Бебеправене Тема 16 - Ще сбъдна аз мечтата си голяма да бъда горда мама!

  • 17 827
  • 748
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 212
Може и да си внушавам. Ти определено си много приветлива   bouquet, но като цяло постовете ми остават като "глас" в пустиня Sad  Но може и да си внушавам. Напоследък имам изострена чувствителност, нали искам да бременея, държа се като бременна  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 2 965
Емма, не се сърди, а ти наистина не си задала кякакъв въпрос, че някой да ти отговори. Нямам място за сръдня -  големи хора сме! Peace

Иве, ама въобще ли няма М сега? А сутринта как беше, кафеникава, или? Оскъдна ли беше или обилна? Дано да е хубава новина!   bouquet

# 32
  • Мнения: 630
emma_smith-съжалявам, ако си се почувствала пренебрегната, попринцип тук всички сме "оупън" както се казва на чист български!:)

Дани- сутринта ми дойде сравнително силно като за първи ден, придружено с болки, към кафеникаво , но не такова каквото е като ти свършва.. Амн, незнам, ще видя сутринта дали ще тръгне, странно.

# 33
  • Мнения: 2 360
Ema, тук е пълно с хора, не може да се отговаря на всеки пост. Важното е, когато имаш нужда от съвет и подкрепа, да я получиш. Аз не съм от най-редовно пишещите, но за мен важни  са полезната комуникация и информация, а тук определено можеш да ги получиш! Wink

Иве, дано не е злобната лелка.  Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 8 131
emma_smith-съжалявам, ако си се почувствала пренебрегната, попринцип тук всички сме "оупън" както се казва на чист български!:)

Дани- сутринта ми дойде сравнително силно като за първи ден, придружено с болки, към кафеникаво , но не такова каквото е като ти свършва.. Амн, незнам, ще видя сутринта дали ще тръгне, странно.
Мен ако питаш, направо направи един тест!  Praynig Praynig Praynig

# 35
  • Мнения: 718
Иве...... не съм спряла да стискам палци и продължавам.Дано да е  EFP

# 36
  • София
  • Мнения: 337
Добро утро сладурки..минавам да ви видя, че този уикенд ме скапаха от работа...ама какво да се прави Sad

Отивам но доки след няколко часа така, че стискайте палци всичко да е наред.

п.п. Веси страхотна темичка  Hug Hug Hug Hug

Май и това няма да е моят месец...пък ще видим..просто не ми остава време да се наспя..камо ли да бебеправим.

Целувам ви всичките и по-късно ще се включа  Hug

# 37
  • Мнения: 1 056
Привет и от мен в новата тема, страхотна е браво...аз да открадна няколко ранни минутки, че мъжът ми отиде рано на работа. Чета ви и с нетърпение броя последните хапчета, обаче от 3 дни аз пък имам болки в единия яйчник, като при О - доколкото знам при прием на противозачатъчни не настъпва О, ако някоя от вас е пила може ли да каже, дали е възможно от това да ме боли. Надявам се всичко да е наред и след 2 седмици да приключа с гадните хапове, чеее вече ми писна, нооо се наложи да почакам и потърпя малко. На всички нечакащи стискам палци и дано скоро се похвалите с положителни тестчета и много радости...ако пък пропусне този месец пожелавам да се случи ноември, а на бъдещите татковци да им го сервирате, като коледен подарък  Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 2 965
Добро утро на всички!
Иве, къде си миличка, какво стана?
Ох, мен тоя кръст още ме боли, вече започвам да се притеснявам! #Crazy
Сутринта и БТ спадна на 36,9 с цели 3 десети надолу. Май ще ме посети и мен лелката тия дни, макар че си мислех, че е станало. Ще видим и утре как ще е!

# 39
  • Мнения: 2 965
Пивал, виждам те!  Mr. Green
Докладвай, какво ново при теб? Ти си за утре нали?
Кои са следващите, които не чакат тея дни?

# 40
  • Мнения: 79
Здравейте момичета Simple Smile Аз отдавна не съм писала, защото имах доста проблеми около бебеправенето и бях се съсредоточила върху тях. Сега съм тук и няма да ви изпускам от поглед. Успех на всички стискам ви силно палчета да имате по едно сладко бебче в коремчетата си Simple Smile  Hug Hug Hug Hug

# 41
  • Мнения: 430
Да си копна въпроса от мин.тема!Някой знае ли нещо по въпроса? newsm78

Цитат
Искам да попитам,ако си взема направление от личната дали ще поеме УЗ (ФМ) и най-вероятно последвалите изследвания на хормони или нито едното,нито др.се поема от ЗК?Да не се разхождам напразно и да чакам 2 часа пред кабинета на ЛК!

# 42
  • Мнения: 630
Добро утро красавички!

Дани, Весе- момичета тази сутрин нахалната пак дойде, мисля, че теста е безпредметен.
 Явно ще чакам следващото теглене.

# 43
  • Мнения: 2 022
Добро утро, сладки мои!!!  Hug
Още никой не е черпил кафе....ето го....за всички... от сърце! Hug

С пожелание за успешен и сладък ден! ...И само хубави новини, ей !

Цвети и Веси, стискам палци днес при доки и прогестерона да е всичко точно!
Дани, и мене много ме боли кръста...доки каза: неправилна поза при седене /дрън-дрън/....
Иве, мило какво стана с тестчето??? Хайде, хайде две чертички.....
На всички други сладуранки-поспаланки чакаме рапорт....
За себе си докладвам - въоръжена с тестове за О... чакам да ударим бинго  Wink

П.П. Невероятно хубава тема е тази! Много ми действа амбициращо! Веси,   bouquet

# 44
  • Мнения: 79
Цитат
Да си копна въпроса от мин.тема!Някой знае ли нещо по въпроса? newsm78

Цитат
Искам да попитам,ако си взема направление от личната дали ще поеме УЗ (ФМ) и най-вероятно последвалите изследвания на хормони или нито едното,нито др.се поема от ЗК?Да не се разхождам напразно и да чакам 2 часа пред кабинета на ЛК!

Аз наскоро си правих пълния пакет изследвания и въпреки че имах направление ми взеха 160лв.

Общи условия

Активация на акаунт