Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 20

  • 36 359
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 70
Shide/Ди, перфектно изпълнение и наистина прекрасни очи и вежди! Heart Eyes С какво правиш снимките? (много чисто представят цветовете и детайлите)

На момичетата с пигментите, ето една идейка за експериментиране:



Хубав ден на всички  Hug

# 676
  • Мнения: 2
Благодаря Ви!

Започнах да си правя веждите по нов начин, затова изглеждат по- добре. Иначе винаги снимам с телефона (iphone)но е факт, че всеки път е различно. Понякога са добри, понякога никакви ги няма. Най- вероятно проблемът е в мен, не в него.

# 677
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
Аленка, да покажеш скоро някой грим с тези красоти  Flutter ...

непременно  bowuu Blush днес мислих да ползвам броката на Инглот, който показвах по-рано .... но реших да направя грима първо в домашни условия  Blush не съм сигурна, колко ще изкара 12 часа  newsm78

много ми се гримира за удоволствие, за работа не мога съвсем да се развихря и експериментирам ... и предизвикателствата (личните) много ми се правят  Blush



то тези мостри са си направо големи.


да  Hug стигат за доста проби  Blush

сиво-зеленото - повече сиво ли да е или повече зелено  newsm78

най-добре разгледай в инглот  Heart Eyes

# 678
  • София
  • Мнения: 1 594
Мострите на пигменти са си направо огромни. Като знам от пигментите на МАК какво количество е нужно за грим (буквално няколко прашинки), тези проби ще стигнат за месеци  Crazy

# 679
  • Мнения: 4 428
И аз така предполагам  Grinning Хубавото е, че можеш да си вземеш, който цвят искаш. Иначе, ако тръгнеш да си делиш с някой от стандартните пигменти и двамата трябва да харесате един и същи цвят.

то тези мостри са си направо големи.


да  Hug стигат за доста проби  Blush

сиво-зеленото - повече сиво ли да е или повече зелено  newsm78

най-добре разгледай в инглот  Heart Eyes

Да, Ели, виж в Инглот  Wink Те имат доста зелени. Аз последният път /след три ходения за смяна на повтарящ се цвят  Laughing/ си взех едно много готино маслинено зелено към кафяво-сиво, абе много интересен цвят  Peace Става и много хубав грим с него.

# 680
  • Мнения: 5 647
Взех си прословутия Tattoo Pomegranate на Мейбълин, ама нещо много го нанасям, особено върху основа. Има ли някаква специфика при нанасянето?

# 681
  • Мнения: 361
и аз си мислех за инглот.
Цвета е нещо малко по- тъмно от това http://fashionbg.info/wp-content/uploads/2010/11/131.jpg

Но скоро ще ми дойде палитрата и ще вида дали там има такъв цвят.
мерси  Hug

# 682
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
Мацки, да споделя за благодарственото писмо, за което Весито ме светна  Heart Eyes Joy hahaha








~Elg~ - в Nickels има точно такива боти - уникални - 10 мин гледах цвета и накрая питах консултанта - и каза - между сиво и зелено, по-скоро сиво със зеленикав подтон, направо ми останаха очите, но взех едни чисто сиви, ако носиш цвета - направо трябва да ги видиш  Peace (ако трябва - ще снимам моите - да се ориентираш в стила, но трябва да се видят  Heart Eyes )

# 683
  • Мнения: 361
Алена много ще съм ти благодарна да ми пратиш на ЛС снимка на ботите.

Много харесвам този цвят.

До сега разглеждах и аз мостри и ще си спретна една поръчка след празниците Simple Smile

# 684
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
мога да ти пратя на моите, защото другите не съм ги снимала  Peace но стилът е много женствен, а са адски удобни  Peace

# 685
  • GYM
  • Мнения: 814
Привет Hug
минавам да ви покажа две от моите гримчета Hug и  
Някой беше споделил, че се сдобил с пудрата от серията Здрач, в Пловдив. От къде по-точно? Благодаря  bouquet

Последна редакция: вт, 27 ное 2012, 13:46 от velvetvoice

# 686
  • Мнения: 70
И на моята фактура имаше много сладко написано "Благодаря!", което много ме трогна...определено още една причина да пазарувам от сайта и за в бъдеще. А и нещата пристигнаха учудващо бързо, предвид това откъде идват...

# 687
  • Мнения: 912
velvetvoice видях техен стелаж в мола в бютизоната  Hug

# 688
  • Мнения: 361
мога да ти пратя на моите, защото другите не съм ги снимала  Peace но стилът е много женствен, а са адски удобни  Peace
пращай

# 689
  • София
  • Мнения: 1 183
Shide, много, ама наистина много ми харесва стилът ти на гримиране, очите ти, веждите, снимките, всичко  Heart Eyes Включвай се по-често да показваш подобни красоти  Hug

Общи условия

Активация на акаунт