Вижте колко е щастлива мама,че си има породени двама ! ** 31 **

  • 58 487
  • 956
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 391
Благодаря за новата тема!  bouquet

С порастването на децата липсата на баща в командировка вече не е такава драма Simple Smileмного добре си се забавляваме тримата.

# 16
  • Мнения: 5 776
Ох, и аз съм специалист в гледането на дребните без тати  Crazy Ама той нали се прибира за по месец-два в годината и настава такова гивизене, всички режими, програми и правилно хранене отиват на кино. Като бяха по-малки имаше моменти в които ми се искаше да ходя да тропам на вратата на лудницата да им се моля да си ме приберат  hahaha Joy
Сега вече нещата станаха много по-лесни  Peace

# 17
# 18
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
Супер темичка! И снимките са много забавни!!!   bouquet

# 19
  • Мнения: 468
endira, страхотно оформление!

slonbalon, браво на вас!

Теди, ваш'та фаза е и наша фаза! Ужасно е. Аз оставям диването да рие, докато му писне или докато се гушне в мен и после... пак почне да рие... Като сме вкъщи е ок, но ако трябва да излизаме или сме навън.... хм.

# 20
  • Мнения: 75
    Да се запиша и аз. Благодаря за новата тема   bouquet Посмях се доста на снимките. Още не съм усетила тези "радости", но предстоят. За сметка на това усетих нервността...Тези дни съм леко изнерване, баткото пак го пуснах на ясла и вчера като го взех такава лигня падна. Не мога да преценя това от възрастта ли е или от яслата копира поведение. А с този корем вече всичко ми е много трудно да правя. Хубавото е/ ако може така да се каже въобще/ че майка ми е болничен след лека операция и поне идва с мен за компания, че диването като щукне на някъде и се чудим коя ще го гони, че и бърз е станал и хитър...От сега ми се струва, че и аз ще се насочвам към лудницата...
 

# 21
  • Мнения: 369
 Hug
timide ехее скоро ще раждаш  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  бързо и лесно да е  Praynig

# 22
  • София
  • Мнения: 364
timide, леко раждане!

тези снимки са забавни, но ако аз си видя плазмата омазана в блажна боя - със сигурност ще припадна  Crazy

хубав ден от нас!

# 23
  • Мнения: 677
Здравейте и от мен! Много ми е трудно вече, малкия тая седмица не е на ясла и направо сме като война и мир вкъщи. Незнам, но когато ходеше на ясла беше в пъти по-спокоен когато се прибереше, не плаче там, заиграва се, сяда на гърнето, кротува. А вкъщи не иска да се храни, яде само макарони, сандвичи, кисело мляко и сирене. Или някое кюфте, задължително с настъргано сирене отгоре, иначе не иска. Това негово не ядене ще ме побърка, а пък иначе наддава. Вече се чудя какво да му давам за закуска, само и само да не е тестяно. Скоро влизам в 9тия, а това негово не слушане ме вади от равновесие понякога. Мъжа ми постоянно ми се кара, че му викам, ама то не чува за нищо. Не разбира, че му забранявам неща, които наистина са опасни за него - лекарства, дезодоранти и разни такива. Не се заиграва с нищо, гледа само реклами и разни бебета по интернет. Понякога сяда и си разглежда книжки. Започвам да си мисля че е хиперактивен ли и аз не знам какво, не иска да го държа за ръка като сме навънка, хвана ли го да го поведа нанякъде започва едно дърпане и тръшкане, чак хората ни гледат. На 1година и 9 месеца, а навсякъде ходя с количката, дори и на близо. Не смея пеша, щото като хване нанякъде, няма хващане, трябва на ръце, а ми тежи много.

Всички ми казват, че като се роди бебето може би ще се промени и ще се кротне, ама не знам вече.
Излях си малко мъката, малко ми поолекна. Приемам всякакви съвети.  Sad Praynig

# 24
  • Мнения: 5 391
maminka_yoan, вероятно ти си по-изнервена и това рефлектира косвено в/у детето.
Например когато сте вкъщи гледай да го занимаваш с неща, които ще са му интересни и, в които и ти да участваш.
Опитвай да не му забраняваш, а да направиш така, че да няма никакъв достъп до опасните неща.Много е малък още и не очаквай разбиране.Говоря от съвсем личен опит Simple Smile
И погледни нещата от този ъгъл-сега си само с него, скоро ще има още едно човече, за което да се грижиш.Старай се да му обръщаш колкото се може повече внимание.

# 25
  • В сърцата на моите трима мъже!!!
  • Мнения: 91
Здравейте и от мен!

Малкото ми момченце се роди на 11.10 в 18.25 ч. Сравнително бързо и лесно. Приеха ме в 17.30 ч. с 4 см.разкритие, в 18 ч. вече имах 9 см. и в 18.25 ч. се роди Радослав - 3390 гр. и 50 см.
Баткото засега го приема много добре - иска постоянно да го целува, иска да ми помага във всичко - носи памперс,кърпички. Вечер, когато дойде време за къпане той приготвя всичко - аз му подавам нещата, които ще ми трябват, а той ги слага на спалнята. Къпем бебчо и после той сяда на спалнята и ми подава, това което ми е необходимо. Надявам се и занапред да сме така.
Вече излизаме и на разходки.

. На 1година и 9 месеца, а навсякъде ходя с количката, дори и на близо. Не смея пеша, щото като хване нанякъде, няма хващане, трябва на ръце, а ми тежи много.


А аз ходех без количка, защото Живко отказва да се вози в количка от около 3-4 месеца. Лошото е,че не искаше и да върви и ми беше много трудно, защото трябваше и да го нося.

Това е засега от нас, лек и усмихнат ден на всички отивам да се храним. [/b]
 

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 233
maminka_yoan съвсем нормално ти е детето,не влизаи във филми за хиперактивни деца. И аз към края на бременността много се бях изнервила, много ми тежеше и цялата се бях подула, като родих се успокоих. е не че не се изнервям пак от време на време  Embarassed За ходенето и ние сме така, или с количката или на ръце. Двойната ни количка вече не побира бебето и сега като изляза сама с децата бутам единичната количка с бебето и нося каката. Не знам кога ще почне да ме слуша и да ходи хваната за ръчичка, нейната система е една крачка напред- 2 назад. За яслата ние за месец и половина имаме 7 сутрини, все се с хрема е. давайте съвети как се справяте с градинските сополи. Та съм постоянно  с двамата и единствения вариант е да карам каката да ми помага с бебето или да разглеждаме книжки докато кърмя или приспивам бебето.  Иначе почва едно тръшкане и сцени........

# 27
  • Мнения: 369

maminka_yoan Моят в момента е почти на 1 година и 9 месеца, и е съвсем същият  Wink Като се роди бебето го прие остро в началото, а сега само се умилква и си търси бебето. Много са ми сладки. Аз имам количка за близнаци и баткото се вози много в нея. Не прави драми. Гледам ги сама и аз от време на време пошляпвам памперса на баткото, но в повечето случаи клякам до неговото ниво, гледам го в очите и обяснявам, че е опасно това което прави с малко по-висок тон. Еми със 100 пъти повтаряне виждам резултат  Peace

А я вижте моят какво беше направил веднъж като ходих да пишкам  Joy Тва е судокрем хаха.

# 28
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 65
мама зайка_, разби ме!  Joy

# 29
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
Зайко Калин е творческа натура!  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт