Седмичката 16.01-22.01. Много усмивки и много + тестове:)

  • 7 875
  • 180
  •   1
Отговори
# 135
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Maлко ОФФ-че, ама не се стърпях ХЕРКОООООО, аватара ти е адски як! Бравос слънце!
Красавица отвсякъде  Mr. Green Mr. Green

# 136
  • Мнения: 9 120
Ауу, всички са ми обърнали внимание Blush Embarassed Мерси ви, мерси...
Вера, става въпрос за специалист акушер-гинеколог Теодор Мерджанов, кабинета му е в Медицинкси център Кючук Париж, намира се точно до вкъщи, като се видим на фитнеса ще ти го обясня по-точно. Работи с касата. Цялата му стена е смешно окичена с дипломи, ама по някакъв начин вдъхват респект Crazy
Херко, страшен аватар Mr. Green
За раничката- сега като си чета амбулаторния лист, в Обективно състояние пише: ПВЦУ ( не знам какво е това )- с ерозио  колкото 1 стотинка Crazy Май трябва да ми излезне първо цитонамазката, после ще видя какво ще ми каже newsm78 Не знам, нещо се обърках и аз...

Канестен/Canesten- широкоспектърен антимикотик за 3 дневно лечение, на основата на Клотримазол, прилага се при вагинити ( тип Кандида ), инфекциозни вагинални течения...вътре е с апликатор. Заедно с крема, общо двете ми струват 20 лв.

# 137
  • Мнения: 3 376
Стеф, и твоят аватар не пада по-долу - много ме кефи! newsm53

# 138
  • София
  • Мнения: 1 067
Stef, и аз като теб ще се похваля че попаднах на страхотен гинеколог, внимателен, разбиращ... абе мечта направо...

Заведох и мъжа ми, за да чуем присъдата... и доктора каза че съм в перфектно състояние, и може да почваме опитите!

А мъжо пък беше очарован и той от доктора, каза че само него иска вече... макар и в началото, преди да отидем, да беше песиместичен... исакше жена, а аз му обяснявах че мъжете са по-добри специалисти...

Момичета, стискайте ни плаци!

# 139
  • Мнения: 2 120
Петъчно здравейте и от мен.
Момичета издайте този перфектен доктор, моля.

Честно да ви кажа нямам настроение за нищо. Преди ову съм си все така-нервна, мъжката половина ме ядосва, този месец даже не му правя мили очи/заради секса/, ами директно му тръснах, че го напускам, а той се киска, не му се вярва. Ама много е проклет, на 50 години е, знам, че не мога да го променя, ама поне малко да си промени телешкия характер. Това телетата са голяма работа, само водолейка може да ги търпи. 

# 140
  • Мнения: 4 309
Хера, всички процедури струват общо 20 лв., а не всяка. И така знаеш, че каквото и да ти правят цифрата е толкова, това е пакета  Blush А за гостито, по-добре като идвате с мъжа до Пловдив за видим, щот работя на центъра.
Стефич, не го знам този лекар. Ще го запомня, щом си доволна. А към тези клотримазоловите съм вече алергична, то не беше един път  #Cussing out
Фъстъче, айде бързо да се похвалиш!
Дара, много е сериозно това бе мила. Дано да е някакво временно неразбирателство и изостряне на отношенията. Стискам палци.

# 141
  • Мнения: 2 120
Ами сериозно. Той въобще не ме взема на сериозно, щото съм по-млада 15 години. Струва му се, че просто си се цупя от каприз.
Само дето, като типичен представител на зодия Водолей, аз винаги поглеждам нещата от двете страни, а той като Телец е все прав.
Какво да ви кажа, седем години живея с възрастен мъж и ви уверявам не е лесно. Има много хубави страни, но нито една лоша черта в характера не подлежи на оправяне.
Това е положението, аз всеки месец като съм преди ову го `напускам`, защото точно тези дребни на пръв поглед лоши черти в характера най-много ме дразнят. Ето преди малко ми вика-`Днес си като газирана вода, нещо хормонките ,а?`. Смешно му е на човека.
Ако не беше това бебче, за което мечтаем, щях да го лиша от всякакъв секс. Иначе, Верче се обичаме. 

# 142
  • Мнения: 402
Чудех се дали си заслужава да пускам нова тема, за това което ще питам, но реших тука да споделя! Значи, братовчедка ми ще ражда след няма и месец, но се оказва, че не можело да роди при нейната си лекарка, защото шефа на болницата, бил забранил пациентките да си избират лекаря, ами при който се паднат на дежурство и туй то! И сега жената си умира от притеснения! Кажете моля, това възможно ли е? Още едно безумие! Как може директора на болницата да издава такава заповед? Само да уточня, че не става дума за София!

# 143
  • Мнения: 1 329
Херич,
доктора е Коларов, първи в стисъка в Зачатие. Т.к. е ендокринолог, реших че е хубаво да го посетя.
Но ще чакам др.седмица, може да е за добро. Мавруда го имаш и без друго Mr. Green. Само да тъ скивам Mr. Green

Дара, абе то мъжете че са друга порода, друга са...ама виж колко хубаво се изразява твоя - газирана вода - как да не го нацелуваш такъв мъж...ей Mr. Green.

Ети, този завеждаш болницата лекар не е много в час, Stop. Но за съжаление не мога да ти дам съвет. По-добре попитай в "Майки-бъдещи и настоящи "

# 144
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Момичета вие сте намерили доФторите си..браво Sunglasses
*vera аз направо се шокирах защото разбрах, че всяка процедура е по 20лв Shocked Глези се на воля Flutter

# 145
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Херич,
Само да тъ скивам Mr. Green
АкУ знайш как те дебна само...... Mr. Green
Ети незнам дали е възможно това...то по принцип всяка болница си има вътрешен правилник...незнам Rolling Eyes Ако е малък провинциален град може и шефовете на болниците да се правят на : аз съм водата и хляба"...може да иска и той пари...знае ли човек. То ние се изродихме вече в тая държава Twisted Evil

# 146
  • Мнения: 402

Ети, този завеждаш болницата лекар не е много в час, Stop. Но за съжаление не мога да ти дам съвет. По-добре попитай в "Майки-бъдещи и настоящи "

И аз това казвам Дарилка, обаче не знам какво да я посъветвам мойта роднина, защото ако тук може да си недоволен и да си смениш и болница и всичко, то в малък град, където има една болница, може да стане зле и за нея и за лекарката, която си е избрала, ако реши да го наклепа където трябва тоя " шеф "! Мерси, че ми обърна внимание!

Херко, права си и точно това е лошото в случая, момичето си иска нейната лекарка, но ако реши да се оплаче, не се знае после как ще се отнесат с нея в болницата! Аз съм била там да се лекувам и какви неща съм видяла не е за разправяне!

Последна редакция: пт, 20 яну 2006, 18:53 от Etina

# 147
  • Мнения: 4 970
Ети,не знам за коя болница ства въпрос,но по принцип си има условия във болниците за избор на лекар(който се заплаща).Досега не съм чула да има такава,която да е отменила това newsm78Кажи , моля те за коя болница ства дума.ДОста  е странно.ПО принцип не бягат от пари,но ако е тако- това вече ще е прецедент Crazy

# 148
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Много гадно това...една болница..малък град Twisted Evil /то не че в Стара Загора се блъскат болниците де/ Принципно когато си плащаш и искаш твоя си лекар бе трябвало да не те спират...ама знае ли човек....ейййй аман бе #Cussing out оправия нямаме...а сме тръгнали съм ЕС...грънци...

# 149
  • Мнения: 402
Става дума за малък град Велмарче, но според мен, не е законно това нещо! Херич, то ясна е работата, сигурно целта е просто някой близо до тоз т. нар. " директор " да вземе парсата и после да си делат може би! На мен на нещо такова ми намирисва!

Общи условия

Активация на акаунт