Отговори
# 15
  • Мнения: 843
Мама на Ани,виждам,че си от Стара Загора при кой лекар ходиш?

# 16
  • Мнения: 4
При Качаров по здравна каса.За сега.След това мисля и при Тодоров да си запиша час за ФМ.

# 17
  • Мнения: 263
Добро утро, мами!  Grinning

Аз мога да допълня групата на "поспаливките". И често сънувам странни неща, не знам откъде ги измислям. Слава богу, кошмарите са доста рядко. Дано наистина бебето да е кротко.  Grinning

# 18
  • Мнения: 29
Запис в темата и от мен...Усмихнат ден на всички!  bouquet

# 19
  • Мнения: 1
Записче и от мен... Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1
Не съм писала от отдавна...но лекции...иначе и мен ме сърби коремчето и нямаме търпение да ходим вече на преглед че месец мина от последния и нямам търпение да видя дали всичко е наред... ooooh! Thinking Crossing Arms Flutter

# 21
  • Мнения: 263
И аз вече нямам търпение. В понеделник съм на преглед и записване за ЖК, дано всичко е наред.

# 22
  • Мнения: 18
Запис и от мен!
И аз съм от поспаливките този път.Вечер заспивам с малкия,а сутрин немога да стана.И следобяд пак ми се доспива.
Аз продължавам да съм болна.Детенце също.Сега той е много зле.Киха,кашля...а колко е капризен ooooh!
Хубав ден от мен!

# 23
  • Мнения: 263
n.o._n.a.m.e., ако си с хрема, кихане и кашляне, кажи, моля те, с какво се лекуваш. Че аз вече си имам един болничък бъдещ татко вкъщи и искам да съм подготвена, ако започна и аз да се разболявам.

# 24
  • Мнения: 4
n.o._n.a.m.e., ако си с хрема, кихане и кашляне, кажи, моля те, с какво се лекуваш. Че аз вече си имам един болничък бъдещ татко вкъщи и искам да съм подготвена, ако започна и аз да се разболявам.

Ако може и аз да споделя,защото вече цяла седмица се боря с тези симптоми.
Първо пих Осцилококцинум за да го пресека,капки за нос си правих от сребърна вода и клеева тинктура,мед и лимони в големи дози.Втори ден пия сироп Tusavit,защото кашлицата ми е много упорита и ме е страх да не направя беля.

И една баба ми каза народна рецепта за кашлица: ябълка,орехи,червен лук,бонбони лукчета,босилек повечко се варят.Като всичко е нарязано с кори,семки,обелки,черупки.Слага се мед,прецежда се и се пие.

И аз май съм от шаманите  Joy Joy Joy

# 25
  • Мнения: 120
Запис и от мен в новата тема Simple Smile Хубав ден на всички и стиснати палчета на мамите, които са на прегледи днес Simple Smile Само хубави новини  Peace

# 26
  • Мнения: 5
Здравейте мами,гледах първата страничка и аз не съм добавена ,това ми е втора бременност,а термина ми е на 14май.Иначе продължава да ми е лошо и сега напоследък забелязвам ,че започна вечер да ми прилошава повече отколкото сутрин.Лек ден!

# 27
  • София
  • Мнения: 14
Liliq Vasileva най добре пусни лично съобщение на Anum, която днес е на изследвания, но ще те добави при първа въможност.
Честита ни нова тема, и дано на края на темата наистина да си имаме оформени, малки или големи коремчета. Anum благодарим ти за старанието въпреки състоянието ти. Стискам ти палци всичко да се нареди в най скоро време  Hug Hug  newsm51
По отношение на спането на мен ми се доспива още с кокошките. Склонна съм да заспя и в 8:00 да не кажа и по рано. Лягам си не се стискам, но до към 3 съм се наспала и после се почват - сънища (кошмари, сценарии)... ужас. и така до сутринта. Simple Smile Щом толкова много от нас имат такива сънуваници, сигурно е нормално и се надявам да отшуми.
Коремчето и на мен ми личи вече и аз не спя вече по корем, колкото и да обичам Simple Smile
Това е от мен за сега. Желая на всички ви прекрасен слънчев ден и много да се усмихвате Simple Smile Hug Hug Hug

# 28
  • Мнения: 263
Ако може и аз да споделя,защото вече цяла седмица се боря с тези симптоми.
Първо пих Осцилококцинум за да го пресека,капки за нос си правих от сребърна вода и клеева тинктура,мед и лимони в големи дози.Втори ден пия сироп Tusavit,защото кашлицата ми е много упорита и ме е страх да не направя беля.

И една баба ми каза народна рецепта за кашлица: ябълка,орехи,червен лук,бонбони лукчета,босилек повечко се варят.Като всичко е нарязано с кори,семки,обелки,черупки.Слага се мед,прецежда се и се пие.

И аз май съм от шаманите  Joy Joy Joy

Мерси.  Hug Радвам се, че има и шамани тук.  Wink

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
  bouquet за темата  Hug

Добро утро и усмихнат ден!

Общи условия

Активация на акаунт