90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 204

  • 137 668
  • 731
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 6

 Peace Следващият път.
Ще си следим резултатите и ще се подкрепяме Hug
[/quote]

dany2009
Да  Hug
аз мисля да се тегля след първия воден ден чак Simple Smile
Преди време съм спазвала режима и така се изтеглих след първия воден за първи път и резултата беше поразителен - 8кг.  Party
И след това забременях и сега много +++++ Sad

# 271
  • Мнения: 20
Здравейте момичета, аз днес го карах просто на никъде. Поради непредвидени обстоятелства ядох само плодове и зелева салата  Embarassed

# 272
  • Мнения: 0
Момичета имам един въпрос.Вчера ми беше 1вия воден,и днес умирам от корем и не мога да изляза от вц то.Имал ли е някой такъв проблем?

# 273
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Привет и от мен,не съм писала скоро днес изкарах долу горе режимен плодов ,леко гладна съм но ще търпя.За утре съм купила кашкавал,все чета тук че хапвате кашкавал на фурна .Ще ми напише ли някой рецептата как го прави? Благодаря предварително и хубава вечер ,стискайте ми палци че утре пак съм на изпит  Peace Hug

# 274
  • Мнения: 20
А най-гадното при изпитите е да ти изкъркори стомаха в притихналата зала   Laughing

# 275
  • Мнения: 790
Хумус в кой ден може да се яде? Главните съставки са млян нахут и сусамов тахан. Останалото са подправки.  Thinking

Последна редакция: пт, 30 ное 2012, 10:43 от БебОле

# 276
  • София
  • Мнения: 12 561
Привет и от мен,не съм писала скоро днес изкарах долу горе режимен плодов ,леко гладна съм но ще търпя.За утре съм купила кашкавал,все чета тук че хапвате кашкавал на фурна .Ще ми напише ли някой рецептата как го прави? Благодаря предварително и хубава вечер ,стискайте ми палци че утре пак съм на изпит  Peace Hug

Деска, нищо сложно. Малко олио на дъното на едно гювече, след това настъргваш кашкавал, смесваш го с малко прясно мляко, сипваш в гювечето, отгоре можеш да сложиш домат и печеш.
Другият вариант - парче кашкавал във фолио и запичаш за кратко във фурната.

Да си отчета деня
з - 2 банана и кафе
о - 3 ловджийски наденички, 1 кюфте и малко печени чушки
в - картофи с ориз на фурна и сурова туршия

# 277
  • Мнения: 71
Привет,
на мен вече леекинко ми прискърцва,вечерях в 18 часа,може би трябваше малко по късничко.Ще се ориентирам към леглото,домочадието заспа,така,че вече е мой ред Simple SmileУтре ми е първият плодов.
Спокойна нощ ,дами Simple Smile

# 278
  • Мнения: 51
Добро утро,момичета!Скоро не съм писала,но си ви следя.За месец и половина имах задоволяващо ме сваляне на кг,/имам предвид,че при мене нещата малко по-различни и индивидуални,защото кърмя и т.н./А и имам да свалям много малко кг,и като цяло кг ми за този ръст са на долна граница на Нормалния БМИ.Все неща,които мъничко или много виждам,че повлияват скоростта на сваляне и самото число на кг-те.Но все пак имах доволен резултат за това,което правя.

Имам въпрос - към всички ,и разбира се най-опитните с режима  Simple Smile-нормално ли е около датата на чакане на менструация,да се качи цял 1 кг?/влизам да редактирам Simple Smile-че става дума за стабилен 1 кг,не от тези плаващите + и -,а той за моя случай не е малко/Вие качвате ли така в такива дни?
Питам,защото нямам никаква промяна в храненето,физ.ми натоварване и изобщо всичко си ми е същото-а сега,от няколко дни кантара показва друго изведнъж и аз се скофтих.По принцип днес би трябвало да ми дойде,ако изобщо дойде,де Grinning,че това ще ми е втори цикъл след раждането и има опция и да не е врегулиран още.Но чувствам ПМС.
Много хубав ден и да са живи и здрави всички именници днес!

Последна редакция: пт, 30 ное 2012, 06:53 от kamatna

# 279
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 894
Добро утро Simple Smile
Отчет за вчера и плановете за днес:
Вчерашната вечеря не беше картофи, а същата като обяда, понеже ми беше останало от ориза.
Днес - 3ти ден - въглехидратен:
З 1: портокал
З 2: ябълка
О: салата зеле с две филийки хляб
В: миникроасани с шоколад  smile3508 и редче черен шоколад.
Не съм се теглила още на празен стомах, но има осезаема промяна - не изглеждам така подпухнала, дънките от тясни, сега са ми добре /даже и коланче сложих/. Цел на свалянето - 10 кг., за да си върна формата от преди 2-3 години. Мисля, че е съвсем постижима за цикъла от 90 дни. Ако паднат повече, ще е супер.
Чакам с нетърпение утре плодовия - много го обичам, защото след него свалям поне 1 кг Simple Smile
Хубав и успешен ден на всички! Петък е  newsm68

# 280
  • Мнения: 3 067
Добро утро и от мен Wink

kamatna - за нормално не зная, но ми се е случвало. Много често след като ми дойде тоя килограм (понякога и повече) не спадат.  (спадат се, ама с диетата)

Вчера плодов, вечерта завърши с кик бокс и след това... МЦ  Mr. Green
Качих се аз на ел. кантар в залата. Във вторник 70 кила (нормално вечер, с дрехи, тренировки) вчера хвърчат тия числа кила към 73 викам е тука си такова таковата, кво се случва и то в плодов. Връщам се у дома и схванах какво се случва  Mr. Green

Спорен и хубав ден на всички
Аз отлитам към Филибето Wink

# 281
  • Мнения: 2 211
Момичета, след 4-тия ден (плодов) съм -2.7 кг на долу  newsm44 newsm44 newsm44 На това му се казва стимул!
Спазвам стриктно храните, които трябва да се ядат и часовете между храненията. Отчитам като грешки, че си правя доста големи порции и не пия достатъчно вода. С времето ще се постарая да коригирам и това.

Довечера ще ви пиша какво е било менюто за днес.

# 282
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен Wink

kamatna - за нормално не зная, но ми се е случвало. Много често след като ми дойде тоя килограм (понякога и повече) не спадат.  (спадат се, ама с диетата)

Вчера плодов, вечерта завърши с кик бокс и след това... МЦ  Mr. Green
Качих се аз на ел. кантар в залата. Във вторник 70 кила (нормално вечер, с дрехи, тренировки) вчера хвърчат тия числа кила към 73 викам е тука си такова таковата, кво се случва и то в плодов. Връщам се у дома и схванах какво се случва  Mr. Green

Спорен и хубав ден на всички
Аз отлитам към Филибето Wink
hahaha на мен ми се случи същото в неделя,като се прибрах разбрах причината Simple Smile
Днес варива..леща ще да е Simple Smile

# 283
  • Мнения: 1 314
Добро утро момичета
Стрелката на механичния ми кантар почти приближава заветната цел. Най-малко 10 пъти стъпвах и слизах Grinning Може би до 2, 3 дни ще закове 48  Heart Eyes
Вчера сутринта си наготвих праз с ориз, като половината беше вода, другата - сок от кисело зеле. Черен пипер на зърна и червен пипер... Много вкусно става. По принцип зимата готвя почти всичко с праз вместо с лук. Това обядвах към 11.30 и после пак към 16,30. Вечерта, към 19 часа  изядох 2 мижави мандарини
Хубав ден и много минуси по мерки и теглилки  Simple Smile

# 284
  • Мнения: 790
Хумус в кой ден може да се яде? Главните съставки са млян нахут и сусамов тахан. Останалото са подправки.  Thinking

Да попитам пак. Никой ли не знае?   Hug

Последна редакция: пт, 30 ное 2012, 10:43 от БебОле

Общи условия

Активация на акаунт