Октомврийските пъргави деца , събират кестени и шарени листа.

  • 32 658
  • 710
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 313
Хехее, днес много рожденици на много пишещи редовно мами
Честит първи рожден ден на Стела и Антония, на Сами, Йоан и Светослав! Да са живи и здрави, да са много лъчезарни, любознателни и щастливи деца! Безгрижно детство! Честит празник и на прекрасните им майки!


И сега здравейте  Simple Smile,
Бързам да ви попрочета, докато Ивайло спи.

Съни,
Благодаря и аз за темичката  Hug Чудесно е, че родителита на ММ така са реагирали.

Ради,
За обезопасяването - имаме предимно чекмеджета. И нашето временно решение (което е вече и постоянно) беше ММ да прибере дръжките (тоест обърна ги) откъм вътрешната страна. Така Ивайло няма какво да хване и издърпа. Естествено съм му оставила няколко чекмеджета, с които да се забавлява.
Много се радвам, че се върна във форума  Hug

Анбибиан,
Дано да оздравеете и да не стигате до антибиотик. А за роднините - ако бях на твое място вярвай ми щях да им се обадя и да им казвам да не идват. Просто не е удобно. За това като не се сещат, директно. И другото, което се сещам - ако при един човек вирусът е засегнал само носа - хрема (както при бабата), не е гаранция, че при други хора ще е отново само хрема. За денонощен център се сещам за Токуда.

SlunchoO,
На нас педи ни изписа Имунокинд - хомеопатичен продукт е. Не съм чувала отзиви, но го давам. Ще потърся по-късно мнения в нета.


Ние сме отново с хрема Sad До миналия понеделник се лекувахме с онези кафяви капки, тъкмо го закрепих и миналия ден настина. Когато ви питах как обличате дребчовците. Но сега педи не му предписа никакви капки, само почистване с физиологичен разтвор и някакви други за подсилване на имунната система.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 913
Честит рожден ден на Самуил,Стела,Светльо и Йоан! Да са здрави, борбени и усмихнати деца.   bouquet
Моя герой се измори и спи, аз също съм изморена и заслужавам почивка.  Mr. Green Ама то партито на Стела беше много хубаво и толкова много и нови неща, тичане, ядене, грабене..  Laughing Дано "фотографите" качат снимки, когато имат възможност.
За анкетата гласувах, че искаме още едно дете, но кога ще е божа работа. Засега не плануваме. Пък ако се случи така, че да са повече, няма да ги връщаме. Впрочем много се радвам, че тук сме се събрали мами, които искат задължително повече от едно дете, а някой по три, че и по четири и седем.  Laughing МарсиHug . Пожелавам на всички ни да имаме и възможността да ги отгледаме без особени трудности и неволи.
Ради за обезопасяването и аз от Джъмбо пазарих. Засега се държат, макар че Даниел яко дърпа.  hahaha Иначе имам един два шкафа, на които съм вързала здраво по една панделка, но то пак си зависи какви са мебелите. И ние обаче вадим и разхвърляме, аз сгъвам и прибирам, той пак вади и хвърля..  ooooh!
Анбибиан ама как куче в лекарския кабинет?! Това направо ме разби ...  #Crazy Защо не сигнализираш в РИОКОЗ. Някак не ми се струва нормално. Иначе дано Яна бързо бързо оздравее, пиши какво е казала и вашата лекарка. И според мен е вирус.
SlunchoO и аз съм се замисляла за имуностимулант. Още повече, че покрай всяко зъбоникнене имунитета му се срива. Знам, че Ендира беше похвалила един, ама кой беше...  newsm78
fifi_0421 дано бързо да преборите хремата. При нас ту я има, ту я няма. Вчера пак го водих при педи и според нея или е от зъб, или от промяната на климата.
Силви тази статия ме разби.. Все съм знаела, че всичко, което ядем е по един или друг начин боклук, но то пък съвсем всичко бе.  Naughty Факт обаче, че трудно би могъл човек да избягва всичко описано в статията.
Алексис дано последва серия от добри новини, че много гадно така.  Hug Усмихвай се, радвай се на малкия разбойник и всичко ще бъде една идея по-хубаво.  Peace
nadenceto84 много се радвам, че Сами е на линия. Нека да продължава в същия гладен и усмихнат дух.  Laughing

# 47
  • Мнения: 3 638
Petkova кучето беше в коридора не вътре в кабинета, ама пак не му е там мястото...
Заведох Яна при личния, той одобри моята стратегия за лекуване, каза че е вирусно и за сега няма нужда от антибиотик. Оставаме на осцинококциум (или там както се казва  Blush), панадол и пробиотици, изписа ни допълнително капки за нос и сироп с вит. Це. Днес не вдигала над 38, дано утре да е по-добре.  Praynig

# 48
  • София
  • Мнения: 2 082
Ето я и нашата торта:



След малко тръгваме за партито   ura

# 49
  • Мнения: 33
честит рожден ден на Стела-Хубавела,на Йоан,Самуил и Светльо!!! да растат здрави,щастливи,обичани и безгрижни. весел празник и на вас,мили майчета! newsm38 newsm59

сийн http://octomvri2011.snimka.bg/children/nashite-bebeta-chast-iv-ta.692798.28710790  ей тая снимка на Благовест ми е любима! видях,че и вашето парти е било с гуми беар торта Simple Smile ех,тези деца бе.много сте хубави всички и Калиопа и Пепи и разбира се малките дяволчета  Hug

ние с Ивайло цял ден реанимираме  hahaha
снощи до 23ч играхме с новите играчки,неможа да им се нарадва. тази сутрин имах час за гинеколог и трябваше в 9ч да го събудя ,а на него така да не му се ставаше.пробрахме се на обяд чак,отвидях се пред кабинета...
та Ивко като се наяде и заспа в 13ч дооо 16ч спа,и аз със него.вече съм като нова  hahaha

партито беше супер.аз толкова се притеснявах как ще мине,а то дори продължи до 19ч някъде (а сме в заведението от 14ч). и аз качих няколко снимки в албумчето .

благодаря,на всички които сте ни честитили,и ви пожелаваме и ние с Иви преди всичко здраве

сега отивам назад ,да ви чета  Hug

# 50
  • Мнения: 873
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СТЕЛА, САМУИЛ, СВЕТОСЛАВ И ЙОАН! ДА СА ЗДРАВИ, УСМИХНАТИ И ВИНАГИ ДА БЪДАТ СЕБЕ СИ Hug

Понеже заговорихте за осиновяването, искам да ви се похваля, че почти всички осиновители, които обучавах докато бях бременна, вече си имат дечица  bowuu, най-макото от които е на 1 година. Всички са искали да избегнат коликите и зъбите и частично са успяли, но пед тях има много по-сериозни проблеми: все пак домските деца не се развиват като домашните, понеже им е липсвало внимание и любов, така че сега пада здраво наваксване Peace Но, който се е замислил за осиновяване, да знае, че сега по-бързичко става Wink

Вчера пак бяхме при док, отново за да чуем,че дробчетата и гърдичките на Юлия са добре. Каза жената, че от зъби ще да е тази мистериозна хрема и за да не ни отпрати ей така, ни изписа Коларгол за 3 дни. От него Лили много повръщаше, защото засилваше задната хрема, но засега Юлия го понася добре. Сутрин и вечер, когато сме заедно с ММ, с общи усилия и накапваме по 1 капка. Ако и това не помогне, примирявам се Rolling Eyes

Скорошно оздравяване на всички Hug

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 1 007
Ето я и нашата торта   Grinning Пепи  Hug Hug

# 52
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Р.А.З.Г.Л.О.Б.Е.Н.А...съм  Tired
Не знам за другите купонджии,  ама аз направо не се чувствам. Рождения ден на Стела беше чудесен, въпреки умората, която чувствам сега. Чакам да мине 22 че да заспя, защото ако бях заспала с Ая в 19 щях да съм кукумявка през нощта  Mr. Green
Снимките, които видях от празниците са супер, тортите ви също.
Ще трябва да разуча дали ще има такъв протест и във Варна, че да се включим с Айче- Зайче. Ние сме редовни, тя вече има 4 протеста зад гърба си  Mr. Green
Ще ме извинявате, ама тотално спрях.
Забравих какво щях да пиша, отивам да почивам.   sleepuu

# 53
  • Мнения: 3 638
Дано да оздравеем до протеста, има време - и ние ще се включим.
Яна беше свалила температурата през деня, сега пак 38, бори се с болестта, дано да я пребори.

# 54
  • Мнения: 19
Дарина е цялата в пъпки по гърба Т няма не иска да яде и цял ден спи  ooooh! може ли да е шарка след като не вдига Т  newsm78 нова храна не съм давала от месец.

# 55
  • Мнения: 43
Здравейте!

Честит рожден ден на вкусна, сладка, че и пивка Стела! Да е здрава! Да я хапва мама, докато й позволява! И все така широко да се усмихва!
Честита да им е годинката и на Симона, Самуил, Виктор, Антония, Теодор, Светослав и Йоан - да са здрави милите дечица. Честит празник и на техните родители и щастие ви желая!
Честити годинки и на всички дечица с торти гъми беар - чини ми се че са почти всички, с едно две изключения Grinning
Ия Скорошно възстановяване! Много добре те разбирам - и аз доста пъти вдигах температура от запушени каналчета.

Анбибиян - Киноата я кисна във вода известно време, след това изхвърлям водата и премивам. Процедурата е заради сапонините, които леко нагарчат. Когато са на брашно обаче не прилагам тия техники. Варя я заедно с пшеничния грис (около 15 мин), изстива и добавям суровите плодчета - банан, ябълка, грозде (сорта без семки, то е тънколюспесто), круша - варират според, което имам и пасирам. Гроздето всъщност е единственото задължително, защото то дава най-основната сладост.
И скорошно оздравяване на Яна!


лека нощ!

# 56
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Добро утро.
Йоан е пак със сополи. Crazy Настинал ли е или пак бацила от площадката е прескочил при нас?!?
Вчера се разходихме, хапнахме, в неделя ще празнуваме с гости РД-то на малкия.
Ия, дано бързо се оправиш от мастита.  Praynig
Не съм гласувала в анкетата, защото още не знам дали искам да имам 2-ро дете. Rolling Eyes Хубаво би било Йоан да си има братче или сестриче, но ще помисля още една година.

На майка ми й се сецна кръста вчера. Тя си има проблеми с него, даже и операция на кръста. Дано се оправи до понеделник.
Остават ми последни 2 дена преди работа. Кой знае какво не е, но нали цяла година не ходих на работа, сега ме е хванала една носталгия, мисля си какво ще е, все едно ще почвам 1-ви клас. hahaha
Честит рожден ден на Кирил на nnnnn. Да е жив и здрав, много да радва мама и тати.
Честит рожден ден и на Виктория, Стоян и Венелин.

Лек ден ви желая. Hug

# 57
  • Варна
  • Мнения: 913
И аз съм гроги. Снощи умрях от болки в кръста, гърба и коремната област... на какво се дължаха не разбрах и гледах да ги игнорирам и понеже ми беше много студено(това отдавна не се беше случвало) облякох пижами, една грейка, обух чорапи, включих печката и се завих с олекотената завивка.  Mr. Green ММ вика "слънце да изключа печката, много е топло", а аз треперя. През нощта ставах да  Sick , а сега гледам да не ставам и мърдам, че така ми се вие свят и ми причернява, веднага ще се изтупам някъде.  Crazy
Ами страхотни торти и празненства разгледах в албумчето. Аз още нищо не съм поръчала.  Embarassed
Честит рожден ден на Кико! Да е много, много здрав, усмихнат и палав.   bouquet  newsm59
Честит празник и на Виктория, Стоян и Венелин.   bouquet

# 58
  • Мнения: 499
Честит рожден ден на всички рожденницити от вчера и днес! hbday happy bd baloni

CVM, как е Дарито? Има ли още пъпки?

Оздравяване на всички други болни бебоци!

Петкова,
Hug дано бързо се оправиш!

Да ви питам сега с настъпването на есенно- зимния сезон ще давате ли някакви имуностимуланти? Някоя мама с по-големи деца давала ли е Коластра и доволна ли е?

Ивета, благодаря за пожеланията за следващата двойна бременност. Да тази беше с гадане до последния ден и само на плодове почти. Дано твоето пожелание се сбъдне, че много искам близнаци.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 14
Честит Рожден Ден на Кико!Пожелаваме му много да е здрав, все така усмихнат, музикален и танцувален Heart Eyes
Честит Рожден Ден и на останалите рожденици от вчера и днес! Много здраве и щастие, радост и усмивки безброй им желая!
Тортите ви са много ама много красиви Heart Eyes
Много добре си изкарахме и ние на купона Heart Eyes но за съжаление в края му Анджи така лошо падна, че още не мога да си го обясня как точно стана за части от секундата.. така се притесних, че и не си спомням защо стана така уж беше до мен. Чак се чу как си одари главата отзад, падна по гръб, малко рева може би защото не можеше да си поеме добре въздух и като започна да се отпуска на рамото ми и да затваря очички и цялата побеля като платно, направо се шокорах, не знаех какво да правя, първат ми мисъл беше да тръгвам към спешното, добре,че другите момичета ми казваха какво да правя защото бях изключила. Дадох и вода, но не искаше да пие и я сложих на гърда, така се успокои и взе да се пооправя.Честно момичета помислих си че я губя Cryнаправо не мога да си го простя,не съм спала цяла нощ. Някой да знае къде мога да отида да изкарам някакъв курс за оказване на първа помощ? На главата ни има две цицини една резка, на нещо се е одрала като падна. Горкичкото ми дете..много се уплаши и тя. Чудя се дали да я заведа на лекар, вчера я следих за симптомите впоследствие на падане, но за сега няма.Иначе и тя не спа много добре снощи, събуждаше се горе долу през час..ох направо като се сетя и ми се реве. Изчезвам че нямам никакво настроение за нищо Tired

Общи условия

Активация на акаунт