Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 23 ноем. 2012, 10:03 ч.

черен списък на лекари

• 131 402
  • 244
  •   2
Отговори
# 240
  • Боса по асфалта вървя си ...
И аз ходих на много добър офталмолог в очна клиника. И какво от това?! Виждах прекалено зуумнато и разширено. Пак отидох да се "оплача" - нищо. След това при друг очен лекар се оказа, че диоптрите ми са прекалено силни, при условие, че и комп.тест ги показа. За мен не е оправдано да се наливат една сума пари за 1ви очила.....

# 241
Здравейте,

Искам да отбележа в списъка д-р Добромир Танев, ревматолог- Софиямед.Противно на първоначално доброто впечатление след консултация и добрите отзиви, които прочетох в Интернет, получихме изключително грубо отношение при опит за връзка с него в работно време по телефон, при положение, че сам бе предоставил визитната си картичка и тази възможност. Неотзивчив, избухлив, кара се и причинява стрес у пациента. Не препоръчвам в никакъв случай контактуване с този лекар, колкото и добър специалист да е.

# 242
Д-р Еделвайс Нешкова "ДКЦ ХVII София" - кардиолог и интернист, безобразно арогантно поведение към пациент. Позволява си да прави коментари, които не са свързани с професионалните и задължения. Има нещо много сбъркано в този "лекар". Търсете друг кардиолог.

# 243
  • в кукувиче гнездо
Д-р Еделвайс Нешкова "ДКЦ ХVII София" - кардиолог и интернист, безобразно арогантно поведение към пациент. Позволява си да прави коментари, които не са свързани с професионалните и задължения. Има нещо много сбъркано в този "лекар". Търсете друг кардиолог.
С това име вместо да потъне в дън земя ...

# 244
Искам да включа в списъка и д-р Леви  от Пловдив. Абсолютно съм разочарована, след   в 9-тия месец на бременността съм повече от месец без преглед и болничен. 2 пъти отмени прегледа ми, после спря да си вдига телефона и накрая го включи на гласова поща. Това за мен е абсолютно недопустимо, като се има предвид, че работи с бременни (много при това) и да ги оставиш без АГ в последните дни е ОГРОМЕН стрес. Не знам дали заради това, но тогава имах много силни болки и като няма с кого да се консултираш си е повече от страшно. На никого не препоръчвам да изпада в такава ситуация.

Общи условия

Активация на акаунт