Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как да нарежете блат за торта и как да го сиропирате?
Необходимо ли е да се нанесе крем под захарната глазура и какъв?
С кои видове захарно покритие е най-лесно да се работи и кое да избера?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как да нарежете блат за торта и как да го сиропирате?
-
Необходимо ли е да се нанесе крем под захарната глазура и какъв?
-
С кои видове захарно покритие е най-лесно да се работи и кое да избера?
-
Кои захарни покрития се втвърдяват бързо и кои по-бавно?
-
С какво се залепват елементите на фигурите и с какво се залепват самите фигури към тортата?
Почвам да събирам пари за ...мица или направо някоя от...етките. За сед
?
Мечо пух, не исках цветето да е като цопнато отстрани... май хич не трябваше да го слагам. Що ли все в последния момент ми идва музата, та се помотвам и после душата ми излиза. Мече, и друг път не си слагайте чантите в хладилника, моля. Детето чакало торта, пък ти такава хубава чанта си ушила.
След всичките тука неща, които се изприказваха за сладкарниците, чак не може да се порадва човек на едни истински професионални торти, made in BG