Априлки 2013 - тема 13

  • 24 502
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 19
Урааа ние утре сме на ФМ най-после, от кога го чакам  newsm44 newsm44 newsm44
Офф и незмам какво ми стана тази сутрин много ми се гади  Sick Sick Sick , чак ми прималява поне да можех да повърна да ми олекне надявам се скоро да отмине.
И мен вече ме влече коледно настроение, но ще чакам до 7.12 , незнам защо но от малка помня, че първо чакаме да мине Никулден и тогава започваме с украсата.
Усмихнат ден мамчета!!!!   bouquet  bouquet  bouquet

# 61
  • Мнения: 1 350
добро утро и от мен Simple Smile
приятен път на Мирама и весело изкарване там  Hug
тук е наистина мъгливо и чакаме снега с нетърпение вече. вчера поне използвахме слънцето с малката да сме навън максимално, че днес не виждам кога ще стане за излизане пеша.
вчера е било ден за падане, малката падна на една играчка се подпря и дупето й отдолу е червено, дано минава по-бързо.
иначе, Мечо, не си му навредила на бебо, само дето си се сепнала.  Peace
да няма падания и по леда, че е ....

да споделя, че явно онова не е било сън, а бебо е прошавало и съм го усетила, защото тая нощ се будих два пъти от полюшване в корема, отляво под пъпа някъде три-четири пръста  Heart Eyes
надявам се бебо вече по-често да се обажда.
и аз чакам Никулден и после украсяваме елхата. Вчера само с малката сложихме коледния календар, който двете нарисувахме. И таткото чакаме да се прибере и през седмицата да направим коледната украса, че ме е страх да се катеря нагоре да накача лампичките, пък и друго си е заедно да украсим  Peace

# 62
  • Мнения: 3
Момичета,вече съм по-спокойна,а и овнето в корема ми раздвижи копитцата Laughing
Тя е като по часовник,има си режим,радвам се че не е нощна птица Sunglasses
Jos дано на малката бързо да изчезва червенинката от дупето Wink
А за украсата и аз нямам търпение,и наистина си е друго когато всички украсяват заедно People Santa  madnoel
Предполагам,че и ние ще изчакаме на мине Никулден и след това.Пк и аз като съм си по цял ден вкъщи,болнични когато ми скимне,а вече нямам търпение Laughing

# 63
  • Мнения: 26
Аз пък с какъв кошмар се събудих днес. Като сънувам лоши неща, коремчето ми е твърдо като се събудя, дано му е удобно на бебока вътре.  Hug

Коледно настроение и аз имам щом ми замирипе на мандаринки, но украсата  след никулден даже към 15 мисля.  Tired

За подаръците, мисля, че за детето е достатъчен 1 подарък за празника, аз имам малко по-различно мнение за възпитаването към консуматорство и основната дума в детския речник : ИСКАМ.  #Crazy
Миналата година племениците получиха по 14 подаръка на дете  #Crazy Те са близначета. Имат неразопаковани подаръци от рождения си ден все още. Нямат никакво въобръжение. Не оценяват материалната стойност на нещата.  Naughty
Аз съм твърдо против.
Не харесвам и репликата на децата: "Какво ми носиш?"
Обществото е супер презадоволено,а някои си нямат нищо. Не стимулирам тази политика.

Аз се заемам днес със къщни задължения, ще изчистя, до сега бях на разхпдка в лаута (опитвам се да се движа максимално, ама не ми се получава). после имам да шия възглавници за столовете. Ще сортирам бебешки дрехи,. Ако остане време ще си ушия чанта. Rolling Eyes

Хубав ден на вас мами, ползотворна почивка!

# 64
  • Мнения: 355
Ех, Коледно настроение. Мен нещо не ме обхваща още. Но пък с нетърпение очаквам края на декември, защото празниците ще прекараме в англия.
Ще си изкараме прекрасно, макар че планираният от мен лятото уиски туризъм ще се превърне в максимум Гинес или сайдер туризъм за мен  Laughing

# 65
  • Мнения: 419
 Алекс    И моя приятелка също се е спряла на нея(мился че я имаше в детските магазини на Симеоновско шосе,при к-с Макси,дето са,там мисля че я бях видяла), и според мен е супер,но  Аз лично търся количка за около 600 лв ,тя ще подарък от свекървата ,така че немога да искам мн и на това съм страшно благодарна ,с това обзавеждане на къщата и ремонта ,направо незнам newsm78 newsm78

Последна редакция: нд, 02 дек 2012, 12:23 от eli_r

# 66
  • Мнения: 1 350
подобни колички има модели 2009, 2010 година, може и 2011 да има и съответно сега цената ще им е по-ниска. потърсете някъде, имаше такава тема за количките.
не съм купувала количка втори вариант, но пък съм ползвала за новородено от познат кошче, от роднина, де, което си е същото почти. така че ако на някой не му пречи, може да потърси и втора ръка количка или подобен модел от познати. просто идея Wink
или може да се комбинират две семейства да ви подарят такава количка Simple Smile

Последна редакция: нд, 02 дек 2012, 12:57 от jos

# 67
  • Мнения: 693
ох Коледа,много обичам този празник.имам предколедно настроение.с покупките ние сме доста напред,искам до края на януари да приключа и после да чакаме да дойде момента.количка си купихме както и много неща,като оделаца,пеленки,дрешки,хавлийки.следващата покупка ще е комплектите за изписване и шишетата.стерилизитатор и др неща моята приятелка ще ми донесе.януари ще поръчам кошарките и сме готови. Hug

# 68
  • Мнения: 3
ммммдаааааааааа количката е много яка,но има едно НО към цената LaughingБая си е скъпичка.Но който има възможност защо да не я вземе.Заслуава си Peace и аз се влюбих в нея,ама не и в цифрите Joy

# 69
  • Мнения: 142
Цоп и от мен Simple Smile бързо напредвате със страничките

# 70
  • Мнения: 47
леле 2 дни не съм отваряла и сега нямате изчитане..... Joy
Много ни е коледна новата темичка,супер отговаря на настроението на всички ни като гледам.Аз също ще чакам с украсите до 7.12,така си реших тази сутрин без особена причина и сега чета ,че имало нещо общо с Никулден....На мен просто така си ми хрумна...
Момичета,и аз съм зле с кошмарите последните нощи много ме тормозят...ММ ми се смее,ама нали не му е на него.... ConfusedА относно покупките аз твърдо съм решила да е след празниците,дори много от нещата след като се появят малчовците....искам да съм сигурна ,че купувам защото имаме нужда ,а не да хвърляме пари на вятъра за излишни неща.....

# 71
  • Мнения: 923
Aз покупките ги карам по списък. Имам един списък от една организация с акушерки, на които работата им е след раждането да посещават майкити в продължение на 8 дни за няколко часа на ден. Та този списък е направен от някой ,който само с новородени работи и има опит какво трябва. Наистина е много основен и няма нищо излишно в него. Акушеркатта,която ще идва при мен след раждането каза,че това е,което ми трябва в началото и от там нататък само ще фалирам и ще купя неща,които не ми трябват. Аз понеже това ще ми е първото бебе и идея нямам си гледам списъка. Най-много да купя някоя дрешка в повече, ако не мога да устоя.  Grinning

# 72
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Времето естествено е отвратително, когато мъжо го няма и няма кой да ни вози насам-натам, мрън!  ooooh!
Ей те затова се принудих да изкарам шофьорски курс. Сега семейното возило си е винаги у дома, когато сме самички. А таткото с бори с 'адския транспорт Wink.

Аз се чудя дали да украсим ехата тази вечер или другия уикенд. Може би ще изчакам до другия, че да ни е по-спокойно. Днес ще стягаме багажа на миУото за командировка.
Аз много тактично отклоних желанието на баткото за коледен подарък да получи поредния пластмасов боклук, рекламиран по телевизията. Сега се е запалил да получи микроскоп, ще има да се забавляваме всички Simple Smile. Иначе и аз съм на мнение, че прекалено се затрупват децата с играчки. Миналата година помолихме всички поканени на рождения ден на баткото да му изберат някаква енциклопедия - той много ги харесва и откриват пред него много интересни светове Simple Smile.

# 73
  • Мнения: 1 700
Ох, момичета дави се оплача, а и да ми дадете съвет, че не знам какво да правя. Имам тъпи болки в яйчниците и някаква тежест ниско в коерема от няколко дни. Обадих се на доктора и той ми каза, че не му се вижда да е нещо страшно, да започна да пия папаверин и да лежа. От петък не съм мръднала от леглото, пия си хапчетата редовно, но болката си е все същата Tired Самата болка е тъпа и непостоянна, но ме притеснява, че вече няколко дни е е едно и също и не се влияе нито от покой, нито от лекарства newsm78 Мисля си,ч е ако отида до болницата и ще искат да ме приемат, а ми се струва, че приемат за щяло и нещяло, хич не ми се иска да се подлагам на това, ако янма причина Close

# 74
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
alvelina, не е задължително да влизаш в болница, винаги можеш да откажеш. При мен на всяка ЖК ме оферират да си полежа за 2-3 дни, но им обяснявам, че няма кой да ми гледа децата. 
На този етап на бременността по-ефективни при контракции са препратите с магнезий. Можеш да опиташ с него.

Общи условия

Активация на акаунт