КГБ = Клуб на Готините Баби - 127

  • 45 715
  • 707
  •   1
Отговори
# 645
  • ВАРНА
  • Мнения: 144
Роси, идея нямам, но ще ти кажа вчерашното меню - зрял боб яхния, кюфтета на скара и картофена салата с лук. За утре съм планирала лучена яхния с късчета пил.филе и гъби.

# 646
  • Мнения: 894
Роси  Hugето една интересна идея-пълнена зелка
http://sgotvi.com/%D0%BF%D1%8A%D0%BB%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%B0-%D0 … %D0%BA%D0%B0.html
Днес и хвърлих око ,но нямам голяма тенжера.Скоро правих чистка и всичко отиде на лозето.
Аз съм си отворила една кола и се наздрависвам сама hahaha

Последна редакция: пн, 12 ное 2012, 14:59 от Ivllin

# 647
# 648
  • Мнения: 1 065
Здравейте. Ето ме.
Уфф, последно време имам толкова пропуски - и в писането, и в четеното, че не знам от къде и с кое да започна.

Внучката си отиде, но на мен времето пак не ми стига.  Когато  смогна да прочета 1-2 страници, пък нещо нямам никакво настроение за писане. Грижи всякакви, не ми се говори за тях.
Нещо последно време късметът ми хич го няма, а как приятно и безгрижно си живеех до преди няколко месеца....

Честити минали празници, момичета!
  bouquet  bouquet  bouquet Много здраве за вас и обичните ви хора!
Честит внук Даниел на Римар!
Да  порасне голям, силен и умен мъж за радост и гордост на  мама, тати, баба и другите близки.


Момичета, не съм чела много назад, може и да е писано, но не съм го видяла.
ЗА СЪБОТНАТА СРЕЩА ПРИ КМЕТА КАКВО РЕШАВАМЕ?
Ще се видим ли преди това и да отидем заедно,  или всеки когато дойде? Аз със сигурност ще отида, но не знам колко ще остана, може би след 2-3 часа ще си тръгна.
Впрочем разбра ли се горе-долу кой ще ходи?

Нещо за среща мернах някъде - казвайте кога, къде ?

Извинете ме,  няма ми я музата за писане, ще ви оставям, но не преди да ви кажа, че ми липсвате и да ви пожелая топла и спокойна вечер.

До скоро.

П.П Дидиа, преварила си ме. Видях само, че е покана от Мамма за събота. Сега ще разглеждам подробно.

# 649
  • Мнения: 5
Добър вечер момичета !!!
Започвам с лоша новина за мен  Sad Мама днес я взеха в болница с сърце излезло от ритъм  Shocked
Сега е в интензивното и ме е много страх  SadДа ви кажа още не съм готова да я изгубя и нея  след татко:cry:Много ми е гадно и се извинявам ,ако ви натоварвам ,но така ми олеква като споделя .
Дано Господ е милостив и я закрепи поне още  години!!!
Съжалявам ,но много ме боли !

# 650
  • Мнения: 1 065
Галенцее,  Hugуспокой се миличка.
Мисли позитивно, имаш стиснатите ми палци и молитвата ми за здраве за майчицата ти Praynig.
Пловдив е голям град, сигурно има  добри специалисти, ще помогнат.

Прегръщам те и стискам палци. Hug Hug Hug
 

# 651
  • София
  • Мнения: 16 171
al4ojb, аз мисля като Джили. Важното е, че са хванали нарушението и са я взели веднага в болница. Сега ще я стабилизират, няма защо да мислиш веднага за лоши работи. Питай лекарите ако трябва да се купуват лекарства допълнително - да ги осигурите.
Джили, за При Кмета - с Дидиа сме там. Снощи говорих по друг повод с Мая, тя е под въпрос. Ако не и доведат внучето ще дойде. А за оставането - аз също ще си тръгна в прилично време с метрото. иначе след  подобни срещи младите майки ходят на пиано бар или по други заведения. Но аз не съм по тия неща.
Роси, като минеш на новия план Супер боб, ще имаш 500 СМСа за да информираш познатите за смяната. Ще им пращаш едно и също съобщение на всички и ще стане бързо.
За менюто - Пламен вчера направи зрял боб с пушени ребра. Днес купих македонска наденица и тънки наденички и ги запекох на скарата. Тия дни искам да си размразя пъстърва във фолио.
Мелче, Янке, как сте вие?

# 652
  • Мнения: 894
Галка, Hug Hugсъбери сили и не мисли за най-лошото.Медицината ни е в състояние да се справи с такива случаи.Приеми моите позитивни пожелания и стисам палци всичко да е добре Прегръдки! newsm10 fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 653
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 323
 Ето ме и мен и за изненада на всички съм в.....Кубрат!
Нашият доктор е пак някъде по света и у нас, ще се върне в четвъртък и докторката, на която остави Мелчето не смее да й започне терапията.Ще го чакала той да й я започне, а за мен това си е загубено време! Та се разбрахме да си дойда и да се върна в събота - тогава вече ще има нужда от мен (предполагам newsm78). В стаята има още две мами-придружителки и те ще помагат, ако се наложи.
Галена доведе Анжелка и утре двете сме на у-ще.
Майка се е справила чудесно сама, даже пукала пиперичета и ги е редила в бурканчета. Комшийката я наглеждала, носила й манджи, хляб....абе всичко е добре за сега!
Гале, не се отчайвай! Днес медицината е напреднала и докторите разполагат с много добра апаратура и средства! И аз стискам палци! Praynig

# 654
  • София
  • Мнения: 16 171
Янке, браво на майка ти. Поне не създава грижи жената, справя се.
А доктора като го няма защо не пуснат Мелчето в къщи? Все пак обстановката в болницата не е най-доброто.
Ама те си знаят докторите.
 

# 655
  • Мнения: 1 563
Добър вечер момичета....!!! Hug Hug
Чета , че Гали има тревоги.
Гали Hug , съжалявам миличка , че си имаш такива притеснения , но веднага искам да ти кажа , че това се оправя. Ще я подържат на системи и ще я вкарат в ритъм.  Имам леля , която от младини излиза от ритъм , държат я на системи и си влиза в ритъм . Наш приятел също е така от години. Сина на приятелка на дъщеря ми от 15 годишен излиза постоянно от ритъм и така вкарват го в интензивно на системи и го оправят. Трябва да приема редовно и лекарства. Не се тревожи толкова , това се оправя.  Опитай се да се овладяваш и да не се паникьосваш .Недей веднага да мислиш най- лошото. Всичко ще е наред !!! newsm10 newsm10 newsm10Мисли позитивно ! Ние сме с теб и ще се молим бързо да се възстанови !!! newsm10  love001  love001  love001 hug
Айша Hugговорихме си с децата тази вечер и рещих да мина от 3 декември на този план на Боб . Тогава ще известя всички приятели за номера ми. Много хора го знаят и този но Боб ,че го имам от 1 година.
Ивче HugМари М, Hug Айша  Hug, благодаря ви , че ме подсетихте за някои ястия. Ивче пълнената зелка е интересна , но не разбрах с прясно зеле ли е ,или с кисело, че 50 процента от домашните ми не обичат прясно зеле.
Днес от много умуване и препоръки , влезнах в нашите готварски рецепти и видях запеканка. Направих я  и стана чудесна. Направих и войнишките курабийки ,почти заминаха Сложих и на малките утре за закуска и има 4-5 още.
Янче Hug,наистина си е за ядосване така като се протака лечението на Мелчето.Ама като няма избор , какво да правиш ?
Отивам да изкарам дрехите от пералнята да ги просна и да се нагласям за спане.
Спокойна нощ мили приятелки !!!!  love001  love001  love001  love001 smile3524 smile3524  sleepuu  sleepuu

# 656
  • Мнения: 77

Гале, имаш и моята положителна енергия и стиснати палци! thumbsup newsm10 fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Praynig

Ходих на изложбата, от нашето дружество имаше 11 дами, почерпиха ни с бонбони и чаша шампанско, после с някои седнахме в едно барче да си поприказваме и преди да мръкне се прибрахме.

Утре след обяд съм на репетиция, за преди обяда нямам планове, чакам оферти от приятелките.

Друго няма за сега.
Как да я обичам есента, с падането на температурите и ежедневието стана скучно и сиво!


ЛЕКА  НОЩ !

# 657
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152



Добро утро!
Приятен,усмихнат и успешен ден! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes[/b]

# 658
  • София
  • Мнения: 2 675

Добро утро и слънчев ден ви пожелавам!



Маймунка, мерси за хубавата песничка, а сега съм и с кафенцето. Тези дни излизам много рано от нас, по тъмно още и затова ще бъда съвсем лъконичка. Поднасям ви кафето с кеф и потеглям.


# 659
  • Мнения: 2 019
Добро утро !
Маринче ,Фури - благодаря за ранното кафе и музика Hug Hug

Аз днес да почерпя ,че нашата голяма щерка Ани има рожден ден!







Почерпете се за нейно здраве !!! Hug

Лек и спокоен ден момичета  Hug Hug

Последна редакция: вт, 13 ное 2012, 08:22 от Gabkata

Общи условия

Активация на акаунт