Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои от често обсъжданите теми във форума?
Какви проблеми обсъждат участниците във форума?
Какво представлява нухалната прозрачност и какви са нормалните стойности?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои от често обсъжданите теми във форума?
Форумът обсъжда различни аспекти на бременността, включително резултати от прегледи, рискови бременности, изследвания за тромбофилния синдром, срещи с лекари и общи емоции и очаквания по време на бременността. Участниците споделят информация и се подкрепят взаимно в процеса на бременност. Дискусията обхваща също теми като подготовка за пристигането на бебето, опит за зачеване, мнения относно годините, витамини и хранене, както и споделяне на съвети и опит по отношение на бременността и майчинството.
-
Какви проблеми обсъждат участниците във форума?
-
Какво представлява нухалната прозрачност и какви са нормалните стойности?
-
Какви са препоръките за хранене по време на бременност?
-
Как да избера подходяща болница за раждане и какви са разликите между държавните и частните болници?


Имаме варианти от предния път, но сега нещо не ми харесват и сигурно ще мислим нови.
С мъжа ми заедно избрахме по 2 имена за момиче и момче които ни харесват и на двамата. Решихме че ако е момче той ще избере, а ако е момиче аз кое от двете имена да е. Доволна съм от избора. Не сме имали скандали и спорове как да кръстим детето. Аз все си мисля че всеки човек си идва с името
да видим този път какво ще измислим
) до 7 месец
Сега нямам такива нагласи и каквото дойде ще му се радваме.
Страшна си. Успя много да ме разсмееш...но понякога и така става с името на детето. Но сигурно и при нас така ще стане - аз ще искам едно име, той друго и накрая ще я кръстя трето 
а таткото е по-нетърпелив и от мен
Аз ритах топка, да родя по-бързо, е не ми се получи...А сега с бебе не знам как ще е

Реших да си направя ФМ в 21-ва седм. при друг лекар без да казвам да моя,а на него да откаца-нали няма да има проблем-всмисъл=не може да ме задължи??