Бебеправене Тема 19 - Отказване няма, надеждата е все по-голяма!!!

  • 20 427
  • 728
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 846
Радвам се за хубавите новини на всички в темата. Peace  bouquet

Много съм ядосана днес, ама тя цалата седмица ми е скапана. М.... и на работата на мъжа ми, сега не мога и да го чувам освен че не мога да го видя до днес полунощ. Писна ми заради работата да пренебрегвам личното си щастие в часност все да пропускаме овулация заради проклетата работа!!! Всяко нещо си има предел.
Извинявам се, но ми идва в повече всичко вече прекалено е.
Дотегна ми да съм потисната или ядосана ужасно гадно е. Не знам дали ми се плаче, просто ми дотегна и аз съм човек! Cry Извинявайте, но имах нужда са споделя какво ме тормози. ooooh!

До коя страница ще сме в тази тема? Peace

# 691
  • Мнения: 2 965
Радвам се за хубавите новини на всички в темата. Peace  bouquet

Много съм ядосана днес, ама тя цалата седмица ми е скапана. М.... и на работата на мъжа ми, сега не мога и да го чувам освен че не мога да го видя до днес полунощ. Писна ми заради работата да пренебрегвам личното си щастие в часност все да пропускаме овулация заради проклетата работа!!! Всяко нещо си има предел.
Извинявам се, но ми идва в повече всичко вече прекалено е.
Дотегна ми да съм потисната или ядосана ужасно гадно е. Не знам дали ми се плаче, просто ми дотегна и аз съм човек! Cry Извинявайте, но имах нужда са споделя какво ме тормози. ooooh!

До коя страница ще сме в тази тема? Peace

Излей си мъката, не се притеснявай! За жалост винаги има жертви в тоя живот! Дано скоро се получи бебчето мила! Praynig  И не се извинявай!  Naughty До 50 страница, още малко остана!  Peace

Ако искате утре ще я направя.
ОК.  Peace
Лека нощт момичета!

# 692
  • Мнения: 2 022
Здравейте. Прибрах се току що. Всичко е наред. В десния яйчник има фоликул 14 мм. Имаме зелена светлина.  Hug
Страхотно!  Hug Веси, всичко си идва на мястото! Много се радвам за тебе!  Hug Ами ...запрятайте ръкави тогава!  Hug

Ако искате утре ще я направя.
Искаме, искаме!  Hug Много ще се радваме даже!  Hug
Много ти благодаря, че се появи и че ще направиш новата тема за всички нас! Супер готино е!!! Hug
Ти си страхотна, Веси!!! newsm51

# 693
  • Мнения: 1 846
Радвам се за хубавите новини на всички в темата. Peace  bouquet

Много съм ядосана днес, ама тя цалата седмица ми е скапана. М.... и на работата на мъжа ми, сега не мога и да го чувам освен че не мога да го видя до днес полунощ. Писна ми заради работата да пренебрегвам личното си щастие в часност все да пропускаме овулация заради проклетата работа!!! Всяко нещо си има предел.
Извинявам се, но ми идва в повече всичко вече прекалено е.
Дотегна ми да съм потисната или ядосана ужасно гадно е. Не знам дали ми се плаче, просто ми дотегна и аз съм човек! Cry Извинявайте, но имах нужда са споделя какво ме тормози. ooooh!

До коя страница ще сме в тази тема? Peace

Излей си мъката, не се притеснявай! За жалост винаги има жертви в тоя живот! Дано скоро се получи бебчето мила! Praynig  И не се извинявай!  Naughty До 50 страница, още малко остана!  Peace

 

Дано, благодаря ти. Няма и кой да гушна гадно ми е сама. Hug Hug Hug
Прегръдки от мен на всички.

Лека нощ. Heart Eyes

Веси, чакам новата тема че тази е към края вече. А ми се пише Laughing

# 694
  • Мнения: 7
Благодаря за пожеланието Кристиша. Мята епопея започна през април, когато взехме решение да имаме дете. Със съпруга ми сме от десет години заедно и много стриктно сме се пазели през цялото време, за това реших, че щом спрем да се пазим и ХОП бебето ще стане....да ама не... Първите три месеца имахме възможност само по два-три пъти да го правим около предполагаемата овулация, но смятах,че е достатъчно. Междувременно смених гинеколога си и новата докторка ме насочи към изследвания за които не знаех,а и никой не ми беше казал....... започнах да си пускам различни изследвания,както на мен,така и на съпругът ми и ето на откриха ни  "уреаоплазма"...... Последва антибиотачно лечение и края на септември имахме зелена светлина. Само,че аз така се паникиосах от прочетеното за тази  гадна "Уреаоплазма" и пораженията й върху организма, че проявих желание да си направя цветна снимка на маточните тръби за да разбера има ли някаква вреда от бактериалната инфекция.... Слава на Бога, тръбите са напълно проходими.....единственото нещо което се . След ЦС веднага започнахме с опитите.....вече втори месец се старая да следя овуация и правим "секс по часовник"..(малко изнервящо)..
Признавам си, че на моменти ме хваща шубето.... (забравих да добавя, че спермограмата на мъжа ми показва малко под нормата на "добрите плувци" )..но се старая все още да не се филмирам...Чета Ви тук и се радвам на куража на всички Вас смели Жени.

# 695
  • Мнения: 7
Стискам палци на Веси и на Хулиганката да имат щастлив късмет в предстоящите им важни дни Heart Eyes

# 696
  • Мнения: 442
Момичета,няма да правя тест,тъй като лелката се появи. Sad Какво да се прави,борбата продължава.
Стискам палци на тези които не чакаха тези дни. Hug

Съжалявам мила... Cry Дано се получи другия месец Simple Smile А какво чувстваше последните дни преди да ти дойде ? Имаше ли бяло течение,боляха ли те яйчниците,гърдите...? Моля те,кажи ми

# 697
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 893
Добро утро!
Добре дошли на новите момичета и успех в бебеправенето. Да не се задържате в темата дълго ви пожелавам.
Весиииииии, супер новина. Видя ли, че всичко ще е наред. Бебока ще стане още този месец, ще видиш и ще е здрав, силен и борбен дребосък. Ще стане голям и здрав и ще се роди на термин. Действайте с мъжо ти и не се поддавай на депресията  Hug. Ти ще си имаш коледно чудо, вярвам го.
Секси, гуууш  Hug! Следващия месец, мила, няма да се предаваш, ще стане и при теб.
Дес, при теб как са нещата? Ти чакаш още, нали? Хайде, вади теста с двете черти, та да повлечеш крачето и за нас, останалите.
Тази сутрин реших да ви изненадам нетрадиционно с топъл шоколад, вместо с кафе:



и топли мекички със сладко:



Да ви е сладко.

# 698
  • Мнения: 2 965
Ивка мерси за закуската!  Hug
Анелия, пожелавам ти успех и в най-скоро време бебето да се появи! Praynig
Дес, при теб как е? Кога ще правиш тест?

Наближава Коледа, трябва да се пазаруват подаръци, много ми харесва тоя празник! Миналата година при нас Дядо Коледа беше дошъл рано сутринта докато спим и беше оставил подаръците под елхата, че синът ми вече порасна и ще разпознае“фалшивия дядо Коледа“. Дано с наближаването на този карасив празник и ние да получим желания подарък! Исктено се надявам!  Praynig
Моя тая сутрин нещо го беше хванал хормона  Mr. Green, само ме пощипваше по дупето, или пък поопипваше  Laughing, а аз с една нощничка се разкарвам. Mr. Green Сутринта само се погушкахме, ама довечера ще му мине мерака!  Mr. Green Mr. Green
Аз след малко тръгвам пак на работа, тежък ден е днес и следобяд ще свърша!

# 699
  • Мнения: 2 022
Добро утро, милички мои!!! Hug
Блу, страхотна закуска си спретнала! Благодарско!  Hug Тази сутрин няма история за тонус  Thinking....
Анелия, добре си дошла, миличка!!!  Hug   bouquet Дано скоро да имаш късмета и успеха, който чакаш... и скоро да напуснеш темата успяла!
Съншайн, как си слънце?  Hug Как е настинката? Няма да и се даваш....
Кристи, как си, къде си, какво правиш?... Hug Идвай да си бъбрим....
Дани, днес какъв ден се очертава?  Hug
vipege, ти на какъв етап беше, че изгубих връзката? Прости ми...
Ивелинкеее, да идваш тука на отчет веднага..... Hug
Ели, пиши какво става с тебе, бе мило? Нещата не вървят ли към оправяне?  Hug
ВЕСИ, действай по новата темичка!  Hug Чакам я с нетърпение.... Влагаш много душа и се получава прекрасен краен резултат... Обичкам те!  Hug
Хубав ден!.....уау - петък е!!!!.... newsm44

# 700
  • Мнения: 2 965
Принцеске, днес е тежък ден, понеже имам много работа. От тая гледна точка, иначе всичко е наред при мен! Оставям ви и ви пожелавам прекрасен ден, изпълнен с много усмивки, много позитивно настроение и много любов! Ох, днес ме е хванала музата...  Mr. Green, нещо ми става!  Hug Чао мили мои и после като се върна ще ви заваря в новате темичка!!!
Нещо отдавна не е влизала Тонилив, Чокобелла също! 
Ели, как си мила, как стоят нещата сега! Дано всичко се нареди!  Hug
Ивелинче, днес не си от ранобудните!  Mr. Green

# 701
  • София
  • Мнения: 8 131
Добро утро.
Чувствам се длъжна и аз да почерпя с нещо, заради отсъствието си.


Няма да се оправдавам, мисля че сте ме разбрали.  Simple Smile
Знам, разбрах от личен опит, че подкрепата тук е много важна, просто понякога се чувствам изгубена и дори не знам какво да напиша. Надявам се да има все по-малко такива моменти тук, както за мен, така и за другите момичета! Силно  Hug
Благодаря, че ме подкрепяте!!!

Блу, ей тая мекица ме разби. Simple Smile  Hug
Брюнетче, никакво отчайване, нали виждаш заглавието на темата!  Hug
Дани, днес е петък - не се работи! Хаха... Hug
Пронцес, само мога да благодаря за хубавите думи!  Hug
Ели, не се отчайвай. Мисля си, че нещата ще се оправят. Който е чел Хорхе Букай сигурно е попаднал на разказа, в който основната идея беше: "И това ще мине..." Бъди смела и поговорете. Тези неща не приключват толкова лесно. Чакаме да се включиш с новини.  Hug
Съншайн, разбирам много добре чувствата ти, свързани с работата. И понеже съм виждала много подобни случаи, винаги съм казвала, че няма да позволя това да ми се случи и на мен! Действай по-крайно ако трябва!  Hug
Кристи, очаквам и при теб да се наредят нещата и знам, че ще е така!  Hug
Анелия, добре дошла и благодаря за подкрепата!  Hug
Дес, с теб какво става?  Hug
Хулиганче, благодаря и на теб!  Hug
vipege, ти на какъв етап от цикъла си?  Hug
Ако пропускам някой, не е умишлено.

Темата я почвам. Ако не успея през деня ще я пусна довечера, бъдете сигурни!

# 702
  • Мнения: 630
Мм добро утро момичета! Как сте днес?
Дани- определено станах с 300 зора, с милото до късно седяхме, а и много ангажименти, другата седмица съм отпуск за да успея да наваксам с университета...теб те е прихванал коледния дух, което е чудесно,аз снощи след работа ходих да взема малко подаръци, че за много хора и дечица имаме да взимаме.

Днес следобяд съм на лекар и вече нямам търпение- надявам се всичко да си е в норма!:) Ще се изкажа след това...нищо друго иначе, с милото се обичаме Embarassed

Танче- как си ти съкровище? Какво ново у ваща къща?Simple Smile Снощи ядох кестени и като се сетих за теб ме напуши смях!

Ивенце- благодарско за шоколадчето! В това време няма нищо по-приятно от топла напитка!

Охх идва уикенда, толкова ми е любимо!
Анелия- добре си дошла сред нас, но не за дълго разбира се!


Секси момичето
Разбрах,че е дошла леля ти- бързо я прогонвай без много да й обръщаш внимание... Hug

# 703
  • София
  • Мнения: 8 131
Ау, Иве, теб ли те испуснах?!  Embarassed Виновна съм.
Как ти завиждам за отпуската. Да си починеш добре, ей!
За нещо определено ли ще ходиш на док или ей така? Стискам палци.  Hug

# 704
  • Мнения: 630
Ау, Иве, теб ли те испуснах?!  Embarassed Виновна съм.
Как ти завиждам за отпуската. Да си починеш добре, ей!
За нещо определено ли ще ходиш на док или ей така? Стискам палци.  Hug

Весенце- няма проблем, разбира се, че е неволно...ние сме много тук!
Аз не си завиждам обаче, НЕПЛАТЕН отпуск,защото не ми дават студентски- та така...нали преди време разпитвах за гинеколог, че аз нямам добри впечатления, та тук колежките ходят много в клиника"асцендент" и само добри неща казаха за док. Василева , аз отдавна не съм била на преглед и мисля да ида и да се посъветвам просто, да споделя,.че правим опити от близо 6 месеца и така...

ти как си миличка , много добре звучиш ! Hug

Общи условия

Активация на акаунт