събират кестени и шарени листа.

  • 32 656
  • 710
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде там
  • Мнения: 886
 Записче и от мен  Mr. Green. Съни   bouquet
anbibian Дано е вирусче  Praynig. Янчето да се оправя по бързо  Hug
 Смуси Пожелавам ти го от сърце да имаш 3-4 дечица. Дано по бързо се оттърсиш от спомените по тези ходения по лекари  Hug
 Марси Ще ти донеса една торба с чист въздух оттам обещавам  Laughing
 Относно анкетата на мен още ми е рано да мисля за други деца.
 Лека вечер от мен  Simple Smile.

# 16
  • Мнения: 461
anbibian , аз съм давала така нурофен и стана. Опитай... дано да стане и да минава бързо.Не слагай много мляко , може да не иска да го изпие цялото. Направи малко и го дай.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
За сега само се записвам да не ви изпусна и отивам да спя.
РД на Благовест беше супер. Сийн сигурно ще качи снимки.

Честито и на другите днешни рожденници. На Ивко на Блекчето пожелавам леко и безаварийно ходене и много здраве и щастливо детство.

Лека и спокойна нощ от нас  Hug

# 18
  • Мнения: 33


това е нашата торта! Simple Smile
момичета,благодаря ви за милите пожелания  bouquet
изкарахме страхотен празник,не съм ви чела...много сме изморени и тримата.рожденника стана сутринта към 9 без 15 и заспа чак в 17ч такава радост,такова чудо.и сега заспа преди малко вече...а баща му-отдавна хъркоти до мен.минах само да ви видя набързо.утре повече,спокойна вечер на всички...
толкова се радвам,много се вълнувам и наистина е голяма радост да празнуваш не собствения си рожден ден,а този на първото си дете ( и то първия му рожден денн!).

лека нощ  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 69
Здравейте,
Честит празник на последната реколта рожденици и на семействата им. Желая им весело и щастливо детство.
Съни, чудесни новини. Много се радвам, все такива да са.
Варол, леко раждане.
Прегръдки за  болничките дечица и мами- бързо  да оздравяват.
Аз искам 4 деца, но ще си остана само с 1, за съжаление. Малко ми е мъчно, но това е положението. Да ми е жив и здрав Теди, той си е моето щастие.
Благодаря за хубавата есенна тема и лека нощ

# 20
  • Мнения: 19
айде и аз да се запиша в новата тема преди лягане  Grinning
Съни  Hug заглавието не знам чие дело е но е страхотно поздравления   bouquet

Децата заспаха най-после и аз да почина , че днес много се изморих , младоженците дойдоха да ни оставят покана готвих-мотвих ,чистех оправях, гладих  ooooh! и като се замисля ми то до сватбата не остана аз още нищо не съм купила само роклята на Катя и нещата за сватбата няма ботуш нямам чанта само една рокля и аз като Катето  Mr. Green тия дни трябва да се спретна и да почна с пазара

Анбибан вируса който Дарина изкара беше така само Т и червено  гърло и сополи после се появи и кашлицата дано бързо мине , а панадол можеш да даваш и с мляко и със сок с каквото поискаш аз го давах с спринцовката от нурофена .

Наденце как е Сами

Как са другите болни оправяте ли се  ooooh! аман от болести

Силви чудя се как да изкоментирам линка ти  #Cussing out то отдавна си ядем боклуците и за това ставаме все по болни  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Гласувах , че две деца ми стигат даже понякога ми идват в повече  Mr. Green

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 007
МОмичета,РД мина страхотно  Heart Eyes Изкарахме си много хубаво,получихме страхотни подаръци  Grinning
Тортата беше повече от прекрасна  Mr. Green
Много съм и изморена,не съм ви чела,само се записвам   Blush
Утре снимки  Flutter
Съни,Марс   bouquet  bouquet

# 22
  • Варна
  • Мнения: 138
В края на деня - Честит Рожден Ден на всички днешни рожденици. Здрави и щастливи дечица да са!

Наденце, гадост е тази болница. РАЗБИРАМ ТИ НАПЪЛНО - ЛЕЖАХМЕ ТАМ 10 ДНИ!!!!!!! Дано се възстановите бързо.

Варол, малко остана! Хайде да е хаирлия!

Марс ,страхотно заглавие!

Ани, дано не е нещо сериозна и Яна се оправи бързо, че аман от болести напоследък!

Съни, как насмогваш с 2 бебета , 2 в корема, темата /която отново е прекрасна/, направо ми е пълен хикс!

За анкетата - искам поне още едно дете - не мога просто да го оставя само на света, когато нас няма да ни има.

Ох, да лягам,че утре ни чака първия банкет на малчовците - рождения ден на Стела Хубавела!

# 23
  • Мнения: 262
Здравейте, момичета,
нещо не ми се спи и ви навестявам в късна доба  Laughing
Анбибиан, къде водихте малката? И преди съм казвала колко съм доволна от денонощна детска поликлиника Вела - и тук и в Пловдив. Абонаментът е 35 лв на месец, но бих давала и двойно повече, заслужават си хората всяка стотинка! Ухото не е шега работа, мила. Според мен щом не ти се дава АБ тази нощ капи Отипакс, по 3-5 капки в двете уши, нищо, че само едното е възпалено. Но първо ги затопли в ръката - дръж шишенцето поне 5 минути. Не може да се предозират, а облекчават много. Само, който го е боляло ухо, знае какво е Sad
Съни, честита двойна радост! Прекрасна тема! Сега видях и колажа - толкова е красив!
Фифи, поканата я качих много лесно - сайтът, на който я правя има опция за публикуване във форуми Simple Smile
Анси, успех с адаптацията на яслата! И на нас ни предстои съвсем скоро!
Ия, какъв АБ пиеш? Съвместим ли е с кърменето? Дано бързо се оправиш!

# 24
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Добро утро.
Днес Йоан има рожден ден. Почерпете се за негово здраве.


Съни, страхотна тема.  Hug
Марс, заглавието много ми хареса. Hug
Анбибиан, тая баба в спешното е била откачена. Как ще изпише течен аналгин на дете?!? Заведи малката при педиатъра й. Дано бързо оздравее Яна. Praynig /между другото ние на Йоан му викаме Яни на галено, а братовчедката ми се казва Яна, много е хубаво името./
Честит рожден ден на Стела, да е жива и здрава.
Зелда, изкарах снимката на Йоан и Стела как се гледат влюбено на пейката, ще му я сложа в албумчето, много са сладки и двамата, гугутки мамини.

Честит рожден ден на Сами.
Честит рожден ден на Светльо.
Честит рожден ден и на другите родени днес деца.


Ние днес ще си правим голяма разходка някъде. Ще празнуваме в неделя с приятели.
Лек ден ви желая.

# 25
  • Мнения: 19
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА ЙОАН , САМУИЛ, СТЕЛА , АНТОНИЯ , ВИКТОРИЯ ,ТЕОДОР И СВЕТЛЬО МНОГО ЩАСТИЕ , КЪСМЕТ И ЗДРАВЕ newsm59   Party Time Дано не съм изпуснала някой , че още гледам с едно око  Mr. Green

Зелда чакай ни идваме  hahaha

Дарина се събуди със страшен рев малко след 6 и 30ч. ама така е като го няма баща и да е храни в 6ч.  Mr. Green дадох и млякото и пак си заспа .Ох аз имам голям проблем със ставането  ooooh! многоо ми е трудно .

# 26
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Привет, моя план върви по план  Mr. Green Mr. Green Нарочно събудих Аята в 7 , за да се поизмори и да поспи преди рождения ден  Mr. Green Татко й ни изненада снощи , та рано рано и на площадка отидохме с него  Mr. Green Е сега бебето почива, аз пия кафенце, а тате е по срещи Simple Smile
Много се радвам, че ви харесва заглавието и на мен ми харесва  Mr. Green

Честит рожден ден на трите "С"-та (Самуил, Стела ,Светльо) и  Йоан  Mr. Green Да са живи и здрави , щастливи, игриви, обичани и мнооооого големи да пораснат  Heart Eyes Heart Eyes

~Честит празник, майчета   bouquet

Анбибиан, думи нямам за бабката  ooooh! Дано ви назначат по адекватно лечение и Яна да се оправи бързо  Hug
Анси разби ме с твоето, моето и нашето , малко ме замисли , ама най-накрая се оправих.  Mr. Green Да са ви живи и здрави и болестите да ви оставят вече  Hug
Ия дано Аб подейства бързо и да облекчи болката  Hug
Блекче, тортата е жестока, сигурно е била и много вкусна  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 629
Здравейте милички, минавам само на бързо, че нашия приятел вече е тук и след закуска изчезваме на разходка.
Съни, мерсаж за темичката, страхотна е както винаги. А ти си почивай мила, то знам че на думи е по-лесно токолкото на дела, ама все пак до колкото е възможно се пази.  Hug Hug
Марси, заглавиетое много весело.  Grinning
Сийн, Блекче, вчера ви изпуснах милчики, но от сърце ви желая само най-прекрасни неща за малките сладкиши! Винаги да са много-много щастливи!  Hug Hug
Ама то и днес много рожденници, много нещо.  Grinning
Ендирка, Зелда, Цеца, Алексис, да са ви живи и здрави малките слънчица, много щастие и да радост да съпътстват живота им!  Hug
Честит рожден ден и на другите бебоци от вчера и днес, с най-прекрасни пожелания!
Варол, аз защо си мислех, че имаш още време до раждането. Гледам на лентичката пише 36-та г с, пък само 24 дни остават до финала, то не пречи да си ги износиш и до 40-та гс, ако е рекъл дядо Боже. Нали всичко е наред и няма проблем с малчовците?  Hug Стискам палци за успешно, леко и прекрасно раждане. Hug Hug
анбибиан, много Hug Hug Hug и за двете ви. Дано бързо да го оборите тоя бацил. Ти можеш да наблегнеш на чесън и кромид, ако обичаш.
Смуси, дано по-бързичко да се отърсите от тези нериятни емоции и да съберете кураж за второ, и дано втория път всииииииичко мине като по мед и масло за да се насладиш на едно безоблачно майчинско щастие.
за анкетата, май го няма моя отговор. По принцип с таткото нямаме против 3 дечица, не ни е чужда тази диея, но нито имаме място къде да ги съберем, нито достатъчно финанси за да поемем отговорност за още едно. А и политиката на държавата съвсем не ни помага, и сега не знам как ще я взимаме Зори от училище в 17 часа при условие, че и двамата ще сме на работа, та съвсем не си го представям с три как бихме жонглирали и къде по-напред да отидем. Та така, май ще си останем само с двенки, освен ако дядо Боже не реши друго де.  Grinning

# 28
  • Мнения: 61
Здравейте, момичета!

Честит Рожден Ден на Самуил, Стела, Светльо и Йоан! Да са живи и здрави за радсот на всички вкъщи! newsm59
Анбибиан- дано Яна скоро се оправи, а за докторката и течния аналгин нямам думи просто Hug
Смуси- и аз мисля, че ти трябва време да се оттърсиш от неприятните емоции. Хубаво ще е след време Миа да си има братче, или сестриче. А е много благородно от твоя страна, че вече имаш собствено дете и си готова да осиновиш Hug Hug Hug
Съни- почивай си повече, сега имаш нужда от това Hug
Звездичкова- и какво сега, в датския сектор на мача Wink Дано да е на късмет и да спечелим Praynig
Ставам, че Кали мрънка на пода и подозирам, че и се спи newsm78

# 29
  • Мнения: 1 262
Честит рожден ден на Симона, Самуил, Стела, Виктор, Антония, Теодор, Светослав и Йоан!

varol, честита годишнина от сватбата! Да сте живи и здрави и всичко да е наред с вас и много да се обичате!   bouquet

Алексис, в големите градове също има хора дето да карат с 50 лв седмицата - ние сме едни от тях. При нас наемът изяжда голяма сума, но сега се надяваме скоро да имаме възможност да се изнесем за по-малък наем, но не се знае де. Затова много не говоря. А майките дето има къде да се върнат на работа са добре, ама тези дето ги чака уволнение, не знам какво ще правим. А тая тема сигурно е една, за която се сещам - там като че ли пишат предимно хора с частен бизнес, богати съпрузи, а е възможно и да са хора от правителството (те са навсякъде  Laughing;; станахме като в комунистическо време  Laughing). А тези като нас имам чувството, че не смеят да се обадят ама от тук от там по някой глас се вижда.

Ох, ще продължа после, че Хриско ревна. Много е кисел и вчера, и днес. МАй са зъби и иска постоянно да го гуша.

Последна редакция: пт, 12 окт 2012, 10:25 от HAPPY_QUEEN

Общи условия

Активация на акаунт