Отговори
# 720
  • Мнения: 1 350
А защо да нямат легнало положение близнашките колички? Гледам разни, дават ги от 0+, и без отделни зимни кошове  newsm78
защото повечето съм ги виждала лично и имат лек наклон,те така казват но друго е като се погледне.

дали е едно, две или три деца, няма значение, няма смисъл от тия кошове за някои колички, затова ги продават като допълнителен аксесоар/оборудване.
здраве да е Wink а каква количка избрахте?
ние с брат ми като близнаци едно време еееее, в една количка широка  Joy

Последна редакция: чт, 03 яну 2013, 14:23 от jos

# 721
  • Мнения: 7 008
Няма да взимам кантар. Едно време майка ми е имала кантар, мерила ме е на всяко ядене, после ревяла. След 2 седмици на баща ми му писнало от синхронен рев и върнал кантара Laughing Та аз от тая история съм си набила в главата, че кантарът само затормозява  Laughing

# 722
  • Мнения: 693
http://kasida.bg/tfk-bebeshka-kolichka-za-bliznaci-twinner-twist … ry-484-12145.html ето я нашата количка.и аз не мисля да взимам кантар.

# 723
  • Мнения: 419
Спрямо количките и Аз съм в голямо чудене ,засега съм се спряла на този вариант http://www.hippoland.net/produkti/bebeshki/bebeshki-kolichki/kom … -all-in-one-35900,но трябва да отида да ги видя на място,за дръжката аз също искам да се върти,гумите искам да са по големи,а за коша незнам ,до сега не се бях замисляла,Количката може май и по нататък да се купи  newsm78newsm78.Аз кантар няма да купувам

# 724
  • Мнения: 1 350
кантар не съм купувала за бебо и не мисля и сега, при все,че малката е кърмена само от гърда и не съм знаела кога какво суче, поне в началото де, докато и аз се ориентирам, педи я мереше. пък и на контролно теглене при педиатъра винаги може да се отиде, ако ще и през ден  Peace

kamito, супер е количката, вдясно, където е цената няма да гледам...
в нашия асансьор няма да влезе  Mr. Green
да си я ползвате с кеф, живот и здраве  Heart Eyes

# 725
  • Мнения: 1 350
Спрямо количките и Аз съм в голямо чудене ,засега съм се спряла на този вариант http://www.hippoland.net/produkti/bebeshki/bebeshki-kolichki/kom … -all-in-one-35900,но трябва да отида да ги видя на място,за дръжката аз също искам да се върти,гумите искам да са по големи,а за коша незнам ,до сега не се бях замисляла,Количката може май и по нататък да се купи  newsm78newsm78.Аз кантар няма да купувам
ако вземеш тая количка слагаш зимния кош на спалнята да спи бебо така от количката и не ти трябва легло първите месеци Wink само отдолу нещо слагаш да не цапа, че по разходките се праши количката колкото и да е Wink

# 726
  • Мнения: 693
ние сме в къща така че съм мерила влиза през портата.но ако бяхме в апартамент нямаше да влиза никъде.така че съм щастливка по отношение на това.а и през повечето време ще сме и на село,а там е по хладно защото е почти до балкана.количката ще ми върши идеална работа,а и не съм от хората които си стоят в къщи обичам много разходки да ходя с км.за здраве и тонус.  bouquet

# 727
  • Мнения: 3
Здравете и от мен момичета с коремчета Simple Smile
Виждам че сте зачекнали темата за колички
ккарамела и аз бях харесала ази количка,но заради дръжките  се метнах на тазиhttp://babyland.bg/bg/bebeshki-kolichki/4395--cangaroo-victoria-.html,но в жълто  Mr. Green
Сега,понеже парички ще ни дават бабите и дядото,та минахме на http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … products_id/38041.
А за кантарчетата и аз мисля,че няма нужда.Само да се вкарвам в някакви ужаси и да се вайкам ooooh!
Камито24 количката е много сладурска Peace

# 728
  • Мнения: 419
jos с раждането на бебето трябва и ние да се преместим в къща ни ,но сега е ремонт и мн не разчитам ,може да си го погледам 1-2 месеца в апартамента ,ще ни  е тясно ,но чудесно  Joy,Аз трябва вече да започна да си купам някой неща,къде за бебето,и най вече на първо време нещата за болницата

# 729
  • Мнения: 22 524

Много е хубава количката. )))

