Бебета родени в чужбина - тема 18

  • 28 152
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 170
Мерси mila   bouquet

Момичета като са ме шили какво са правили  Shocked не знам, но сега м/у двете срамни устни има тънка кожичка и леко са се сраснали . Говорих с една позната и тя каза че и при нея е било така и са и предложили или да и го цепнат или със секс тя сама да го скъса  ooooh!
Тя каза че е избрала второто и не го е усетила дори  Shocked
Искам да попитам при вас да се е случвало такова нещо и какво сте предприели? Мерси

# 676
  • USA
  • Мнения: 1 323
Мива,такова чудо при мен не се е случвало,въпреки,че ме ши стажантка пред очите на главния,но и аз много се притеснявах да няма грешки.Щом твоята приятелка не го е усетила,може пък и да не е чак такъв проблем.
Как са бебоците бе мами? Нещо съвсем се изгубихте ,сигурно ви спират тока от грижи,че нямате време да се разпишете.Пуснете по някоя снимка да ги видим тези сладурчета Flutter

# 677
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 491
Здравейте! Grinning
Ние сме добре. Hug
Имам въпрос. Embarassed
Вашите бебчета сърдят ли се като им кажете, че не може нещо? Кирил много се сърди. Например като иска да върти крана на чешмата докато го мия на мивката, може да потече вряла вода. И аз му казвам -не, не може и не му давам, и той много се сърди. Като цяло аз рядко му казвам за нещо, че не може, но той винаги се сърди. Как процедирате? Hug

# 678
  • USA
  • Мнения: 1 323
Мелина Лекси обичаше да светка и загасва лампата ,че копчето е точно до чешмата,но там има и контакти и ми беше кошмар.Ами реших проблема като му давам някоя по-инетресна играчка или не играчка да държи до като свърша процедурата.Празно пластмасово шише върши работа. Peace

# 679
  • Мнения: 170
Zdraveite momicheta.. smenihme mlqkoto i veche si hodim po golqma nujda bez problemi  Party tolkova se radvam

Sega drugi pritesneniq imam.. izleze ni bebeshko akne (pone spored gp) .. milata mi.. mnogo q syjalqvam , napravo sa posipani po lichiceto i po glavichkata i .. Minava li li ste prez tova mami i kolko e prodyljilo pri vas.. chetoh che do godinka mojelo da ima..  Cry mnogo mi e mychno za neq vypreki che chetoh che akneto ne syrbqlo no kato vidqh kak se zechervqvat..  Shocked ne znam

Izvinqvam se za latinicata.. preinstaliran mi e kompiutyra i oshte nqmam kirilizator  Peace

# 680
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 491
Калалили, благодаря за отговора! Hug Ами аз по-скоро се чудех дали има начин да му кажа нещо, че не може без да се сърди. newsm78 Ама явно все до хитрости трябва да прибягваме.  Hug

# 681
  • Мнения: 191
Привет мамита!  Hug
Какво правите да премахнете зачервяване от памперс когато редовният крем не помага? Мееерси  Hug

# 682
  • Мнения: 9 907
възможно най-дълго време по голо дупе.

# 683
  • USA
  • Мнения: 1 323
За дупето да се мие с вода вместо с кърпички и голо дупе.
Канарска маймунке от сън спомен няма  Mr. Green

# 684
  • Мнения: 279
Цитат
Какво правите да премахнете зачервяване от памперс когато редовният крем не помага?
Сарния този работи безотказно:


http://www.diapers.com/p/aquaphor-baby-healing-ointment-14-oz-ja … p;ca_kw={keyword}

# 685
  • Мнения: 191
Цитат
Какво правите да премахнете зачервяване от памперс когато редовният крем не помага?
Сарния този работи безотказно:


http://www.diapers.com/p/aquaphor-baby-healing-ointment-14-oz-ja … p;ca_kw={keyword}

Мноого благодаря! Ще пробвам!

Да, аз я подмивам с вода, но този път ми се видя упорито зачервяването...Мерси мамита!  Hug   bouquet

Маймунке, дръж се! Ще се справиш, всички сме минали от там!  Hug

# 686
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 748
  Sarnia, при нас наскоро много помогна този крем
Скрит текст:
   Канарска-маймунке, не се притеснявай, ще се наспиш някога, аз вече 15 месеца не съм спала, но съм жива (и заядлива, и мрънкаща и ...)  Joy Joy Joy. Стискай зъбки, мамче!

# 687
  • Мнения: 279
Sarnia, при нас наскоро много помогна този крем
Скрит текст:
такъв използвах в бг с Моника и много помагаше,но тукашния на мустела не помигна на Кайл.за това използвах акуапора.

# 688
  • Мнения: 191
Sarnia, при нас наскоро много помогна този крем
Скрит текст:
такъв използвах в бг с Моника и много помагаше,но тукашния на мустела не помигна на Кайл.за това използвах акуапора.

ОКИДОКИ!!!  Hug

Маймунке, ако искаш да спиш през нощта, остави млекце на таткото и той да храни бебето поне едно хранене докато ти поспиш. Аз така правех когато ми се изтощеше батерийката напълно...Успех!

# 689
  • Мнения: 636
 Mr. Green Благодаря ви момичета за утехата хаха  Mr. Green
Майка ми : "Всичко се връща!"  Crazy Сега очевидно грее от това как ми се връща на мен  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт