Първата половина мина, ще сме в пълен състав през МАРТ догодина!

  • 28 821
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 149
cheta vi,momicheta,cheta i edvam sdurjam sulzite si,blagodarq vi za podkrepata,tq oznachava mnogo za men.Nqmate predstava kakva opora ste mi.neudobno mi e da pisha na latinica, zatova ne se vkluchvam.Ako matkata se uspokoi i izdurji napuna, seklaja shte e v ponedelnik.Do togava i dokato sum tuk samo shte vi cheta.Otnovo izvinqvaite za latinicata.

# 31
  • Мнения: 266
Здравейте,

при нас всичко се развива нормално - минахме втората ФМ, отговаряме си на седмиците и можем вече да бъдем сигурни, че ще имаме Госпожица  Heart Eyes баткото е мноооого щастлив - искаше сестричка! За таткото и за мен беше важно да е здраво бебе! След дълго умуване решихме да се казва Александра, също както и сина ни няма да е кръстена на никой от родителите ни, а ще носи своята съдба със свое име!
Моля да промените дата на термина ми на 23.03, от предишната тема забелязах, че е вписан с ден по- рано Simple Smile не, че няма да е дори по- рано (казаха ми пак секцио ....), но нека си отговаря на датата.

моля се за Sabah  Praynig дано премине успешно през това тежко изпитание!

# 32
  • Мнения: 570
Sabah, стискам палци и се моля за теб. Не се притеснявай за латиницата, има моменти, в които няма начин. Включвай се, ако имаш възможност  Hug Прегръщам те  Hug

# 33
  • София
  • Мнения: 423
Има тема и за серклажа, ако ти се чете и не си я намерила:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=569647.0

# 34
  • Мнения: 2 843
Сабах, когато имаш нужда пиши, а ние всички ще чакаме хубави новини от теб  Praynig Мисли само положително  Hug
Лека нощ от мен, приятни сънища  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 385
desitkad благодаря за новата тема-супер е!Моля те добави и на мен едно розово щъркелче!
sabah стискам ти палци,мила и се надявам всичко да се нормализира и да си изкараш бременността до края и да имаш най-хубавото и здраво бебче на света!Стискай зъби,не се отчайвай и чакаме добри новини!!! Hug
И аз следя с интерес всеки пост,вълнувам се,уча се и съпреживявам с вас! Hug Има правила и трябва да се спазват,но всеки човек има различен начин на изразяване.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 307
sabah, стискам палци всичко да се оправи, мисля те постоянно. Ако имаш възможност пиши, нищо че е на латиница  Hug

# 37
  • Мнения: 242
Sabah, пожелавам ти бързо и успешно възстановяване и хубави новини за бебо! Стискам палци много силно за вас!
На всички мами пожелавам хубав ден!

# 38
  • Мнения: 375
Запис и от мен в новата тема, Деситка благодаря   bouquet
Сабах миличка, моля се за теб и ти изпращам положителна енергия  Praynig Опитай да се успокоиш, да се успокои и матката и бебчето, че и то усеща. Преди 2 год. бях почти в твоето състояние и знам какво преживяваш. Бъди смела и дано лекарите овладеят положението! Пиши когато можеш, чакаме новини! Прегръщам те силно  Hug Hug Hug Flowers Four Leaf Clover
Момичета, утре сутрин влизам в болницата за серклаж. Док каза, че 5 дни е престоя, аз ще се опитам да ви следя през телефона. Притеснена съм, няма как иначе, моля се всичко да мине добре и до март да сме 2в1.
Пазете коремчетата и на настиналите пожелавам бързо оздравяване!  Peace

# 39
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен момичета,

На Sabah и на Смърфиела стискам много, много палци всичко да е успешно и това да им е последно влизане в болница от тук, та чак до март месец. Момичета дръжте се, всички вярваме във вас!

hakunamatata_ali и аз имам този проблем с носоглътката. Лошото е, че в момента, в който се опитам да изхрача нещо повръщам. Затова просто си го търпя. Ако откриеш нещо ефективно ще се радвам да споделиш, но по принцип и аз четох вече на няколко места, че за бременната е нормално да отделя секрети от всякъде  Laughing /всички лигавици набъбват/.

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 89
Здравейте и от мен. Много хубава темичка.

Може ли и мен да ме запишите на първа страничка термин 22.03.2013 (втора бременност).

Скоро не съм писала, но редовно ви чета. Ще ходя още 3 седмици на работа и излизам в отпуск. Имам достатъчно, за да си стоя в студеното в къщи. Тогава ще пиша по редовно. С бебето всичко е наред. Миналата седмица на прегледа казаха, че всичко е нормално, ехографа показваше 250 гр., но доки ми обясни, че дава отклонение +(-) 36 гр. Каза, че вижда мома, но можело и да греши. Вече се настроихме за бебка, макар че най - важното е всичко да е наред.
От вчера ме боли гърло, надявам се да не се задълбочи.

Сабах, ще се моля за теб. Всичко ще се оправи, мисли само позитивно, важно е, знам че сега ти е много трудно.

Чао за сега и хубав ден!

# 41
  • Мнения: 2
Добро утро от мен!
Sabah искрено се надявам и стискам палци да сте добре и да се оправите! Пази се много!  newsm17

Аз вече взех да оздравявам май... днес се чувствам сравнително по-добре... Това сигурно е някакъв вирус защото около мен всички са болни.... В понеделник ще отида при личната за всеки случай...
За тези който споделиха че ги боли гърлото само да кажа че моя вирус започна точно така! Обърнете си внимание на време за да не се мъчите после! Simple Smile

Благодаря и аз за новата тема!  smile3525

Искам да ви попитам дали някой е приемал Биозин Мама или някакъв друг имуностимулатор? Аз се чудя много дали да си взема нещо такова или да наблягам повече на по-здравословна храна? Много ме е страх да не се разболея отново че това което преживях ми беше достатъчно...

И да ви се похваля и аз усещам бебка от няколко дни... Не бях сигурна че е бебка, но тези потупвания там долу просто няма от какво друго да са... Дано да е бебка защото много се бях притеснила вече...  newsm44

Приятна есенна неделя от мен!  newsm03

# 42
  • Мнения: 0
Аз немога да преценя още дале усещам бебо, от време на време има леко побутване ,но си мисля че може да е от червата

# 43
  • Стара Загора
  • Мнения: 40
Здравейте коремчета..Simple SmileДа се запишем и ние с термин 16.03-момче.Хубав ден коремчета

# 44
  • България, София
  • Мнения: 16
Здравейте мили мами,

Първо искам да пожелая на sabah и Смърфиела късмет, бързо и успешно възстановяване, хубави новини и дано всичко да е наред!  Hug
Благодаря за новата тема, Деси!

Вчера имах доста силни притеснения за здравословно състояние на близък. В резултат на което, снощи за първи път в живота си, разбрах какво е "сърцебиене". Имах чувството, че сърцето ми се е качило в гърлото и ще изкочи. Постоянно и не ритмично туптене. Проверих кръвното - значително повишено, в предвид, че моята граница е изключително ниска, пулс над 90. Изпих 1 чай от мента и значително се успокоих, но доста трудно и не спокойно  спах през нощта. Днес се чувствам доста изморена, макар да не съм копала никъде. Сега и кръвното и пулса са в нормални граници.  Поради късния час вчера,  не съм безпокоила док.. Във вторник едва съм на ЖК и ще спомена. Доста съм притеснена, дали това няма да се отрази на бебока?!
 В 19г.с съм. Чакам с нетърпение на 07.11 ФМ за да разберем гащите. Видях, че повечето от вас около моята дата вече е ясен пола. Много ме човърка любопитството вече Sad.

Пожелавам ви усмихнат, позитивен неделен ден Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт