Седем часа разлика - сезон 3 : Любов и война - тема 15

  • 50 947
  • 757
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Благодаря за новата тема!   bouquet

Изгледах 6 епизод във Войо, доста по-интересен от предните.

Скрит текст:
Не знам дали това наистина беше майката на Роки, но ми много ми въздейства сцената с нея!

# 17
  • Мнения: 6
За тези, които искат подробности около 6 епизод:

Скрит текст:
Значи епизода започна два дни след събитията от епизод 5; Иванов, Неделчев и Христов си говорят за намерения пистолет и че се води на Таня. Иванов обаче иска натривки, отпечатъци и т.н., но Неделчев веднага се намеси и каза направо да осъдят Гончев, защото си признал и т.н... (между другото Неделчев набиваше някаква мазна баница Grinning); След това Роки говореше с Таня и й каза, че се отказва да търси майка му и в следващия кадър го дават как влиза във въпросната лудница и в крайна сметка намира майка си, но жената е толкова неадекватна, че дори не го погледна; Мая се изпокара с майка си и си събра куфарите и се изнесе (вероятно ще отиде при Слав); Цвета отиде при Нина и й каза, че не й е повярвала, че Боян е при нея, и й казва, че е в Мексико и също така я пита защо и от кой се крие. Тя й каза, че се крие от Распутин, но засега не могла да й каже защо. Цвета се съгласи да мълчи, срещу 50 бона, обаче; После Иванов отиде да говори с Мая и се опита да я навие да даде жалба за нападението й и по този начин да се започне официално разследване. Тя му обеща да помисли; С Алеся падна голям смях. Отиде при Милото, показа му снимките, на които Нина е "отвлечена" и започна да реве и да му бута документите за прехвърляне на "Избата". Обаче вие нали го знаете Милото - веднага започна да пуска разни лафове и да й се подиграва в лицето... Grinning; Към края на епизода Светлана отиде при Таня. Двете запалиха по цигара и си сипаха по едно уиски и Таня й каза, че има план за отмъщение, но й трябва медийна подкрепа, Светлана се съгласи. И накрая Милото уж извика адвоката му по телефона Симо, обаче се появи една от неговите мутри! (и предполагам, че ще я свитне!) Общо взето това е епизода!  

На мен лично епизод 6 ми хареса повече от епизод 5 ! =) И мога да кажа, че със сигурност действието се развива доста по-бързо от предишния сезон, но сега, като го разкъсаха на по един епизод седмично, като че ли пак се връщаме в предишното положение... Sad Колкото до това, дали 3 сезон ще е последен - искрено се надявам да не е! Дано Магито и bTV се споразумеят и да довършат сериала както си трябва! Ама и Маги не е виновен. Ако bTV наистина не плаща (както той твърди), той не може да снима без финансови средства... А дано се вземат в ръце и да си довършат филма!

Последна редакция: чт, 25 окт 2012, 16:38 от carbon_dioxide

# 18
  • Мнения: 2
аре бе хора намерете ми тея клипчета, все някой трябва да ги е качил в нета. Говоря за 2 клипчета промотиращи сериала( не следващ епизод,а целия сериал), който се въртят от няколко дена по бтв. Моля някой, ако знае дали ги има качени някъде в нета да каже. Благодаряя Simple Smile

# 19
  • Мнения: 931
аре бе хора намерете ми тея клипчета, все някой трябва да ги е качил в нета. Говоря за 2 клипчета промотиращи сериала( не следващ епизод,а целия сериал), който се въртят от няколко дена по бтв. Моля някой, ако знае дали ги има качени някъде в нета да каже. Благодаряя Simple Smile

Аз днес го мярнах в сайта на БТВ, но само като реклама, не съм се заглеждала дали ги има в графа Видео, пробвай там.

Скрит текст:
Трябва да призная, че не аз проявих тази налюдателност, но аз ще я споделя Simple Smile
Таня и Иван при срещата си в прокуратурата са облечени по същия начин, както и в първото промото, където даваха целувката им на дивана, която дружно решихме, че се развива на по-късен етап, когато са в по-спокойни взаимоотношения.
Дали това ще е следващата им обща сцена? newsm78

# 20
  • навсякъде
  • Мнения: 348
аре бе хора намерете ми тея клипчета, все някой трябва да ги е качил в нета. Говоря за 2 клипчета промотиращи сериала( не следващ епизод,а целия сериал), който се въртят от няколко дена по бтв. Моля някой, ако знае дали ги има качени някъде в нета да каже. Благодаряя Simple Smile
http://www.youtube.com/watch?v=HzJGk1EJJfg за това ли питаш?
Благодаря за новата тема   bouquet
Аз продължавам упорито да ви чета, дори скритите текстове. Все още ми  е много криво в неделя, така бях свикнала със сериала. Но какво да се прави и да се бунтуваме нищо не може да се промени.

# 21
  • Мнения: 2
аре бе хора намерете ми тея клипчета, все някой трябва да ги е качил в нета. Говоря за 2 клипчета промотиращи сериала( не следващ епизод,а целия сериал), който се въртят от няколко дена по бтв. Моля някой, ако знае дали ги има качени някъде в нета да каже. Благодаряя Simple Smile
http://www.youtube.com/watch?v=HzJGk1EJJfg за това ли питаш?
Благодаря за новата тема   bouquet
Аз продължавам упорито да ви чета, дори скритите текстове. Все още ми  е много криво в неделя, така бях свикнала със сериала. Но какво да се прави и да се бунтуваме нищо не може да се промени.


оо не не е това. това е старо промо, което ми даваш,а това е ново на няколко дена Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2
аре бе хора намерете ми тея клипчета, все някой трябва да ги е качил в нета. Говоря за 2 клипчета промотиращи сериала( не следващ епизод,а целия сериал), който се въртят от няколко дена по бтв. Моля някой, ако знае дали ги има качени някъде в нета да каже. Благодаряя Simple Smile

Аз днес го мярнах в сайта на БТВ, но само като реклама, не съм се заглеждала дали ги има в графа Видео, пробвай там.

Скрит текст:
Трябва да призная, че не аз проявих тази налюдателност, но аз ще я споделя Simple Smile
Таня и Иван при срещата си в прокуратурата са облечени по същия начин, както и в първото промото, където даваха целувката им на дивана, която дружно решихме, че се развива на по-късен етап, когато са в по-спокойни взаимоотношения.
Дали това ще е следващата им обща сцена? newsm78

ами не няма ги в сайта на бтв в раздела където е Седем часа разлика. ти къде точно ги видя?

Скрит текст:
О не ,не аз не мисля, че Таня е със същата рокля, в 6ти епизод роклята е доста по бяла, а там на дивана е доста по-тъмен цвят, а пък и косата и е начупена:lol: Laughing а пък де да знам и аз може

# 23
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 771
И аз при вас  Simple Smile
Мерси за новата тема   bouquet

# 24
  • Мнения: 931

ами не няма ги в сайта на бтв в раздела където е Седем часа разлика. ти къде точно ги видя?

Скрит текст:
О не ,не аз не мисля, че Таня е със същата рокля, в 6ти епизод роклята е доста по бяла, а там на дивана е доста по-тъмен цвят, а пък и косата и е начупена:lol: Laughing а пък де да знам и аз може

Погледнах назад да видя въпросното промо (от спойлера), появиха ми се като реклама вдясно. Другаде не съм ги засичала.
Скрит текст:
Иванов определено е със същата вратовръзка и същата риза, само сакото е свалил. Роклята на Таня мисля, че също е същата, тя също явно се е сгорещила и е махнала сакото, а се е наметнала с някакъв шал.

# 25
  • Манчестър
  • Мнения: 2 498
Запис

# 26
  • Мнения: 2

ами не няма ги в сайта на бтв в раздела където е Седем часа разлика. ти къде точно ги видя?

Скрит текст:
О не ,не аз не мисля, че Таня е със същата рокля, в 6ти епизод роклята е доста по бяла, а там на дивана е доста по-тъмен цвят, а пък и косата и е начупена:lol: Laughing а пък де да знам и аз може

Погледнах назад да видя въпросното промо (от спойлера), появиха ми се като реклама вдясно. Другаде не съм ги засичала.
Скрит текст:
Иванов определено е със същата вратовръзка и същата риза, само сакото е свалил. Роклята на Таня мисля, че също е същата, тя също явно се е сгорещила и е махнала сакото, а се е наметнала с някакъв шал.

еми няма го мамка му, не мога да ги намеря тия клипчета и това е Simple Smile

Скрит текст:
xaxaxa Lulu той Иванов не може да ни е критерий, аз като гледам той си има две костюмчета и си ги върти, а за на Таня роклята не знам се си мисля, че цвета не е същият ама иначе наистина изглежда същатата.

# 27
  • Мнения: 64
Според мен БТВ и Глобал ще се разберат - ако не са се разбрали вече.

И аз на това се надявам.

Дали Мая няма да се разочарова от Пол, когато разбере, че той е забъркан с Коцев?

# 28
  • навсякъде
  • Мнения: 348
С това темпо на сериала сигурно това може да стане в 4 сезон  ooooh!

# 29
  • Мнения: 127
Може ли линкче към последните две серии  Praynig Hug

Общи условия

Активация на акаунт