Бебеправене Тема 19 - Отказване няма, надеждата е все по-голяма!!!

  • 20 420
  • 728
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 4 143
Блу, да се включа и аз за витаминките Pregnacare. Има за него и за нея. Аз ги пиех месец и половина и съм много доволна от тях. Сега ги спрях да си направя почивка, пък и защото всички стойности на витамините си ми влязоха в норма.
Някой да ми препоръча калций, че имам недостиг на калций и искам да си избера хубав и изпробван продукт, в прегнакеъра калций няма.
Съншайн, никакви настинки, бързо да се оправяш Simple Smile

Аз си бях купила и пиех Калмацин форте ( на Валмарк ) и съм доволна - доста добре ми понесе.

# 676
  • Мнения: 398
Благодаря, Алексче  Hug

# 677
  • Мнения: 227
Весето наднича,видях я  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 678
  • Мнения: 1 846

Съншайн, никакви настинки, бързо да се оправяш Simple Smile
Опитва се да ме тръшка от седмица! Чудя се дали това ще повлияе на изследванията които трябва да правя?! newsm78

# 679
  • Мнения: 398
Съншайн, по принцип знам, че ако си болна това може и да повлияе на хормоналните изследвания. Да не даваш напразно пари по-добре май да ги отложиш. Не съм сигурна обаче, затова и с лекаря се посъветвай  newsm10 Успех!

# 680
  • София
  • Мнения: 4 143

Съншайн, никакви настинки, бързо да се оправяш Simple Smile
Опитва се да ме тръшка от седмица! Чудя се дали това ще повлияе на изследванията които трябва да правя?! newsm78

Каквито и изследвания да правиш настинката ще се отрази на тях....така, че според мен изчакай - излекувай се напълно, изчакай още една седмица и чак тогава си ги направи за да си сигурна в достоверността им.

# 681
  • Мнения: 1 846

Съншайн, никакви настинки, бързо да се оправяш Simple Smile
Опитва се да ме тръшка от седмица! Чудя се дали това ще повлияе на изследванията които трябва да правя?! newsm78

Каквито и изследвания да правиш настинката ще се отрази на тях....така, че според мен изчакай - излекувай се напълно, изчакай още една седмица и чак тогава си ги направи за да си сигурна в достоверността им.
Няма как изтичат ми направленията. Peace
Нямам избор.

# 682
  • Мнения: 2 965
Как сте мимички? Аз днес трябваше да съм на лекар, но ще е за следващия четвъртък май, понеже лекаря е извън града, та така... Всъщност ще ходя на ехограф на гърдите, щитовидната жлеза , бъбреците и яйчниците.На гиниколог бяг август и всичко беше ОК. Ако има проблем с ехографите ще ме насочат към какъв лекар да ходя, ако се наложи!

Ако никой не иска да пусне новата тема, мога да се заема аз!  Peace

# 683
  • Мнения: 7
Привет на всички Simple Smile
Записвам се за да Ви следя.
Желая Ви само постигнати цели  Heart Eyes

# 684
  • Марс
  • Мнения: 102
Дани, действай мила! Дано този Дядо Коледа от профила ти да ни донесе най-хубавите подаръци!  ylinfant Сигурна съм, че Дядо Коледа чете този форум и ще ни донесе желаните подаръци. Все пак технологиите напредват, а и не бива да унищожаваме природата за производството на хартия, върху която да пишем писма на добрия старец.
Анелия, добре дошла и дано не се задържаш дълго тук!
Хубава вечер Ladys!  Hug  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 685
  • Мнения: 398
Анелия, добре дошла! Hug Скоро да видиш желания резултат! Раскажи ни за себе си, от колко време бебеправите?
Лека вечер момичета   bouquet до утре Simple Smile

# 686
  • София
  • Мнения: 8 131
Здравейте. Прибрах се току що. Всичко е наред. В десния яйчник има фоликул 14 мм. Имаме зелена светлина.  Hug

# 687
  • София
  • Мнения: 1 480
Веси това е страхотна новина, хайде няма да чакате .......действайте смело  Grinning
между другото и аз вчера бях на док. Каза , че кистата я няма  #Crazy а една година се боря с нея и бях се настроила за лапаро, ама не посмях да се похваля защото исках и второ мнение да чуя днес. И така... имаме си фоликул 9мм , който очакваме да се пукне на 12-ти ден(демек в понеделник)  Hug Hug Hug
Направо не мога да повярвам , че всичко е свършило от само себе си. Имах брутална М този път, имах чувството , че ще припадна от болка, ама ей го на.... имало защо   Hug Hug Hug

# 688
  • Мнения: 2 965
Веси, браво, само така, няма да се отчайваш!  Hug Кой ден ти е днес?
Хулиганка, браво за кистата!  Hug
Анелия, добре дошла!   bouquet
Vipege, дано мила дядо Коледа да ни донесе най-желания подарък!  Praynig

Веси, ти ли ще пускаш темата?

# 689
  • София
  • Мнения: 8 131
Ако искате утре ще я направя.

Общи условия

Активация на акаунт