Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 20

  • 36 341
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 1 611
Веси, моля те, непременно покажи снимки. Звучи много хубаво  Heart Eyes

Много е сладко как се засичате по софийските улици  Heart Eyes

Аз днес съм с мат грим, като в основата на долните мигли сложих блестящо златно. Приятно се получи.

# 721
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
аз днес съм с един доста нетипичен за мен грим, с глитърри на ГР тип пепел то рози - опушено лилаво

много дискретен грим, от към цвят, а има частички, които чат-пат леко пробляскват

за мен странното е, че опушването на костта над окото с такъв "мръсен"цвят дава една особена дълбочина, а цветът е основно загатнат

мисля, че това никога няма да мога да го снимам, но ще пробвам другия път

# 722
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 727
Момичета, дайте идея с какво мога да комбинирам цвят Copper. Златно?  Rolling Eyes
Имам една мостра от CS и искам да я свършвам, че само ми се мота из чекмеджето.  Mr. Green

# 723
  • Мнения: 4 428
И аз си поръчах Copper и Sparcle варианта го имам, но още не съм ги пробвала. Голями красоти изглеждат, но ти май не носиш толкова "изваждащ очите" грим  Laughing Аз бих го комбинирала с нещо много тъмно матово - тъмно синьо, черно, сиво  Peace Дори ми даде идея да го пробвам тези дни  Flutter

# 724
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 727
И аз си поръчах Copper и Sparcle варианта го имам, но още не съм ги пробвала. Голями красоти изглеждат, но ти май не носиш толкова "изваждащ очите" грим  Laughing Аз бих го комбинирала с нещо много тъмно матово - тъмно синьо, черно, сиво  Peace Дори ми даде идея да го пробвам тези дни  Flutter

А матово не обичам.  Mr. Green Макар и да не нося ярък и силен грим, обичам блестящите сенки. Laughing
Сини много рядко слагам, особено тъмни, защото приличам на бита. Ако очите ми не бяха в този цвят щеше да е супер, ама нейсе.  Laughing

# 725
  • Мнения: 4 428
Аз пък обожавам да сложа нещо супер блестящо и да го оградя с мат  Flutter Така имглежда още по-блестящо  Grinning
Иначе другия вариант е от тези сенки на Инглот примерно, които са матови с блестящи частици  Thinking Нещо бежово, аз имам едно такива.
Нещо не ми се връзва толкова блестящ пигмента, като Copper да се комбинира пак с нещо перлено-брокатено  Rolling Eyes

# 726
  • София
  • Мнения: 1 611
Аз си поръчах Copper Sparkle, само за да си спретна това:




# 727
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Хахахах, Мишчице, аз съм била  Blush . С моя късмет, естествено че съфорумка ще ме види в най-непредставителния ми вид - негримирана и отиваща на плуване, натоварена с хавлии и кърпи и т.н.  Joy .

Elle-même - това е мнооооого красивооо  Heart Eyes .

# 728
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Прави впечатление, че има голям риск да си напълниш очите с брокатени частици.Като гледам Лиса колко разпиля ако се правиш сам сигурно е доста трудно.А и трудно мога да се сетя къде можеш да отидеш с толкова тежък грим.За мен си е точно грим за фотосесия.

# 729
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Прави впечатление, че има голям риск да си напълниш очите с брокатени частици.Като гледам Лиса колко разпиля ако се правиш сам сигурно е доста трудно.А и трудно мога да се сетя къде можеш да отидеш с толкова тежък грим.За мен си е точно грим за фотосесия.

А аз мога и през деня така да си изляза, стига да не отивам на лекции  Blush .

# 730
  • София
  • Мнения: 1 589
Аз за някое парти или клуб бих се издокарала така без да ми мигне окото (стига да не съм го напълнила с брокати, де  Laughing )

# 731
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Вие сте  млади и смели.
Аз лично с подчертани с черно очи изглеждам потресаващо. Joy

# 732
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 727
Аз пък обожавам да сложа нещо супер блестящо и да го оградя с мат  Flutter Така имглежда още по-блестящо  Grinning
Иначе другия вариант е от тези сенки на Инглот примерно, които са матови с блестящи частици  Thinking Нещо бежово, аз имам едно такива.
Нещо не ми се връзва толкова блестящ пигмента, като Copper да се комбинира пак с нещо перлено-брокатено  Rolling Eyes

Мани, мани. Стана мазало.  Mr. Green
Замаскирах с едни кафеви сенки, че така както мислех изобщо не стои добре. Мързи ме да трия и да се гримирам наново. През очилата няма да се вижда толкова, а и за една лекция няма кой да ме оглежда.  Mr. Green

# 733
  • София
  • Мнения: 1 611
Аз като че ли посвихнах малко с по-тежкия грим. Гледам странно първите 5-10 минути и после вече не ми прави впечатление. На работа не бих го сложила този грим, но пък за излизане с половинката или с приятели - да  Embarassed

# 734
  • Мнения: X
Едно предложение за всеки ден от мен  Hug

Общи условия

Активация на акаунт