Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Вместо запис, да споделя и аз за сармите Mr. Green
Ние също ги предпочитаме запечени в гювеч. И аз като Пепчо, ги готвя около 2 часа. Не са се кашкали. Ако по някаква причина се е наложило да ги варя в тенджера, или ако вадя сарми от буркан, пак ги запичам във фурната. Сосове за сармите не правя и там не мога да помогна.
Янечек, да покажеш тортата после и весело да си изкарате празника Hug

# 31
  • Мнения: 6 214
Записче   bouquet

# 32
  • Мнения: 118
Едно бързо питане,дали мога да направя меденки със зехтин вместо с олио?Тръгнах да правя меденките на Джемма,но видях,че нямам достатъчно олио...притеснявам се дали няма да се отрази на вкуса.

# 33
  • София
  • Мнения: 10 825
Хартия за печене и пергаментова хартия едно и също ли са?  Thinking
Тръгнах да правя един коледен плодов кейк и ме изненадаха с тази пергаментова хартия.

# 34
  • Мнения: 9 154
Едно бързо питане,дали мога да направя меденки със зехтин вместо с олио?Тръгнах да правя меденките на Джемма,но видях,че нямам достатъчно олио...притеснявам се дали няма да се отрази на вкуса.

може

Хартия за печене и пергаментова хартия едно и също ли са?  Thinking
Тръгнах да правя един коледен плодов кейк и ме изненадаха с тази пергаментова хартия.

да, давай

# 35
  • Мнения: 118
Благодаря  bouquet

# 36
  • София
  • Мнения: 10 825
Благодаря, пеп-4о!
Аз творя ето това http://lillaya.livejournal.com/100072.html
Забъркахо го, сипах го във формата и седя и му се чудя..... Абе това чудо няма никаква течност, освен яйцата.... така ли трябва да е или има пропуск в рецептата?
Сипах 3 с.л. течна сметана от мене, но пак е доста сухо

# 37
  • Мнения: 9 154
Благодаря, пеп-4о!
Аз творя ето това http://lillaya.livejournal.com/100072.html
Забъркахо го, сипах го във формата и седя и му се чудя..... Абе това чудо няма никаква течност, освен яйцата.... така ли трябва да е или има пропуск в рецептата?
Сипах 3 с.л. течна сметана от мене, но пак е доста сухо

3 яйца и 3/4 ч. ч. брашно  трябва да са добре  Peace

# 38
  • София
  • Мнения: 10 825
Слагам да го пека значи, пък каквото сабя покаже  Wink

# 39
  • Мнения: 14 654
Янечек, да покажеш тортата после и весело да си изкарате празника Hug

Мммм, ако успея да я снимам. Истината е, че блатът стана много чудесен (направих пандишпан, като част от брашното замених с фино смлени бадеми и добавих 2 лъжици метакса в сместа), но в крема все пак бих сложила 1/2 пакетче желатин, защото натежа малко и парчетата не са перфектни.

# 40
  • Мнения: 471
мерси за темата   bouquet
Вчера правих Вкусния постен сладкиш на labrex ,но престоя 1 час,вместо половин.Може ли заради това да не бухна достатъчно?

# 41
  • Мнения: 1 243

Нещо пак ви изпуснах...  Rolling Eyes Wink

# 42
  • Мнения: 4 785
Някой знае ли колко горе-долу ще се вари домашно пиле, ако нямам тенджера под налягане?  Crazy

# 43
  • София
  • Мнения: 30 253
Някой знае ли колко горе-долу ще се вари домашно пиле, ако нямам тенджера под налягане?  Crazy

Аз снощи варих около 1ч.  Peace Пробвай с вилица месото от време на време и ако се къса лесно, значи е ок  Peace

# 44
  • Мнения: 4 785
Някой знае ли колко горе-долу ще се вари домашно пиле, ако нямам тенджера под налягане?  Crazy

Аз снощи варих около 1ч.  Peace Пробвай с вилица месото от време на време и ако се къса лесно, значи е ок  Peace

А, то не е толкова много  Crazy Аз се бях настроила за 3 часа  Laughing Благодаря ти   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт