Избор на сушилня - 3

  • 108 734
  • 759
  •   1
Отговори
# 675
  • Ловеч
  • Мнения: 69
Ако се поръча по интернет, понеже ги разнася куриерска фирма Спиди ги носят до входната врата на блока, не и нагоре.  Ако ги разнася Технополис - действително до вратата на апартамента ги карат..

# 676
  • София
  • Мнения: 965
Ако се поръча по интернет, понеже ги разнася куриерска фирма Спиди ги носят до входната врата на блока, не и нагоре.  Ако ги разнася Технополис - действително до вратата на апартамента ги карат..
Мерси   bouquet
Аз мисля направо на място да си я купя, не по интернет, защото тя е на промоция и не важи намалението от 5% ако я поръчаш онлайн.
А доставката наистина ли е 0 лева или е 10, както в Техномаркет, където между другото също е на промоция и са на абсолютно еднакви цени  Simple Smile

# 677
  • Ловеч
  • Мнения: 69
0лв е, ако продукта е над 50лв. Под 50лв като стойност остава заплащането на 10лв за доставка.

# 678
  • София
  • Мнения: 965
Сърдечно благодаря Simple Smile
Като я пусна в употреба ще пиша тук. Дано не я сефтосам съсипвайки някоя и друга дрешка Simple Smile

# 679
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Ако се поръча по интернет, понеже ги разнася куриерска фирма Спиди ги носят до входната врата на блока, не и нагоре.  Ако ги разнася Технополис - действително до вратата на апартамента ги карат..
Мерси   bouquet
Аз мисля направо на място да си я купя, не по интернет, защото тя е на промоция и не важи намалението от 5% ако я поръчаш онлайн.
А доставката наистина ли е 0 лева или е 10, както в Техномаркет, където между другото също е на промоция и са на абсолютно еднакви цени  Simple Smile


И доставката на Техномаркета е безплатна в рамките на града. Аз си чакам сушилнята ELECTROLUX EDH 3284 PDW днес от тях.  Същата, като тази, която и ти си се насочила  Simple Smile
Доставката е до вратата на апартамента и е безплатна.
В сайта инфото е подвеждащо, защото пише доставка 10лв., но не уточняват подробности...

# 680
  • Мнения: 14
Амии..не знам дали да я оставя да избира, че ще се проточи това избиране според мен  Simple Smile
А иначе от всичките електроуреди в къщи съм доволен само от тази марка...
А за каква разлика от 200лв имате предвид между двата модела?
Мисля да зарадвам половинката с такъв уред, но не ми се подаряват на Технополис 200+лв за модела на BEKO с термопомпа..
Разликата в цената е между модела с термопомпа:
http://www.technopolis.bg/b2c/details/680565/P11100201/Sushilnya-BEKO-DPU-8360-X
и този обикновенния:
http://www.technopolis.bg/b2c/details/680571/P11100201/Sushilnya-BEKO-DCU-8430-X

Аз също см с този модел с термопомпата,доволна съм.Също и от марката,даже съжалявам,че скоро разбрах че е супер марка!
А и да затопля,понеже нашата е в коридора където зимата си е хладно,понеже не се отоплява и се усеща приятна топлинка след употребата й.Но влажняване не съм усетила и според мен е от термопомпата.
Милички я ми помогнете,на дъщеря ми спалното бельо не става за сушилня по етикет,то е цялото с принцеси и разни картинки.Какво би могло да стане,ако ги пусна на програмата за деликатни?Много е досадно особенно сушене то на спално бельо зимата.Ако мога да очаквам леко скъсяване,ще го прежаля,ама друго може ли да се случи?на фирмата Дитекс са комплектите.

Последна редакция: ср, 13 ное 2013, 21:44 от galka_mm

# 681
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Щампа ли са чаршафите или лепенки? Ако си е хасе, няма проблем, само малко ще се свие.

# 682
  • Мнения: 14
Не са лепенки,щампа е.И аз така си мисля,ама като питах в магазина вчера ,понеже минавах от там и ми казаха "недей в сушилня ще стане страшно" newsm78
Малко ми е странно,понеже моята пижама с лепенки отпред,която трябва да се пере на 30 градуса и без сушилня,аз я пера на 40 и вече трети път суша в сушилнята на екстра сухо и нищо й няма.А според мен това е наи силната програма.Е лепенките са олющени малко,но това е от преди,понеже моята пералня много силно центрофугира,но от както я суша нищо ново не й се е случило.Та си мисля,че едва ли ще е катастрофално за тези чаршафи,на които има просто щампи  ThinkingМоля майките,които сушат подобни да споделят.Дали избледняват цветовете?

# 683
  • София
  • Мнения: 44 352
може би просто се очаква много да се свият??? Чак пък страшно да стане, но ние подобни нямаме. На синът ми са такъв тип(подобни) чаршафите http://www.laredoute.fr/vente-parure-housse-de-couette-taie-pur- … &numberpage=2 т.е.  с много дребни  картинки, които са си печат на плата, даже не съм търсила етикет може или не да се сушат, пера, суша. Нито са се свили, нито са избледняли от това(според мен си зависи от самото качество на продукта)

Последна редакция: ср, 13 ное 2013, 23:18 от Angel_Dust

# 684
  • Русе
  • Мнения: 3 711
И аз така мисля, само свиване може да очакваш според мен. Щом е щампа друга няма да стане. На моите чаршафите са им най-обикновено хасе с Туити, нищо им няма от сушилнята.

# 685
  • Мнения: 14
И аз така мисля, само свиване може да очакваш според мен. Щом е щампа друга няма да стане. На моите чаршафите са им най-обикновено хасе с Туити, нищо им няма от сушилнята.
Ха,точно от този тип са.Обикновеннире българско производство.На нас единия е със Смърфовете.Еми следващия път ще пусна чаршафа,та да видим.
А олекотени не сушите,нали?Както и възглавници.Че моето дете се поти докато спи ка и все ми е било трудно зимата .

# 686
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367

А олекотени не сушите,нали?Както и възглавници.Че моето дете се поти докато спи ка и все ми е било трудно зимата .


Как да не се сушат ? Моята сушилня я докараха вчера, не съм я пробвала още, но си има програма за възглавници и завивки.

# 687
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 381

А олекотени не сушите,нали?

Напротив. Даже имам програма за изкуствени и за от ест. материи пухени завивки

# 688
  • Русе
  • Мнения: 3 711
На съвсем обикновена програма памук екстра сухо суша и тях. Якета, шушлеци също. Само маратонки и кожени якета не съ сушила.

# 689
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Сега пробвам сушилнята, но да си призная съм вече леко разочарована. Пуснах една кърпа да се суши, като за първо пускане, както си пише в книжката. Но сушилнята суши вече повече от 1 час. Даже 1 час и 15 минути ! Една кърпа....толкова време...нормално ли е ?
Пуснала съм на програма памук за напълно сухо.

Общи условия

Активация на акаунт