Реа кцията на Мурат беше много спонтанна .
разбирам, че се почувства един вид провалил се, но за мен това решение беше много нетипично за Мурат Оджа. Направо ме изуми, че постъпи така лекомислено и импулсивно, по Хасретски. 
страхотен е Джансел в тази роля, макар че аз го харесвам във всичките му превъплъщения, в които съм го гледала досега - Мурат, Селим/Азиз, Кенан и... забравих името на героя му в "Малък апокалипсис".
Моята "първа любов", що се отнася до Джансел, е Селим/Азиз, и тъй като беше страхотен, продължавам да следя изявите му, стари и нови. 
разбирам, че се почувства един вид провалил се, но за мен това решение беше много нетипично за Мурат Оджа. Направо ме изуми, че постъпи така лекомислено и импулсивно, по Хасретски. 
Нея не я разбрах с тези истерии и то без да изслуша никого. Поне на майка си можеше да даде думата, изобщо не знае обстоятелствата, при които ги е оставила. Осъди я без право на обжалване. А толкова много я търсеше.
Всъщност същото направи и с Мурат. 
Препоръчани теми