ПЪРВОКЛАСНИЦИ - Тема 13

  • 39 717
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
... А моя още срича - ма-мъ-мо-му..... ooooh!
Понякога като ви чета направо се депресирам, добре, че бързо ми минава депресията....  Mr. Green
Е, ти не ни вярвай на 100%.  Wink
Да, това е най-здравословно. Дори да приемем идеалния вариант, че никой не преувеличава, критериите на всеки и за четене и за смятане е възможно да се различават.

# 721
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Е, какви различни критерии за четене?!- или чете, или не чете. Ако чете- или срича, или чете гладко.  Peace Смея да твърдя, че моята се справя отлично с четенето, въпреки че предпочита да пише. Няма проблеми с образуването на сричките, гледам започнала е да усеща и пренасянето на нов ред( все пише по разни тетрадки и листи приказки, писма и други нейни се работи, та там поглеждам  Laughing).

За закуска слагам сандвичи, домашна баница, нещо тестено ако съм правила. Нарязани плодове и зеленчуци изобщо не се втелявам да слагам- все едно като е вкъщи яде такива. Най- много някоя ябълка цяла да й сложа по нейно желание.

# 722
  • София
  • Мнения: 35 091
И моето не чете, трудно срича, не е гений по математика, само английския и е много добър. Да режа вени ли?

# 723
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Стига сте се депресирали. Към март всички са на една гара Grinning

# 724
  • София
  • Мнения: 35 091
Изобщо не се депресирам, приела съм, че децата са различни. Аз съм се научила да чета сама на няма и 6г, моята на близо 8 не може- просто сме различни. Не го намирам за нещо изключително притеснително, приела съм го като нещо, което предстои Simple Smile

# 725
  • Мнения: 1 324
Ние направихме интелектуалната карта за понеделник и сме готови с домашните още от сряда.

# 726
  • Мнения: 278
Ние сме в есеннаваканция - 1седмица и сестра ми е при мен се децата. Общо в къЩатасноват 5 броя деца на разли4нивъзрасти - най - голямото септември направи 7  Twisted Evil
Не знам кой и за какво ще реже вени, но моя не иска да се за4ете в книги, Елиас бил направил математиката по-бързо от него (това по доклад на у4еника) и ме4тата му е да стане дърводелец (нали знаеш, дето дялка нещо от дърво!)
Бяхме за 4 дена на вилата - в двора имаме ве4е кратер, две от дърветата останаха без корени (под колените не беше намерено съкровище  Crazy та ще се прекопава двора основно ... )
С две думи ние време за 4етене и писане нямаме и за какво ли ще му е на един дърводелец  newsm78  newsm78  newsm78
 Та здравейте от мен и ще ми е интересно на всеки от таралежите в същтност каква му е ме4тата ?

# 727
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Изобщо не се депресирам, приела съм, че децата са различни. Аз съм се научила да чета сама на няма и 6г, моята на близо 8 не може- просто сме различни. Не го намирам за нещо изключително притеснително, приела съм го като нещо, което предстои Simple Smile
Казваш, да не се впрягам толкова много, а?!  Wink  Hug

# 728
  • София
  • Мнения: 35 091
Изобщо не се депресирам, приела съм, че децата са различни. Аз съм се научила да чета сама на няма и 6г, моята на близо 8 не може- просто сме различни. Не го намирам за нещо изключително притеснително, приела съм го като нещо, което предстои Simple Smile
Казваш, да не се впрягам толкова много, а?!  Wink  Hug
А, да не се впрягаш! Изпусната работа сте, изпусната! hahaha Hug

# 729
  • Мнения: 4 073
Ами аз сега през ваканцията я карах да решава малко интеграли, че ги е запуснала напоследък, ама тя не ще. И така, само синус и косинус потренира. Иначе по литература сме на Шекспир в оригинал.
Сега сериозно - нищо не съм я карала да прави, май си написа домашните или може би остана нещо малко по писане, не съм съвсем сигурна. Иначе много се забавлява с това.

# 730
  • Мнения: 2 672
Ами аз сега през ваканцията я карах да решава малко интеграли, че ги е запуснала напоследък, ама тя не ще. И така, само синус и косинус потренира. Иначе по литература сме на Шекспир в оригинал.


 Joy Joy Joy браво на вас!
нашият "Убостник съм го захвърлила" навън Party    -докато е слънчево, ама в неделя пред очите ми ще е ooooh!

# 731
  • Варна
  • Мнения: 439
"И моето не чете, трудно срича, не е гений по математика, само английския и е много добър. Да режа вени ли?"

Simple Smile)

Не чете, не срича, не е добре с английския... абе ужас

Мечтае, за сега, да прави филми за Анимал Планет, ако може "от тия с крокодилите" Simple Smile

# 732
  • Мнения: 498
Уикендите детето е на балет, но следобед ще чете книга - давам и всеки ден по 4-5 странички да се тренира....
А моя още срича - ма-мъ-мо-му..... ooooh!
Понякога като ви чета направо се депресирам, добре, че бързо ми минава депресията....  Mr. Green

Не съм казала че докато чете не срича  Mr. Green Не чете гладко поне пред мен. Водих я няколко пъти на логопед където се била справила чудесно с четенето и после разказала прочетеното. В къщи се лигави, не иска, предпочитала на ум, но аз как да разбера дали чете добре, ако не е на глас? По скоро не срича а някак се запъва и чете тромаво защото няма тренинг. Та затова вече четем по няколко страници на ден.

Северинка
мечтата на моята госпожица се мени непрекъснато. Последно каза че ще става шивачка  Grinning

# 733
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Моя хубавец мечтае да стане нинджа,която работи в лаборатория.

# 734
  • София
  • Мнения: 1 055
Калоян също често си сменя желанията какъв да стане като порасне, но преобладаващото е "шеф на офис" без значение какъв. Договорили сме се към момента за 1 висше образование и второ под въпрос, защото шеф лесно не се става  Joy
Сега е навън с баща си, но като се върнат следобед ще пишем домашни, че тези дни само на почивка се бяхме отдали всичките smile3529

Общи условия

Активация на акаунт