Успешно "олежани" бебета - тема 4

  • 19 542
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 250
Ииии, честито съкровище:) да ви е живо и здраво момиченцето, да е радостта на мама и гордостта на тати!!! На теб бързо възстановяване;)))
Благодаря ви момичета, да са ни живи и здрави малките бонбони;))) лети времето, все едно вчера я родих;) момичето ми е пораснало, тежи 6600 гр.  И е 63 см. Биха ни двете ваксини и сега е малко кисела, аз дадох панадол и дано се успокои и да няма неразположения!
Фусти, стаята е страхотна, браво на теб:)))

# 736
  • Мнения: 747
Иии, добре дошла и тук злато  Hug Не знам до колко ме лъже паметта, но си мисля, че ти чакаше момченце. Да не би щъркела да ви е изненадал  Mr. Green
Инче, браво на момичето, пораснало е. Дано сега и да не и се отразят ваксините и да спинка спокойно

# 737
  • Мнения: 2 211
Мами, я давайте идеи за забаламосване на бебенце на 5-6 месеца. Моята дъщеря от 5 до 7 часа е страшно нервна и лудвам всяка вечер. Засега пеем песнички, правим една игра с ръчички и крачета, чета и една бебешка лъскава книжка (нищо, че нищо не разбира, много се кефи), ама за 30 минути се изчерпвам.... а тя иска внимание и почва да плаче. През деня се заиграва сама, ама това време ми е мъка голяма, особено след като си изредя репертоара...

# 738
  • Мнения: 250
Попи, добре се занимавате:))) имаш богат репертоар:))
И ние късния следобед сме по раздразнителни и иска внимание, аз тогава и правя гимнастиката;) а пея песнички по цял ден;))) освен това аз я слагам на люлката, пускам си песни от телефона и почвам да и танцувам, сигурно съм много интересна, защото не отделя поглед от мен 15 минутки;)))после я слагам на гимнастиката, гука ме си малко и пак отначало;)))

# 739
  • Мнения: 2 211
Не иска вече на люлката...

# 740
  • Мнения: 513
Ох, Попи,и ние сме така, за съжаление не мога да помогна, ще следя за съвети тука и аз. Само дето нашата госпожица се активизира към 5 и така до 10 и понякога до 12, направо сили не ми остават, а през това време все пак трябва да обърна и някакво внимание на другата  Sad Дано някой даде съвет, и на нас ни омръзна люлката, шезлонга, порт бебето, всичко  ooooh!

# 741
  • Мнения: 576
Иии, честита рожбичка миличка!

Мииила, защо не пишеш по-често  Wink

Инче, честита ви месечинка  Hug

Фусти, стаичката много свежа  Peace

Попи вие пък, два часа вечер. Моичкия изисква внимание нон стоп по цял ден. Като се заиграе за 10-15 мин вдигам банкет  Wink Като задряма като финикиец хвърча, мия чинии, ям права, ходя до тоалетна, пера, простирам, всичко едва ли не на бегом. Почнала съм да се храня като мисирка, само лапам и преглъщам без да гълтам  Mr. Green Вчера мъжа ми вика, дай една целувка и да те прегърна  Heart Eyes Викам хубу, ама по-бързичко  Mr. Green

# 742
  • Мнения: 2 211

Попи вие пък, два часа вечер. Моичкия изисква внимание нон стоп по цял ден. Като се заиграе за 10-15 мин вдигам банкет  Wink Като задряма като финикиец хвърча, мия чинии, ям права, ходя до тоалетна, пера, простирам, всичко едва ли не на бегом. Почнала съм да се храня като мисирка, само лапам и преглъщам без да гълтам  Mr. Green Вчера мъжа ми вика, дай една целувка и да те прегърна  Heart Eyes Викам хубу, ама по-бързичко  Mr. Green

 newsm62 newsm62 newsm62  Дрън, аз съм ударила бингото с Марчето, тя и майка това вика, да реве от време на време, за да се чуе, че имаме бебе в къщата.

Хайде в новата ни тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=698040.new#new

Общи условия

Активация на акаунт