# 730
  • Мнения: 783
Здравейте, момичета,

Като заговорихте за колички - някоя от вас да има опит с моделите триколки на Чиполино? За сега съм се спряла на оптима и не мога да разбера каква е разликата между http://www.detski-magazin.com/detski-kolichki/939--2-chipolino.html и http://www.detski-magazin.com/kombinirani/1136-chipolino-optima- … 012-fuchsia-.html (освен цената)? Другият ми вариант беше http://www.detski-magazin.com/detski-kolichki/943--chipolino.html, но триколката ми се стори по-удобна и маневрена. Като килограми са общо взето еднакви - бутала съм перфектата с "багаж" (бебе) и е доста лека Simple Smile

animal моята е чиполино перфекта. Ще я ползвам и за второто дете. Аз съм много доволна от нея. Като я купувахме основният ми критерии беше, че не искам количка с отделни кошове - нямам къде да ги съхранявам после. Перфекта е само с 1 кош, има пълно легнало положение и с едно движение става на седнало или полу-легнало. Самият кош се откача и върти много лесно пак с едно движение така че винаги малките предни колела си остават малки (при доста други колички с 1 кош се върти самата дръжка и така задните колела стават предни и се губи маневреност). Гумите са големи и минават през всякакви дупки и преспи (изпитана е в най-големия сняг). Лека е, няма проблем да се вдига по стълби заедно с бебето. Сгъва се лесно, ние в багажника слагаме рампата, а коша го оставяме разгънат на първата седалка -после се сглобява за секунди. Най ми допадна, че като порасне детето и вече обърна коша и го сложа да сяда винаги мога пак да пусна коша до пълно легнало положение и да спи удобно в нея- имам приятели с 'гъзарска' скъпа количка в която коша за седене изобщо няма дори полу-легнало положение. Кошът е много голям- едва сега на 1,7 месеца детето вече почва видимо да му утеснява. Сенника е мега голям и няма нужда от допълнителни чадъри. Понякога дори ако вали не ми се е налагало да слагам и допълнително покривало- само сенника пази и от лек дъжд. Също ми беше много удобно, че коша отдолу е много голям- ходех си до магазина сама без проблем- слагам всичко в коша отдолу и така пазарувам.
Счупи се само 1 път след година и половина яка употреба- на самата дръжка една пластинка се прекърши, защото аз имам навика много да я товаря и като в навеждам да я вдигна по бордюрите цялата тежест отива в дръжката. Оправиха я в сервиза бързо и без забележки.
За триколките не мога да ти кажа нищо, защото на моя мъж му бяха казали, че предното колело често се задръства в дупките по улиците и имало опасност даже да обърнеш количката напред в такава ситуация, така че той абсолютно отказа да гледаме триколки.

# 731
  • Варна
  • Мнения: 249
jos, ще пробвам и инхалациите с лука   bouquet

За количките - аз съм се спряла на X-lander, тепърва обаче ще гледам оферти и ще търся.
Една приятелка я има, роди края на юли и си използва зимния кош без проблем. Въпросът беше, че кошът е равен, широк и удобен за бебчето.
А и аз съм с план-график за вбъдеще - сигурно ще дам коша на сестра ми след 4тия месец, терминът й е за 29 юли, т.е към средата на август ще могат да си излизат, а ние вече ще сме почти на 4 и половина месеца. Нали тогава вече може да се слага с лек наклон??? А живот и здраве мисля до 2-3 години да действаме за второ и тогава пак ще ни върши работа.

# 732
  • Мнения: 419
yara,незнах че бебетата не могат да се слагат в колички с наклон.Да питам тогава значи и за лятото зимния кош си е за предпочитане

# 733
  • София
  • Мнения: 295
[ Нали тогава вече може да се слага с лек наклон??? А живот и здраве мисля до 2-3 години да действаме за второ и тогава пак ще ни върши работа.
Мисля, че няма да има проблем. Дъщеря ми около 5м. възраст я слагах в летния вариант на количката, която иначе не става за новородено. Сега за началото пак ще си ползвам коша за новородено...

# 734
  • Мнения: 419
офффф момичета да Ви се оплача туко що единия от шефовете ми звъна да ме пита дали мога да отида по рано от Понеделник на работа че сме били затрупани,а отдела ни неработеше п празниците ,аз още не съм се прибрала в Сф,а ги бях предупредила от преди това че ще ида на 7. Sick,възмутена съм за цялата ми бременост съм била 2 пъти  найстина болна за по 3 дни,а някой като са болничен не идват с по 2 седмици. А от началото на бремеността ги бях предупредила януари да не разчитат на мен. smile3512 smile3512

Общи условия

Активация на акаунт