Коледен пост 2012

  • 36 216
  • 517
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 1 110
Честито Рождество Христово на всички!

Аз съм за тема за постните дни също  Peace. Смятам, че ще има интерес, а и не се припокрива с веге темата.

# 496
  • София
  • Мнения: 565
Или темата да е ' За поста и още нещо...' Защото както е видно от време на време се издигаме и над храната и споделяме неща и за душата..Така де- постът не е само манджа   Hug
(това, разбира се, е мое мнение) Извинявайте, че давам идеи - гледам имали сте доста теми назад, а аз се записах едва в тази. Стана ми тъжно, че сега няма да се пише и се чудех как сте процедирали до сега - Темата 'Коледен пост ' преминава във' Великденски пост 'или как newsm12

 Обикновено се прави нова тема и този, който я прави дава линк към нея тук. Така всички разбираме и се записваме в новата тема.  Simple Smile
 Бразилка, предлагам направо да пускаш тема за постната кухня и да пробваме. Ако има интерес, има. Ако не, здраве да е. Аз веднага се записвам.  Heart Eyes

# 497
  • Мнения: 280
Супер, много ще е хубаво да има постоянна тема за постите- аз мисля да си постя и сряда и петък.

Макар,че вчера не постих, всъщност не съм сигурна дали се е постило  newsm78
А на 5.01 защо се пости  Embarassed

# 498
  • София
  • Мнения: 478
Ами добре, ще пробваме пък да видим какво ще стане  Simple Smile

Предлагам темата да се казва Пости 2013 г. , защото е обща. Ще сканирам календара за следващата година и ще го сложа на първа страница. Ще слагаме от кога започва следващият пост и т.н. Може да сложим малко интересни четива, ще я оправяме в движение. Може да ми пращате линкове и предложения и на лс. Ще я пусна на 1 януари, защото и без това до края на годината няма повече постни дни Crazy Ще споделя линк тук.

Весело посрещане на Нова година Grinning

# 499
  • Мнения: 107
Ами добре, ще пробваме пък да видим какво ще стане  Simple Smile
Предлагам темата да се казва Пости 2013 г. , защото е обща. Ще сканирам календара за следващата година и ще го сложа на първа страница. Ще слагаме от кога започва следващият пост и т.н. Може да сложим малко интересни четива, ще я оправяме в движение. Може да ми пращате линкове и предложения и на лс. Ще я пусна на 1 януари, защото и без това до края на годината няма повече постни дни Crazy Ще споделя линк тук.
Весело посрещане на Нова година Grinning

Аз мисля, че ще се получи добре...  Hug

# 500
  • Мнения: 784
Аз предлагам темата да се казва Православни пости, защото пости спазват и други вероизповедания - по различно време и с различни правила.
Освен това предлагам на първа страница да се качат отново всички рецепти, както си беше до предходната тема. Темите ще станат много и рецептите нямат намиране, ако трябва да ги търсим в предишните теми. А както виждате има постоянно нови хора, които идват в темата - те как да знаят какво сме поствали в предните теми и какво да търсят там .... Едно е да погледнеш раздел "Десерти" и да си избереш нещо от там, друго - да отвориш 4-5 теми, докато се сетиш къде точно си виждал рецептата.... Разликата в правилата на различните пости не е толкова голяма, че това да доведе до някакво объркване - просто до раздела с рибни рецепти ще се пише, че не се разрешават през Великденския и Богородичния пост, например.

# 501
  • The point of no return
  • Мнения: 823
И аз съм за Постна Тема  Peace

Как върви непостенето при Вас, на мен нещо не ми се отразява много добре, макар че не съм прекалявала с нищо....

# 502
  • Мнения: 2 545
Редно си е да отделим малко време и на ... непостенето Laughing

Е, няма две мнения -  удоволствие си е да можеш да хапваш всичко. Проблемът е кое да се опита по-напред. Иначе на организма му е доста трудно в началото да смила по-концентрираните храни... Но не се оплаквам - свикнала съм го както на постенето, така и на разговяването. Въпрос на тренинг Laughing.

# 503
  • София
  • Мнения: 210
И аз гласувам за подобна тема Simple Smile newsm10

# 504
  • Мнения: 1 813
Тази песен много ми хареса - предимно за постно време, но я намерих чак сега http://www.youtube.com/watch?v=IkqB-UYGFfY Sad

# 505
  • София
  • Мнения: 565
Хубава е Simple Smile Хайде, тогава и аз да споделя моите любими за всяко време. http://www.youtube.com/watch?v=gcNgfDsPrnw&list=PL6C4FABE19DE61671
http://www.youtube.com/watch?v=I9eVJfxYbUo&list=PL6C4FABE19DE61671
Надявам се да не се приеме за спам, но нали и това е храна, макар и за душата Simple Smile

# 506
  • Мнения: 19
Честита нова година!

Моля, някой да пусне календар на постите за тази година!
Надявам се темата да продължи, чудесни рецепти пускате - и за тялото и за душата!  Hug
Менюто за днес - пълнени чушки с картофи и туршийка. Може и един тиквеник да спретна по-късно.

# 507
  • София
  • Мнения: 478

Моля, някой да пусне календар на постите за тази година!


Имам проблем със скенера и за това все още не съм го пуснала и него и темата. Надявам се утре да успея да го направя, в краен случай ще го снимам с апарата...

За тази седмица постните дни са днес и в петък - с риба, събота - с олио

# 508
  • Мнения: 107
За тази седмица постните дни са днес и в петък - с риба, събота - с олио

 Heart Eyes Както винаги безкрайно полезна   bouquet

# 509
  • Мнения: 2 545
Добре, че отворих календарчето днес... Оказа се постен ден.
По невнимание щях да си продължа с безпостния период след Рождество Христово...  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт