Избор на сушилня - 3

  • 108 612
  • 759
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 080
Ами слагам, като цяло, не че имаме много бели Simple Smile Или пълня  светли(бели, бежави, цветни непускащи светли, светло сиво) или само тъмни(заедно с нещо пускащо), аз понеже имам по 10-тина перални седмично, никак не ми е проблем, имам и много тъмни, които изобщо не пускат, тях си ги слагам и при светлите без грижи.

Ясно, те и при мен са над 10 и може би затова мога да ги деля. Просто ми стана чудно, че е възможно да се пълни на макс барабана всеки път.

# 721
  • Мнения: 145
Здравейте, дали съществува сушилня с ширина около 53-54 см. Голям ми е мерак, но имам само толкова място на което да я сложа.

# 722
  • Варна
  • Мнения: 686
http://www.technomarket.bg/products/09131773/zanussi-zth-485

Момичета, за тази сушилня може ли някой да даде отзиви.

# 723
  • Мнения: 14
Момичета,извинявам се,че постоянно питам за нещо и може да съм досадна,но много ми е странно едно нещо.Понеже знам ,че тук има поне две мацки с този модел Беко 8360 х и искам да попитам,понеже не е опоненти в книжката.Сушилнята има ли сензор за влага?Понеже вчера ми се наложи да пусна наново едни неизкушени дрешки на малката и тя приключи програмата много по рано,съкрати я наполовина някъде.Днес пуснах едни потници на екстра сухо и увеличих оборотите на 1200.Да ама както си беше 3 часова програма и след 30 мин.подминавам и гледам ,че остават още час и половина.Нормално ли е така да съкратява?Или може би ,това че не е на пълен капацитет кг и затова се променя?Уф,претеснявам се да не й има нещо?

# 724
  • Мнения: 13 191
Точно сензорът определя дали е нужно по-малко време за сушенето. Не виждам проблем, ако дрехите накрая са сухи.

# 725
  • Мнения: 14
Точно това е,че не пише че има сензор?А вече два пъти забелязвам това съкращаване.Току що ги изкарах сухи бяха.Ако някой знае дали има тази екстра да ми сподели,моля newsm78

# 726
# 727
  • Мнения: 14
Много ти благодаря мила!Не се и очудвам,че книжката е непълна!Сега ще потърся точно в тази страница как да разбера на колко градуса суши.  bouquet

# 728
  • Мнения: 2 208
Здравейте момичета, искам да си купя сушилня , спряла съм се за сега на elektrolux edh 3284, та въпроса ми е каква е разликата с термопомпа и без нея , ще съм много благодарна , ако ми отговорите и така също ако имате други предложения ще съм много благодарна Hug

# 729
  • Варна
  • Мнения: 686
Уф, голямо избиране, мен досега ме убеждаваха, че термопомпата е нещото което може да се развали в една сушилня, както и да избягвам многото електроника, лед дисплеи и тем подобни.

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 23 688
С термопомпа са по-икономични. ......

# 731
  • Мнения: 1 080
Уф, голямо избиране, мен досега ме убеждаваха, че термопомпата е нещото което може да се развали в една сушилня, както и да избягвам многото електроника, лед дисплеи и тем подобни.

Ами ако често ви спира тока, има логика.

# 732
  • Мнения: 399
С термопомпа са по-икономични. ......

Което, не е маловажно/цената тока постоянно ще се увеличава/ и влага също не правят, толкова колкото тези без термопомпа. Казват, че са и по-щадящи към дрехите.

# 733
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Аз нямам база за сравнение за сушилни без термопомпа и мога да кажа какви плюсове отчитам в моята термопомпена:
изобщо не овлажнява въздуха
не стопля помещението никак /това за мен е + за през лятото/
казват, че пести енергия  /това те първа ще констатирам  Simple Smile/
не е никак шумна
до сега нямам нито една свита дреха

Може да има и друго, но аз съм я ползвала 3 пъти само...купихме я миналата седмица  Simple Smile

Последна редакция: пн, 18 ное 2013, 12:13 от doniboni

# 734
  • София
  • Мнения: 44 122
Нашата е без термопомпа, не овлажнява изобщо въздуха, даже се учудих, че го споменавате. Топлината, която излъчва пък ми е голям  плюс във  останалите 3 сезона, изключвайки лятото Simple Smile За шум не ми прави никакво впечатление, в пъти по-тиха е от пералнята Simple Smile
Дрехите, като че ли повече от самите дрехи зависи дали ще се свият или не...и от правилно подбрана програма.

Последна редакция: пн, 18 ное 2013, 16:20 от Angel_Dust

Общи условия

Активация на акаунт