Бебеправене Тема 19 - Отказване няма, надеждата е все по-голяма!!!

  • 20 414
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 7
Момичета, благодаря Ви за доброто посрещане и милите думи.
Кристиша, това за меда съм го чувала мила...но все го игнорирам, а е доста просто за изпълнение...
В момента пия "FertilAid" в комбинация с "Primol 500"(витамини за половата система на жената), както и Омега 3. А мъжът ми взима едни добавки по препоръка на Белчо Христов(предполагам всички сте чували за него), но за съжаление, както всеки мъж ги взима с известно непостоянство    Crossing Arms та какво остава, ако трябва да му бутам лъжица в устата с някаква бърканица, било тя и много полезна.......
Освен всички хапове, от този месец попаднах на един гел - "Pre seed", който има добри отзиви. Той е със спрциялното предназначение да спомогне на "плувците" да стигнат заветната цел. Ако някоя от Вас го е ползвала  нека сподели опита си.
Желая Ви хубав ден!

# 721
  • София
  • Мнения: 8 131
Принцеске, знаеш ли това от кой автор е?
Блу, на мене ми се струва, че твоят час настъпи. Това зацапване е доста показателно.  Praynig
Ани, тук някой го ползваше гела, да видим кой беше...

# 722
  • Мнения: 718
Добро утро и от мен момичета как сте виждам че Весенце се е завърнала много ми е драго при мен мръсницата дойде на 14 ден от О явно и Коледа ще изкарам с някой от вас хихихи.Обичам ви всичките момичета да знаете.Стискам палци на другите нечакащи Laughing Laughing LaughingСега се връщам да ви чета...

# 723
  • Мнения: 2 022
Принцеске, знаеш ли това от кой автор е?
Песен е на Мариана Попова. Текст: Йорданка Иванова

# 724
  • Мнения: 398
Анелия, ние с Ивето си го поръчахме този гел от ибей. Аз вече го използвах. За сега съм доволна, върши добра работа за овлажняването  Peace
Скрит текст:
Нелка, гадно за лелката. Браво на теб за положителносто мислене, смело напред  Hug

# 725
  • Мнения: 442
 Hug Hug Hug Здравейте на всички момичета тук,които дори само и да ви чета,ми давате сила и надежда Simple Smile)) Още на 21.11 трябваше да ми дойде,но още я няма лелката Simple Smile)  Болят ме яйчниците от 11.11 а на 19.11 започнаха да ме болят и зърната на гърдите,даже днес ме болят дори целите гърди... ,само това напрежение в яйчниците ме притеснява да не ми дойде Sad

# 726
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 833
Весе, чул те Господ, надявам се да си права. Не остана - след 5 дни ще видим. По време съвпада зацапването с имплантационен период, но докато не видя двете чертички, а после и малката точица в корема и сърчицето, няма да повярвам Simple Smile. Засега съм чиста, имам си течение засилено, но е както обикновено. Преди малко лекичко ме присви корема, все едно ще ми идва, но по-леко и веднага ме отпусна. Моля се на Господ да си имаме нашата малка точица вече.
Дес, ти тест няма ли да правиш вече? Щом е трябвало да ти дойде на 21-ви, това си е добро закъснение и тестът ще покаже.

# 727
  • Мнения: 2 022
Дес, дръж фронта...не я пускай мръсницата още малко....
В новата тема само положителни тестчета да валят!!!
 EFP EFP EFP EFP EFP EFP EFP
Блу, много надежда залагам на теб!!! Praynig Дано точицата да е там и да е факт....

# 728

Общи условия

Активация на акаунт