Избор на сушилня - 3

  • 108 610
  • 759
  •   1
Отговори
# 735
  • Русе
  • Мнения: 3 711
С малко закъснение на Галка - има сензор Бекото. Ако са много малко дрехите, както писахме преди няколко дни, даже бавно суши.

# 736
  • Мнения: 399
Да споделя, че пуснах памучните си дрехите/ бяха тениски и пижамки - не дебели и плътни/ да се сушат на програма- синтетика - екстра сухо, можеха да минат и на другата, за прибиране в гардероба. Дължината на програмата е по-кратка с 1 час, дрехите ги извадих сухи, като за прибиране. Само една по-дебела кърпа, която прах с дрешките е леко влажна . Май и аз почвам да ги суша тези по-тънките на синтетика - нищо, че са памучни, ако ще ми спести дори 30 мин работа на сушилнята.

Аз писах за овлажняването от другия тип сушилни. Една приятелка, като пуска нейната, задължително отваря прозорците на остъклената тераса/държи я там/, че и прави влага.

# 737
  • Мнения: 1 080
Момичета някой да ползва сушилня Уърпул? Препоръки, коментари?

# 738
  • Пловдив
  • Мнения: 23 688

Аз писах за овлажняването от другия тип сушилни. Една приятелка, като пуска нейната, задължително отваря прозорците на остъклената тераса/държи я там/, че и прави влага.
Не овлажнява, а стопля, и понеже е остъклена тераса кондензира. Т.е. физичното явление е друго.

# 739
  • Мнения: 399

Аз писах за овлажняването от другия тип сушилни. Една приятелка, като пуска нейната, задължително отваря прозорците на остъклената тераса/държи я там/, че и прави влага.
Не овлажнява, а стопля, и понеже е остъклена тераса кондензира. Т.е. физичното явление е друго.

и лятото ли?

# 740
  • София
  • Мнения: 44 122
Кой друг тип сушилня?

# 741
  • Мнения: 440
Момичета някой да ползва сушилня Уърпул? Препоръки, коментари?
Аз съм с WHIRLPOOL AZA-999 - супер доволна съм вече месец и половина я имам.  Ако мога с нещо друго да съм ти полезна - пиши ми. Simple Smile

# 742
  • Мнения: 14
С малко закъснение на Галка - има сензор Бекото. Ако са много малко дрехите, както писахме преди няколко дни, даже бавно суши.
Благодаря и на теб мила  bouquet
Усетих ги тез работи с малкото дрешки.Ха да се запиша с първата скъсена дреха-на мъжо една блуза  Embarassed
Някъде назад в темата бях чела,че съветват да се изпере и може да върне предния размер. newsm78Не ми се вярва това да стане,ще пробвам все пак,ако ли не аз ще я нося в къщи.Тя една пуФкава  Grinning Ама аз я изпробвах,понеже е избеляла и е за вътре така или иначе,ама вече с друг притежател  Crazy

# 743
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Е, без грешки не става Simple Smile, но нищо фатално все пак. Аз не се притеснявам за тези неща, има си марки, които си купувам, знам да взема номер по-голям и съм ок. А и се свиква с времето кои материи се свиват.

# 744
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Meggysan, не знам до колко би ти свършило работа да вземеш един номер по-големи дрехи /изключвайки чорапите, примерно/. До колкото съм чувала, сушилнята може да скъси дрехата, но като размер си остава същата.

# 745
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Върши, върши, за някои неща. Тениските, които купувам се свиват и на дължина. А мъжът ми е висок и това е фатално понякога. Но с годините си знам кое как се свива и мноооого отдавна не съм имала проблеми. Даже точно чорапите не мисля, че се свиват нещо кой знае какво, особено сравнено с пералнята.

# 746
  • Мнения: 399

Имах предвид тези без термопомпа - не ми се пишеше. Иначе са един тип. От няколко години, за сушилна имам предвидено място във вграден гардероб и точно за това което съм видяла, не купувах. Сега купих след като реших да се преправи банята, за да мога да я сложа вътре и съм приятно изненадана, че няма това овлажняване на въздуха. Аз никъде не съм писала, че има течове по прозорците на въпросната приятелка, за да говорим за конденз. Просто влажния въздух си се усеща осезаемо.

# 747
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Нашата е без термопомпа. Грам не овлажнява, само затопля.

# 748
  • София
  • Мнения: 44 122
sis - з за това написах, нашата е без термопомпа и грам не овлажнява, понеже твоето, че говориш за другия тип сушилня беше след този ми коментар, за това се учудих... Но и аз не я държа на балкона.

# 749
  • Мнения: 399
Нашата е без термопомпа. Грам не овлажнява, само затопля.

Може, аз казвам моите впечатления, защото много съм се чудила, дали да рискувам и я заложа в гардероба.

Общи условия

Активация на акаунт