Бебеправене Тема 19 - Отказване няма, надеждата е все по-голяма!!!

  • 20 428
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 398
Добро утро, мили момичета! Hug Петък е!!!
Ех, че хубави закуски сте ни сервирали!
Много се радвам, да видя старата борбена Веси  Hug Чакам с нетърпение новата темичка  bouquet
Хулиганке, страхотна новина за кистата  Hug
Анелия, за уреаплазмата не се притеснявай, че сте я имали, тя често се среща, и ние с моя сме я имали. ХУбавото е, че си минала цветната снимка и резултатите са добри. А на мъжа си можеш да даваш сместа с мед, орехи и пчелен прашец. Всъщност тя е много добре дошла и за теб, аз я хапвам също.
Принцеске,  Hug Ти как си, какво ще правите през почивните? При мен Важните дни се изнизаха. Сега правим планове за почивните, милото ще е на работа събота. Много се претоварва напоследък, пък и тази настинка още не му е минала. Тези дни ще си го гледам и ще се грижа за него.
Ивке, ти как си, доволна ли си от тестчетата? Аз вече оползотворих няколко, а и гела си го ползваме.
Блууу, чакам положително тестче тия дни  Hug

# 706
  • София
  • Мнения: 8 131
Иве, опитвам се да съм добре. Снощи подновихме опитите. Както се казва: "Бог напред и ние след него!"
Кристи, я кажи повече за тая смес, моля.

# 707
  • Мнения: 630
Весе- а така, сега всичко ще си дойде по местата , дано! Прочетох за фоликула- ами хайде де! Чакаме отново да ни "напуснеш" и дано е оше в следващата тема...Simple Smile уикенда е хубаво време да се обичате

Криска- само един тест за бременност в началото като дойдоха, сега е рано за О , но гела мисля да го ползваме тези дни пък да го видим, вие казваш сте доволни Embarassed
кога не чакаш Криси?

А Весе- сега кога ти е датата за Ц?

# 708
  • София
  • Мнения: 8 131
Сега е малко по-различно. Малко назад ще вървя. Днес ми е 15 ден, обаче матката и яйчниците са като за 8-9 според док. Значи предния месец пак имах в четвъртък фоликул 14 мм, в събота и неделя ме боляха яйчниците и в понеделник фоликулът вече го нямаше. Изчислихме О. в неделята. Предполагам, че и сега ще е така.
Смятай след това още 11-12 дни, понеже моята ЛФ е по-кратка и живот и здраве около Никулден ще чакаме добрите новини.
В същност забравих да спомена, че ще слагам 10 дни Утрогестан от 27.11. Така, че точно Никулден е денят за тест!  Mr. Green

Последна редакция: пт, 23 ное 2012, 10:06 от veseto87

# 709
  • Мнения: 398
Весе, от доста хора бях чула за ползотворното влияние на тази смес върху семето на мъжа, плюс запълва всички минерали и витамини в организма и на мъжа и на жената. Аз правя така: в мед(за предпочитане незахаросан, че по-лесно се разбърква) добавям пчелен прашец. За да се смесят хубаво двете съставки трябва да престои един ден, после към тази смес добавям орехи, счукан сусам, счукано ленено семе, тиквени семки. Може да добавиш и други ядки и сушени плодове.
Аз преди два месеца най-редовно си я правех тази смес, ама напоследък нещо ме домързява, та от време на време си я похапваме само с милото. За предпочитане е да се яде по една лъжица на гладно сутрин и вечер, но ако ядеш и по често само от полза ще е.
Ивке, поне като за овлажняване съм много доволна, особено напоследък ЦС доста ми е намаляла. Иначе не чакам на 4/5 декември. Чудя се О. дали е била на 21 или 22 ноември.

# 710
  • София
  • Мнения: 8 131
Може ли да кажеш някакви пропорции или количества? А този прашец откъде се купува?

# 711
  • Мнения: 398
Мед и прашец се слага приблизително 2:1, а другите неща вече по твоя преценка, така че да ти е вкусно Wink Може да си направиш цял буркан и да го хапваш няколко седмици, не се разваля. Прашеца го взимам от Карфур, точно до меда се намира. Скъпичък е, но пък е много полезен.
Да добавя, че е много важно - държи се на тъмно място, плюс е добре ако съда в който го правиш е тъмен.

# 712
  • Мнения: 630
Тъкмо щях да питам същите неща като Весето..
Иначе то освен за овлажняване няма за какво друго да го ползваме, ами Криси не остава мн до часа на истината , бързо ще се изтъркули времето.
Скрит текст:
Кати каза за Карфур се сетих нещо странично да ви кажа, ако сте фенове на френското вино , снощи видях, че са пуснали на промоция  "младото вино" Божоле - има го в червено и розе, струва си да се опита

# 713
  • Мнения: 398
Иве, милото вчера взе една бутилка червено вино от там  Mr. Green , но не от това, което казваш, ще пробваме и него Wink.  Ами пийваме си по една чашка вечер  Blush

# 714
  • Мнения: 630
То е малко кисело, все пак е прясно, но си струва да се опита, аз ще со взема понеже си ги слагам на една поставка и си ги събирам та да отлежи малко.
Вкъщи май аз пия вино повече Embarassed
имам тренировка , изоставям ви засега, сигурно после ще трябва да цопна в новата тема направо!
А весе?;0 хихихи

# 715
  • Мнения: X
Момичета,няма да правя тест,тъй като лелката се появи. Sad Какво да се прави,борбата продължава.
Стискам палци на тези които не чакаха тези дни. Hug

Съжалявам мила... Cry Дано се получи другия месец Simple Smile А какво чувстваше последните дни преди да ти дойде ? Имаше ли бяло течение,боляха ли те яйчниците,гърдите...? Моля те,кажи ми

Дес,това беше странното. Винаги усещам когато лелката трябва да идва,този път обаче никакви симптоми. newsm78 нито свиване в яйчниците,нито гърдите..не знам защо. Просто си дойде. Какво става с теб? Хайде извади положителното тестче. Praynig

Весе,много се радвам,че пишеш отново и че,нещата при теб започват да се оправят! Липсваше на всички!  bouquet

Доста се изписали момичета,връщам се да ви дочета. Simple Smile

# 716
  • Мнения: 2 022
Ивче, ценна информация споделяш... усещам как ще се сдобия с "младо" розе... Wine Glass Милото снощи беше взел червено към пържолките, които спретна...щото почиваше  Wink Ама сега ще го светна за розето!
Веси, тия палачинки ако ги почна  #Crazy..... Нещо пак не се удържам в яденето...
Радвам се, че денят на истината ти се пада Никулден! Веднага ми светна, че Свети Николай е ЧУДОТВОРЕЦ и може да донесе твоето чудо! Стискам палчета, да знаеш.... Praynig
Много ми се иска да я забъркам и аз тая смес, ама не знам милото колко ще я взема... Принцпно няма против и каквото му дам пие, ама де да го знам  newsm78... Много ми се иска да спре цигарите, ама не би  Tired Само намилам колко си вреди и нищо  ooooh!

# 717
  • София
  • Мнения: 8 131
Аз ще я забъркам, пък когато я взима, тогава. Няма да навреди. Имаме си и домашен мед, мисля, че ще е супер.
Оххх, с цигарите и ние имаме проблем...

# 718
  • Мнения: 2 022
Едно ми е готино - ведро, лирично и обично... От сутринта съм затананикала една песничка... вдъхновява ме новата темичка  Wink
Скрит текст:
От мене грабеха със шепи
мечти, илюзии, любов...
Сърцето ми е уморено,
да е сърце на чужд живот.
Ще продължа и ще живея
ще пазя огъня за вас...
Да! Моето сърце, трябва да расте!
Такава съм, не ме е страх!
От всяка рана по-силна станах...
Не ме е страх, не ви лъжа...
Истинска до край, боря се сама
и ще продължа!...
Вървя и все едно за вас
аз просто знам, че има време...
Дори вечно да боли,
сърцето ми ще продължи....
Вървя!.....

# 719
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 893
Старата весела Весенце се е завърнала, добре дошла! Ти си значи малко след мен - аз ще съм към четвъртък-петък следващата седмица с теста. Дано Николай чудотворец наистина сътвори по едно малко чудо в коремчетата ни. Сега ми стана малко смешно от последното изречение, защото чудотворецът трябва е мъжът ми, той е Николай Simple Smile.
Аз все още нямам кой знае какви симптоми. За сега освен, че съм супер жадна, доста и пишкам. Започна да ми се дояжда сладичко и си хапвам по мъничко. Другият глад го удържам засега някак  Laughing, макар и трудно, че ще стана сто кила докато родя Simple Smile. Зацапването не се повтори повече, даже и неразположението от дните около зацапването премина. Засега съм супер, ще видим следващата седмица как ще са нещата. От време на време ме дърпа ту от ляво, ту от дясно, но не е силно, по-скоро го усещам като тежест, а зърната ги усещам като чужди. От време на време ме пробождат и гърдите, но и те отминават.
Ще взема да я направя тази бърканица с мед. Онзи ден купих орехи, ще взема и прополис и ще действам. Онзи ден доста позагледах витамините в аптеката, но си викам - то половината и повече от месеца мина, ще си взема, ако ми дойде.
Хубав ден на всички и чакаме новата темичка на Весенцето Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт