Седмичката 16.01-22.01. Много усмивки и много + тестове:)

  • 7 877
  • 180
  •   1
Отговори
# 150
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
...сигурно целта е просто някой близо до тоз т. нар. " директор " да вземе парсата и после да си делат може би! На мен на нещо такова ми намирисва!
Тя ни гнила главата ние си мислим, че опашката мирише Twisted Evil
Незнам какво да те посъветвам....колко и остава до раждането?

# 151
  • Мнения: 402
Термина и е точно на 20 февруари, обаче според нея няма да устиска до тогава, казва, че си усеща нещо, че вече много и тежи и сигурно ще е по-рано! Предложих и да дойде тук, обаче момичето си иска нейната си лекарка, тя и е следила бременноста, има и доверие и т. н! Много шантава работа и то точно сега накрая вместо да е спокойна, тия лами ще я притесняват! Ще намерим някакво разрешение, а пък после ще ви черпя, като се роди бебешора!   bouquet

# 152
  • Мнения: 7 716
Етина, най-добре е нейната лекарка да каже предварително на шефа, че са близки и иска да присъства на раждането.

# 153
  • Мнения: 402
Етина, най-добре е нейната лекарка да каже предварително на шефа, че са близки и иска да присъства на раждането.

Лали, тъкмо говорих с нея сега и и казах точно така да постъпи! Laughing Дано да е правилния подход! Мерси много на всички! Това бебе ще е  голяма радост, чакаха го около 2 години! Хубава вечер момичета-кокичета! Heart Eyes

# 154
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Да са живи и здрави мамата и бебо...и ще чакаме почерпката Mr. Green

# 155
  • Мнения: 529
А днешната почерпка е от мен  Mr. Green

Имам си кръщелник - моята любима приятелка  днес роди бебе  Мирослав - 51 см, 3300 - фин младеж с много коса.  Grinning Роден в "6 без 10" виден чалгаджия както каза баща му  Mr. Green  И двамата са добре, чухме се с мамата по телефона, а бебока вече го видяхме на снимки.   Grinning Аз съм мноооого щастлива  Blush  и отивам да празнувам. Желая на всички нас да ни сполети в най-скоро време това голяма щастие.  Heart Eyes 

# 156
  • Мнения: 2 123
ееееееееееххххх какичке, какв ахубава новинка само!!! Да ти е жив и здрав кръщелника - с много късмет да е роден!И много късмет и на теб да донесе Heart Eyes
Винаги ми става тооолкова хубаво като ми разкаже някой, че се е появило ново човече на този свят. Кат оси представя емоцията и за родителите каква е.... уау - тръпки ме побиват от хубавина!

# 157
  • Мнения: 806
Какичке, честит ти кръщелник.   bouquet
Да е живо и здраво и много да ги радва синчето baby_neutral
Ирини,дано с братовчедка ти всичко да е ОК и да има леко и безпроблемно раждане Praynig
Колко е хубаво да получаваме такива новини.Дано през новата седмица с авсе повече Praynig
Спокойна нощ Hug

# 158
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Честито какичкееее  bouquet  bouquet  bouquet Да ви е жив и здрав момъка   bouquet

# 159
  • Мнения: 4 309
Ети, по тв скоро дискутираха този въпрос, но не помня по коя беше. Там доктора в студиото каза, че раждането се води от екипа, който е на смяна. Ако пациентката желае конкретен доктор да присъства, може. Но раждането се води от екипа и ако недай Боже нещо се случи, то отговорността ще е на дежурния екип. Наистина при майките ще ти дадат по-точни отговори.
Какичка, страхотна новина! Ами той манекен с тия мерки. Да е жив и здрав и да му се радвате с  мама и тате!
Даре, много гадно те бъзика тоя човек. А ти сигурна ли си, че той иска дете? Аз каквато съм тънкообидна имаше да ревааа...

Марлийс днес се жени! Честито!  Да се обичат винаги така, като в днешния ден!

# 160
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Честито на младоженците   bouquet  bouquet Много много да се обичат и много много години да затвърждават любовта си един към друг. Честито!! Heart Eyes
Точно ставам...снощи беше много весело.....добре, че мъжете ни не пият та остана повечко винце за вас Mr. Green На лалка мъжа се напиваше със сок от ябълка пък моя се бълбоникаше се една чаша вино там от хорска срама Crazy Ние доста се поопретнахме с лалич Mr. Green
Сега пия кафе и ходя да клюкарствам из форумите Blush

# 161
  • Мнения: 1 765
Добро утро сладурчета!
Аз се впечатлих от въпросчето на Етина и бързам да напиша това, което на мен ми е известно.
По принцип външни лекари, т.е такива, които не работят в стационар наистина не могат свободно да влизат да си израждат бременните. Родилката трябва да заплати някаква такса. Но ако лекарката на момичето си работи в стационара не виждам причина да не може да си я изроди. Явно шефа нещо се е спекъл и трябва наистина тя /лекарката/ да му обясни случая и да присъства на раждането. Стискам палци всичко да е наред. newsm10.
Какче, честит кръщелник, да е здравичък и да ви радва newsm44 newsm30

# 162
  • Мнения: 4 309
Радвам се на ентусиазма ти за евентуална бременност.
Но не се вманиачавай така! Ако 14.1 е предполагаемата дата, то от тогава са минали само шест дни, т.е ако не си с късна овулация /а явно не си, щом чакаш да ти дойде до 2 дни/ това е било нефертилен ден с малки шансове за забременяване.
Моля, пиши на кирилица, че много трудно се чете така.

# 163
  • Мнения: 3 983
О, Боже Господи doh smile3514
Ще престанете ли бе хора ,бивали преди цикала на някой девойки да се пускат нови теми и да се размишлява над това дали според хората от форума ще ви дойде лелката ooooh!
Ние от къде да знаем - ма ша пробвам да ти хвърля някой боб за да те успокоя smile3507
Аз също съм се притеснявала и чудила ,но в седмичната темичка newsm10

П.С.  Не искам да обидя никого , може би аз не съм наред и хормонките ми са в повече newsm12

# 164
  • Мнения: 1 765
Шрю /или както там се чете/...дано не те разочаровам и ти пожелавам наистина да си бременна, щом истински го желаеш...но аз преди цикъл, без да съм заченала си повръщам и всякаквите там други екстри, за които можете да се сетите.../извинявам се за подробното изказване/...
иначе, успех ти желая  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт