Успешно "олежани" бебета - тема 4

  • 19 558
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 651
Стефи, аз 6 месеца вече и повече не съм махала подплънките за кърмачки, дори и вечер. След 3-4 месец се порегулираха нещата, но още протичам по 2-3 пъти на ден. А като кърмя от едната, тече от другата, там няма как.

# 706
  • Мнения: 1 270
stefi_sv
явно имаш много кърма.И на мен в началото така нощем ми беше супер дискомфортно и спях със сутиен с подплънки, за да не ми мокри.Сега понякога като кърмя от едната протича и другата, но моята кърма явно е малко, защото винаги кърмя и от двете гърди.
f(x) аз си преварявам вечер водата и я наливам в термос.Правя малко чай примерно 20-30 мл. и после като се събуди през нощта само доливам от горещата вода.Първата вечер не се бях сетила да отделя студена и трябваше да изстудявам в банята на чешмата и голям рев беше.Не е много удобно, че трябва бързо да действам преди да се е разсънил, но няма как.Захар слагах в началото и сигурно затова сега не иска чиста вода да пие  #2gunfire все сладичкото търси.
poppy-fairy напълно съм съгласна с теб за бебешката фотография.И аз ако имах наблизо такава фотографка с удоволствие щях да ги прежаля тези пари.Защото сега купувам костюмчета и снимам сама.Първо като цена сигурно ще надхвърля парите, а и снимките не стават толкова хубави.
*лаленце* и ние сме имали зелено ако, но откакто не давам капки за колики си е само "бъркани яйца"
lali bali какво да ти кажа имам чувството, че ака на всяко хранене  Laughing А и нали с най-големия си акъл купих памперси двойка постоянно излиза навън, ще си захабя дрехите докато ги изтикам. Принципно по-малко от 3 пъти на ден не ми се е случвало да ака.
Относно къпането просто с майка не мога да изляза на глава.Тя държи всяка вечер да го къпем, да мием косата  ooooh! Една вечер успях само да му "пусна душ" набързо и това е.

# 707
  • Мнения: 747
Не че е много кърмата, просто усещам онова пристягане в гърдите и текват веднага. През деня не ми се случва, нито докато кърмя от едната. Явно колкото  и да не ми е удобно ще трябва да спя с бюстие и подплънки.
Попси, и ние искаме да видим снимките  Mr. Green

# 708
  • Мнения: 4 651
Аз си карам денонощно с безшевните сутиени, които купихме от оня сайт. Удобни са, вече са ми станали втора кожа.
Фусти, едва ли ти е малко кърмата, просто така се е регулирала да кърмиш и от двете гърди. Аз кърмя само от едната и другата неминуемо теква по някое време, особено ако реши момъкът да се приспива и да виси по- дълго време. Спонтанните изтичания (с боцкането и потичането) намаляват след 3-4 месец, но още ги има при мен от време на време.
Ох, добре че ми каза за термоса, от време на време имам чувството, че много съм затъпяла. Изобщо нямаше да се сетя  Embarassed Ще си купя един и ще го пробвам с топличка вода. Може температурата да му е проблема. Все пак кърмата е с телесна температура.

Аз да питам за домашната каша от ориз. Защо се прави с брашно, а не с варен ориз? Ако се свари и пасира няма ли да стане същото?

# 709
  • Мнения: 747
Фикси, тъй като сега се опитвам да се ограмотя за захранването по време на вечерните кърмения чета форума. Натъкнах на инфото, че ориза като се смели се изсушава за около час на 80 градуса във фурната. Оттам от полученото брашно се взима необходимото количество и се накисва предната вечер за да излязат всички важни хранителни вещества . После, разбир се, се завира да готовност. Не знам кое е значимото, дали изсушаването във фурната или накисването, но навсякъде пише, че се прави от оризово брашно. Преди и аз си задавах често този въпрос

# 710
  • Мнения: 194
Момичета, вижте какво открих... за мамите на момиченца, тези полички туту са страхотни  Heart Eyes
Аз мисля за фотосесията ни през лятото да поръчам две  Simple Smile
http://www.facebook.com/TutuWorld

# 711
  • Мнения: 2 211
Лойърче, при тази мадама и 3 щендера с най-различни рокли в най-различни размери. Мария я снимахме с 4 различни тоалета - не се набутваш да пазаруваш тоалети, които повече никога няма да облечете.

# 712
  • Мнения: 250
Аз къпя Елена всяка вечер, като през вечер косата със шампоанче! След банята я мажа с лосион за тяло на Себамед, кожичката и не е суха.
Фикси, и аз не съм ги сваляла тези сутиени от 4 месеца Grinning и постоянно съм с подплънки, даже понякога и с тях протичам! И като стана на въпрос за сутиените дали случайно помниш какъв беше сайта, искам да поръчам още няколко, но не можах да го намеря;))))
И аз съм решила да се снимаме, но ще изчакам още малко да порасне:))) на пролет;)))
И нашто аки беше зелено точно по време на коликите и докато и давах капки!
Лойърче, поличките са страхотни;)))

# 713
  • Мнения: 894
Стефи, и аз съм денонощно със сутиен за кърмачки + подплънки. Понякога си протича иначе. Laughing
Лаленце, и ние имаме зелени акита, но знам, че не са притеснителни.  bouquet
Фусти, и ние засега акаме от 2 до 5 пъти дневно. Ще видим, докога ще е така.  bouquet
Попи, с Белоснежка мислим да се запишем за фотосесия при Ели през май.  Peace
Ние се къпем всяка вечер, вкл. и главата. Money Peace

# 714
  • Мнения: 2 211
Стефи, и аз съм денонощно със сутиен за кърмачки + подплънки. Понякога си протича иначе. Laughing
Лаленце, и ние имаме зелени акита, но знам, че не са притеснителни.  bouquet
Фусти, и ние засега акаме от 2 до 5 пъти дневно. Ще видим, докога ще е така.  bouquet
Попи, с Белоснежка мислим да се запишем за фотосесия при Ели през май.  Peace
Ние се къпем всяка вечер, вкл. и главата. Money Peace

Записвайте, че няма места! И аз къпя всяка веччер, това ние най-големия кеф от целия ден!

# 715
  • Мнения: 2 211
Качих 3 снимки в снимката, като дойдат другите ще ви покажа още  Wink

# 716
  • Мнения: 4 651
*Ina*,
ето
Скрит текст:
Аз имам 6 и долу горе ми стигат.

Последна редакция: вт, 15 яну 2013, 09:36 от f(x)

# 717
  • Мнения: 747
Попи, невероятна красавица, ама фотографката няма нищо общо с това  smile3534 Той тати правилно се чуди как ще я опази от ергените. Иначе снимките наистина са със супер замисъл и ще са страхотен спомен

# 718
  • Мнения: 250
Фикс, мерси Hug
Попи, страхотни сте;)))

# 719
  • Мнения: 1 270
Ееее, много хубава тази Мария - пу-пу.Много са готини с кучо. Ще ви искаме за снаха  Mr. Green само малко да порастнем, че все още сред хора сме притеснителни и плачем Laughing
И аз качих една снимка, която щях да се опитвам да обработвам, но няма да успея така да докарам, а и качеството...
Дрън изпуснала съм Каменчо, много оформена физиономия, направо си е мъж.
Манюня каката и тя е много сладка да ти е жива и здрава.
Мартинчо и той от малък фен е станал.
Направо съм ви изпуснала дирите...тцъ тцъ

Последна редакция: вт, 15 яну 2013, 00:47 от skrita FUstA

Общи условия

Активация на акаунт