Седмичката 16.01-22.01. Много усмивки и много + тестове:)

  • 7 876
  • 180
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 526
shrew  при мен беше същото - имах всички симптоми - лошо ми беше от всичко, гадеше ми се, гърдите ми се подуваха, имах дори и закъснение в цикъла, но все се оказваше, че всичко е наред и си ми идваше кога нормално, кога - не. Този месец нямах никакви симптоми, започнаха да ме болят гърдите и си викам сигурно пак ще ми дойде. Но теста - показа двете чертички.
Така, че тези симптоми са много относителни

# 166
  • Мнения: 3 983
Здравейте , момичета - кокичета Hug
Аз вече не стоя по-много пред компютара ,защото започва да ме боли гърбът - та така де ЛИПСВАТЕ МИ!
Аз по цял ден си суркам краката заради вас Crazy изтърках си паркета newsm62 ,ще се караме ей smile3508 до два месеца най-много всички да сте при отчетените newsm10 newsm17
Какичка честит ти кръщелник
Фъстъчка  честито за резултатите!  bouquet

# 167
  • Мнения: 4 970
ЗДравейте,момичета! КАк сте в този ленив съботен ден?Аз спах до обед Crazy и сега лека полека се задвижвам по задачи.
Какво ще кажете да си организираме среща другата седми4ка?Просто идея.АКо има желаещи- ще се радвам да се видим.Следващите дни ми се чертавт  по-свободни(стига да не дойдат сибирските студове  SickХАйде- оставям ви да мислите.

# 168
  • Мнения: 3 983
Desssy много си права Simple Smile
При мен беше по същия начин-всеки месец- чакане надежди ,втълпяване и от там всевъзможни симптоми
Успокойх се и всичко си дойде на мястото Heart Eyes Hug  bouquet
Спокойствие и силна храна, забрави че чакаш лелката  newsm10

# 169
  • Мнения: 1 950
Какичка, честито и от мен.   bouquet Да са живи и здрави и мама, и това прекрасно момченце, и много да му се радвате Laughing

ЧЕСТИТО И НА КРАСИВИТЕ МЛАДОЖЕНЦИ! МНОГО ДА СЕ ОБИЧАТ И БЪРЗО, БЪРЗО ДА СТАНАТ ПОНЕ ТРИМА!  newsm51

Велмар за срещата добре си предложила Laughing. Сигурна съм, че ще измислим нещо, само наистина да не стане толкова студено, колкото всички разправят Shocked
Dvv, продължавай да суркаш крака, щото нали виждаш колко сме много, и колко силно желаем Hug

Колкото до съботния ден, много е приятно да се излежаваш и да не мислиш за никакви задачи. Поне аз това смятам да правя днес Laughing

# 170
  • Мнения: 3 983
Dvv, продължавай да суркаш крака, щото нали виждаш колко сме много, и колко силно желаем Hug
На лято ще ми изциклите ли паркета, щото ще има нужда след суркането[smilie=smile3508.gif] smile3532

# 171
  • Мнения: X
Здравейте, момичета!

Намързелувахте ли се днес? Ние пообиколихме малко из агенциите и не стига, че трябваше да укротявам зверчето, ами и тези хора съвсем ме вбесиха. Навсякъде гледат обявите от imot.bg (само този сайт видяхме на мониторите им), сръзват се със собствениците и пускат нова обява. И после се чудя защо в сайта има 4-5 обяви за един апартамент, с разлика от около 2000 евро...

какичка, Честито! Да им е живо и здраво! И аз си поръчах такова момченце!!! Но нещо се бави доставката..  newsm12

dvv, ще циклим - само да станат бебоците Simple Smile

# 172
  • Мнения: 1 768
Имах желание да си по4атя с Херинка днес,ама май не е на компа...КаЗаха ми,4е уж е тя..Хери,къде ходи6? Mr. Green Sunglasses

# 173
  • Мнения: 1 029
Какичка, Честит бебчо!Да са живи и здрави и много щастие!  bouquet
Марлийс, дано е бил един от най-красивите дни в живота ти! Heart Eyes
Велмарче, аз миналата седмичка предлагах, но никой не ми обърна внимание!Аз съм-за!А ти как си? Hug
Ей, бременлийките..ще чистим и паркети, и каквото кажете друго! Wink
Лека вечер, мацки!

# 174
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Имах желание да си по4атя с Херинка днес,ама май не е на компа...КаЗаха ми,4е уж е тя..Хери,къде ходи6? Mr. Green Sunglasses
Ходя по света и у нас Crazy Ами аз бях но само ника ми висеше вътре...зокато се върна от кафе и ти си излезнала Mr. Green

# 175
  • Мнения: 2 123
и аз пожелавам
ДЪЛЪГ ЛЮБОВЕН ЖИВОТ НА МАРЛИЙС!!! МНОГО ЛЮБОВ, МНОГО СТРАСТ И РАЗБИРАТЕЛСТВО И ДЕЧИЦА!!! Надявам се, ме сте си изкарали супе днешния ден, приятелко?!  bouquet

Хери, аз вчера ти отговорих на лс-то, ама се чудя - дали го получи, кака? newsm78Че нещо напоследък ми забива страницата като пращам...

# 176
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Хери, аз вчера ти отговорих на лс-то, ама се чудя - дали го получи, кака? newsm78Че нещо напоследък ми забива страницата като пращам...
Нищо не съм получила  Rolling Eyes

# 177
  • Мнения: 3 154
ЧЕСТИТО, Марлийс!
Пожелавам ви дълъг щастлив семеен живот,
изпълнен с много любов и детски смях!


ЧЕСТИТ ти КРЪЩЕЛНИК, Какичка!
Да е жив и здрав, много да радва мама, тати и вас и скоро да му "направите" едно приятелче за игрите Grinning

# 178
  • Мнения: 2 120
Честито Марлийс, бъдете много щастливи. Честито и на Какичка.

Dvv и мен ме боли гърба като седна на компа.

Верче и аз съм от ревливите, ама отдавна спрях да се връзвам на глупости, защото знам какво означава чешит. На въпроса дали той иска бебе, отговорът е иска, но ако може щъркела да го донесе, щото ни мързи да го направим. За този проблем на възрастта говорех като ви се жалвах и както разбирате не мен ме мързи да правя секс, ама хайде...ще забравя и този епизод в името на нещо което ще ме направи щастлива и не толкова самотна.

И хайде стига сте се тюхкали , дали стана, ама ще ми дойде ли. Момичета по време на ову имам + тестове за бременност, но това не означава, че съм бременна. Давайте го по-спокойно.

Хубава вечер на всички и виртуални целувки.

# 179
  • Мнения: 529
Здравейте сладурани, и благодаря за хубавите пожелания, ще ги предам на мамата днес като отида да я видя. Понеже са ни много близки приятели  Laughing /бяхме им кумове лятото/ и сега преживявам тяхното вълнение и трепети  и ми е толкова хубаво  Heart Eyes Обещахме им да работим за снаха, и дано скоро да си изпълним обещанията.  Laughing
Марлийс  Laughing - да сте много щастливи, винаги да се обичате както на сватбения ден, и  нали си знаеш - сега булка, а после и люлка  Wink

Общи условия

Активация на акаунт