Избор на сушилня - 3

  • 108 583
  • 759
  •   1
Отговори
# 750
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Върши, върши, за някои неща. Тениските, които купувам се свиват и на дължина. А мъжът ми е висок и това е фатално понякога. Но с годините си знам кое как се свива и мноооого отдавна не съм имала проблеми. Даже точно чорапите не мисля, че се свиват нещо кой знае какво, особено сравнено с пералнята.

Е, да де, на дължина. За това казвам скъсяват. Ако си купиш една дреха XL, а си размер L, Какво се случва ? Тя пак си остава XL, само, че по къса...и как ще ти стои - хем широка, защото не е твоя рамер, хем скъсена...

# 751
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Ох, сбъркала съм Simple Smile. И на ширина се свиват някои. Понеже мъжът ми основно тениски носи и неколкократно съм мерила преди и след пране, преди и след сушилня. И на ширина си се свиват по малко.

# 752
  • София
  • Мнения: 44 024
Съвсем пропорционално се свиват във всички посоки Simple Smile
Каква му е логиката да е само на дължина Simple Smile

# 753
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Логиката е, че зависи накъде е кроен плата. Факт е, че като цяло еднакво се свиват, но съм имала абсолютно едни и същи дрехи, цвят, всичко и една се свива повече от другата в една посока само.

# 754
# 755
  • Пловдив
  • Мнения: 23 630

Аз писах за овлажняването от другия тип сушилни. Една приятелка, като пуска нейната, задължително отваря прозорците на остъклената тераса/държи я там/, че и прави влага.
Не овлажнява, а стопля, и понеже е остъклена тераса кондензира. Т.е. физичното явление е друго.

и лятото ли?
Ми зависи каква е външната температура, ако суши нощем...

Логиката е, че зависи накъде е кроен плата. Факт е, че като цяло еднакво се свиват, но съм имала абсолютно едни и същи дрехи, цвят, всичко и една се свива повече от другата в една посока само.
Това е много яко. Купила съм 5 еднакви черни тениски и накрая две от тях по-къси.

# 756
  • София
  • Мнения: 619
Здравейте! И ние днес си купихме Сушилня BEKO DPU 8360 X. Утре ще ни я доставят в след обените часове. Така, като чета все повече ми трепка от радост. Доста се измъчих в къщи, без балкон да суша дрехи. Много се надявам да съм улучила марката и да е читава машинката. Взех я с 5г. гаранция. Дано, пупупу.....

# 757
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 671
Честито ronkis,
Със здраве и мерак да си я ползваш! Ще споделиш впечатления.

# 758
  • Мнения: 14
Здравейте! И ние днес си купихме Сушилня BEKO DPU 8360 X. Утре ще ни я доставят в след обените часове. Така, като чета все повече ми трепка от радост. Доста се измъчих в къщи, без балкон да суша дрехи. Много се надявам да съм улучила марката и да е читава машинката. Взех я с 5г. гаранция. Дано, пупупу.....
Честито.Аз съм също с такава и съм супер доволна.Ама ,ако искаш пиши в новата тема

# 759
  • Мнения: 6 031
Има нова тема, пишете в нея!

Общи условия

Активация на акаунт