Тутманикът на Милица Божинова

  • 13 881
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 140
desivalko_ страхотно изглежда. Като гледам твоя, моя май малко попрепечен е станал  Joy

# 46
  • гр.София
  • Мнения: 2 763
desivalko_ страхотно изглежда. Като гледам твоя, моя май малко попрепечен е станал  Joy
Аз все гледам да не ги препичам тестените изделия, че после ми стоят някак сухи, обичам ги по-влажнички  Mr. Green ама се изказах  Crazy

# 47
  • Мнения: 22 867
Аз все гледам да не ги препичам тестените изделия, че после ми стоят някак сухи, обичам ги по-влажнички  Mr. Green ама се изказах  Crazy

И аз съм така, предпочитам недопечено пред препечено. desivalko_, чудесен е! Heart Eyes  bouquet

# 48
  • Мнения: 88
Здравейте на всички, Тутманиците изглеждааааттт...Simple Smile Срещнах го този тутманик и  на други места и съм решила сега и аз да го правя точно както е по рецепта/ моя е мааалко по-различен:) )Имам обаче въпрос.Моите теста ако са с кисело и прясно мляко обикновно са и с мая и със сода /както казв
а една приятелка ако от едното не стане от другото ще стане;)/Та уточнявам си за мен: слагаме мая разтворена в прясно мляко и кисело просто така без сода?

# 49
  • София
  • Мнения: 2 030
tan4ence, да, точно така, в тази рецепта няма сода.


desivalko_, прекрасен тутманик!

# 50
  • гр.София
  • Мнения: 2 763
tan4ence, да, точно така, в тази рецепта няма сода.


desivalko_, прекрасен тутманик!
Да, и аз не съм слагала сода, иначе се позамислих и аз но не сложих  Peace
Sophia L.  мерсии, а и ужасно вкусен  Hug

# 51
  • Мнения: 88
tan4ence, да, точно така, в тази рецепта няма сода.
Много благодаря.Направих го и се изяде.Стана на конци и много вкусен само малко трябваше още да го попека, ма и аз от страх да не го препека и понеже беше много надут тук там беше леко глетав/не баш на тесто ама се усещаше, че е можело оше/ Simple Smile Вече така ще го правя Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт