Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 20

  • 36 340
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • GYM
  • Мнения: 814
tamar благодаря Hug

# 691
  • Мнения: 166
Здравейте,аз пък търся начин как да не ми се размазва червилото,около 40 мин.след като съм го сложила,вече започва да се разтича. Пробвах и с база за червило,и върху фон дьо тен...Ще съм ви благодарна ако ме открехнете в някоя техника.

# 692
  • в Кошера
  • Мнения: 2 227
Здравейте,аз пък търся начин как да не ми се размазва червилото,около 40 мин.след като съм го сложила,вече започва да се разтича. Пробвах и с база за червило,и върху фон дьо тен...Ще съм ви благодарна ако ме открехнете в някоя техника.

Молив?

# 693
  • Мнения: 166
Здравейте,аз пък търся начин как да не ми се размазва червилото,около 40 мин.след като съм го сложила,вече започва да се разтича. Пробвах и с база за червило,и върху фон дьо тен...Ще съм ви благодарна ако ме открехнете в някоя техника.

Молив?

ще пробвам и така,но трябва да открия някакъв с телесен цвят,че не обичам да се вижда

# 694
  • София
  • Мнения: 421
За втори ден ползвам базата  за сенки на NYX и съм очарована.
Courage, кога я поръча? Аз мойта я чакам трета седмица  ooooh!

# 695
  • Мнения: 0
Мацки, много хубави гримчета сте показали  smile3501

Алена, много ми харсваш с кафява очна линия. И наистина много си задобряла  Grinning

Лепи, страхотен розов грим!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Имаш много хубави очи.

Shide, прекрасен грим също  Wink

Boryana, много хубави цветове и грим. Добре си направила снимките. Само един съвет от мен да постваш повече снимки на грима от близо да се видят преливките и цветовете. Хубаво е, че им снимки и на лицето, но според мен е по-важно самия грим да се види детайлно. Иначе браво!   bouquet

Аз нови гримчета не съм правила, но ходих до Инглот за палитра и забърсах още един цвят  Laughing Като спретна нещо, ще ви покажа, но тия дни нямах време  Sad

Да кажа само, че тия дни ползвам много пудрата на Здрач и много ми харесва  Heart Eyes По съвет на Жаки я нанасям на цялото лице и хич не ми блести прекалено много  Laughing Кожата сияе.  Heart Eyes Даже добавям и хайлайт.  Mr. Green


Бях обещала снимка на глитъра на ГР, купен след срещата. Това е 102:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=533629443333516&set= … ype=1&theater

# 696
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Здравейте,аз пък търся начин как да не ми се размазва червилото,около 40 мин.след като съм го сложила,вече започва да се разтича. Пробвах и с база за червило,и върху фон дьо тен...Ще съм ви благодарна ако ме открехнете в някоя техника.

зависи и от червилото  Twisted Evil

на мен много, много рядко червило ми тръгва по кожата, да, ползвам молив винаги, но има някои, които и с молив - плъзват, като паяжина извън устните по най-грозния начин  Sick и осъществяват финален полет към коша  Cry

# 697
  • Мнения: 83
Banana_Moon, вече се чудех дали нещо не съм в ред.Аз също нанасям пудрата на Здрач на цялото лице и изобщо не ми се струва блестяща, мислех да я ползвам за хайлайт, но сега ще трябва да си купувам такъв, а нея ще си я ползвам за цяло лице.

За червилата не мога нищо да кажа, не се харесвам с червило и не ползвам.

# 698
  • Мнения: 4 428
Да кажа, че в ДМ вече има мостри на Татутата. То вече половината форум си накупи, докато пуснат мостри, но все пак  Wink Пробвах виненото. И на мен ми прилича на кафяво, като го нанеса. Всъщност си променя цвета - на дневна светлина е кафяво, на "бяла" изглежда винено  Wink Много е хубаво, но мисля за сега да се въздържа от него. Но мноого му се чудя на черното. Ще е супер основа  Flutter Но пък имам толкова много натрупани черни моливи, които ги пробутва, като ги ползвам за база... Макар, че не могат да се сравнят с Татуто, като текстура.
Има и намаление на FIT ME на Мейбълин, и някои неща на МаксФактор  Peace

# 699
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Когато поръчвах мострите - тази секция липсваше  newsm78 http://www.thebodyneeds2.com/category_s/105.htm   Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 700
  • Мнения: 912
Аленка,извинявай,ако си писала,но не се сещам...та колко излиза доставката от този сайт и има ли значение от броя на поръчаните продукти?

# 701
  • Мнения: 4 428
Да, има значение колко поръчваш. Доставката започваше от към 6-7 долара  Rolling Eyes За последната ми поръчка от 6-7 пигмента и една пудра, платих доставка 9 долара. Общо взето скъпичка излиза. Но аз се възползвах от кодовете за намаление  Wink

# 702
  • Мнения: 912
За първи път се загледах по червилата на Мак,ми то имало божествени цветове-направо се вкарах в беля Joy

# 703
  • Мнения: 0
Banana_Moon, вече се чудех дали нещо не съм в ред.Аз също нанасям пудрата на Здрач на цялото лице и изобщо не ми се струва блестяща, мислех да я ползвам за хайлайт, но сега ще трябва да си купувам такъв, а нея ще си я ползвам за цяло лице.


 Hug  Аз затова го споделих, да се подкрепяме лудите  Mr. Green Шегувам се. Хубава е пудрата и като ни харесва, ще си я носим  Wink

За първи път се загледах по червилата на Мак,ми то имало божествени цветове-направо се вкарах в беля Joy

Ооо, аз много ги обичам.  Heart Eyes Имам 5-6 и с удоволствие бих си купила още  Grinning


Ето видео на Мишел Фан за грима на момичето на Бонд. Много ми харесва как й седи. Още във филма ми направи голямо впечатление  Heart Eyes

# 704
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 997
Ето едно лилаво със синьо от днес  Flutter
Скрит текст:

 


Последна редакция: вт, 27 ное 2012, 18:33 от Ноеми

Общи условия

Активация на акаунт