90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 204

  • 137 639
  • 731
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 0
Добро утро и Честит празник на всички именници  bouquet
Вчера нямах време, че имахме семеен празник, имахме и гости и цял ден в кухнята, но...нищо не ме изкуши smile3521 Та, отчет за вчера:
З:банан - 11ч
О: ябълка - 15ч
В: задушени зеленчуци-19 ч.
И отново много вода - около и над 3л.
Днес - белтъчен. Нищо не съм измислиля, за сега само си пиинах чашата топла вода.
Тинки, успех и от мен, стискам палци Peace
Момичета, да не ви изреждам всички Simple Smile, браво за положителните резултати от спазването на режима smile3501 .Дано всички да имаме такъв успех! Praynig

# 631
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Добро утро, банда!
Честит празник на всички именници, банкери и моряци! Честит празник и на всички съграждани   bouquet
Грета, мерси за кафенцето, нужно ми е, че нещо ми е сънливо тази сутрин Blush
Мишанче, не е нужно съвсем пък да отказваш маслините. Просто ги консумирай рядко и с мярка, и избирай по-безсолни. Аз обожавам маслини, действат ми и много добре на стомаха, така че не бих се лишила завинаги от нещо, което ми е полезно Peace
Отчет - 59,3 тази сутрин - аз доволен Flutter
Меню ще отчитам довечера, никаква идея за обяда, вечерята е ясна.
Хубав ден на всички и още веднъж весел празник!

# 632
  • Мнения: X
Здравейте.

Моята почивка си върви по правилата, но количествата ми са по-големи. Днес съм с 300 г отгоре.  Confused Довечера заради празника ще бъде смесена вечерята.

Хубав ден и честит празник на именниците и празнуващите.   bouquet

# 633
  • Мнения: 50
Здравейте Simple Smile
Честит празник на именниците и честит празник на моряците, банкерите и бургазлиите Simple Smile
Ще дам един непотърсен съвет, а който иска да му обръща внимание, който иска-не. Когато бях на режима реших, че няма да консумирам нещо, само ако искам да го изключа завинаги от менюто си. Така че ако не искате никога да консумирате маслини, например, спрете ги. Но ако ви се ядат и ще ги ядете след режима няма смисъл да ги изключвате напълно. Лично мое мнение е, че никой не е напълнял от няколко маслини на няколко дни  Peace Истината е във златната среда, както обикновено.
Хубав и спокоен празник на всички   bouquet

# 634
  • Мнения: 1
Здравейте фиданки-сладуранки! Simple Smile Добро утро и от мен Simple Smile На всички празнуващи  -ЧЕСТИТ ПРАЗНИК! Св.Никола да Ви закриля всички!
Аз днес съм на въглехидрати и ще правя онази баница с праз ,която четох някъде из форума,а рибката ще я отложим за събота, когато ми е белтъчен!
Цялото ми семейство ме подкрепя и с охота се отказаха днес от рибата заради мен, за да не ме дразнят! Simple Smile
Обичам ги!
На всички Ви пожелавам приятен и усихнат ден Simple Smile

# 635
  • Мнения: 2 211
Здравейте момичета!  Аз мисля днес на обед да си хапна тестено, но вечерта да ям рибка със салата. Просто няма да мога да се стърпя, пък и от баба ми знам, че не хапнеш ли риба на Никулден, няма да ти върви цяла година. Сигурно така са ме лъжели едно време, за да ме придумат да ям риба,   newsm62 но ще спазя традицията.  Да се надяваме, че няма да разсърдя кантара.

# 636
  • Мнения: 11 530
Аз ще си отчета вчерашния ден:
З - 2 мандарини
О - 2 палачинки с лютеница + салата кит. зеле с морков
В - 2 палачинки със сладко + лентичка шоколад
Днес ми е плодов, смятам да обядвам и вечерям неовкусена салата + 3 плодови хранения.

# 637
  • Мнения: 0
Добър ден и 4естит празник на вси4ки именици.Днес на плодове,закуска 1банан,някои с мен днес на плодове да вървим заедно?

# 638
  • София
  • Мнения: 12 555
Здравейте момичета!  Аз мисля днес на обед да си хапна тестено, но вечерта да ям рибка със салата. Просто няма да мога да се стърпя, пък и от баба ми знам, че не хапнеш ли риба на Никулден, няма да ти върви цяла година. Сигурно така са ме лъжели едно време, за да ме придумат да ям риба,   newsm62 но ще спазя традицията.  Да се надяваме, че няма да разсърдя кантара.

Дам, дам...и като не ядеш агнешко на Великден и постно на Бъдни вечер и идва краят на света  Joy

# 639
  • Мнения: 22
Здравейте и от мен,
Честит празник на всички, Свети Никола да закриля и пази всички!
Днес по принцип ми е въглехидратен, но заради празника и понеже сме на имен ден довечера, смятам да го заменя с белтъчен, а утре продължавам с плодов.
За това менюто е:
З: мандарини+ кафе
О: филе от риба тон в собствен сос+ салата
В: риба на скара + салата
Весел празник  и усмихнат ден от мен!

Последна редакция: чт, 06 дек 2012, 11:57 от dany2009

# 640
  • Мнения: 0
Добро утро
Днес Плодчета

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ Simple Smile

# 641
  • Мнения: X
Сетих се да попитам нещо.   bouquet

От известно време ми стои като плюс 500 - 800 г, но някак си не искам в момента да правя плодов ден... Искам да си карам по правилата на почивката и особено ранната вечеря да си спазвам. Ако този плюс се задържи повече време, по-трудно ли се сваля после, когато реша да правя плодов?

Даже по-скоро 1 кг е излишният.. Като приемам, че долната ми граница на кг, които съм стигала, не е обичайната, а е малко под обичайната.

Последна редакция: чт, 06 дек 2012, 12:45 от Анонимен

# 642
  • Мнения: 1 314
 Hug Облаче, ако беше мой този килограм, напротив - мисля че се сваля по-бързо. Един плодов и после 3 дни строг контрол на количество и съдържание на изконсумирана храна и е изчезнал. Поне при мен е така. Сега този си е лично мой и си го влача, но мисля че е защото в момента съм по-слаба отколкото бях преди да забременея. Но не съм се отказала  Naughty

# 643
  • Мнения: 138
Здравейте,
аз днес не съм за пример, обядвах смесено и то съвсем умишлено, не знам какво стана мотивацията ми се беше скрила някъде  #2gunfire случва ми се за първи път от 4 месеца, но това ми беше! Довечера риба и утре заминавам за 8ми декември, там с храната няма да греша, но гаранция ще пия алкохол, така че стискайте палци +-а да не е много голям в понеделник Simple Smile Хубав празник на всички Simple Smile

# 644
  • Мнения: 71
И аз ей сега се омазах  ooooh! и ми стана и тежко,много ме е яд.Салата боб, обаче покрай боба и едно парче баница.

Общи условия

Активация на акаунт