С какво ви дразнят свекървите- 22

  • 51 782
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
И какво излезе - свекървата с шоколада не е крива! Я пак помислете, че отиде темата  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Е,не че не е крива  Mr. Green Но имаме малко информация.Има ли възможност за повече?Преди това дали са й харесвали подаръците или са й казвали да не им подарява нищо и т.н.От моята позиция предпочитам да изплющя един шоколад,а не да си чукам овена у китарата  Laughing

# 31
  • София
  • Мнения: 4 349
И какво излезе - свекървата с шоколада не е крива! Я пак помислете, че отиде темата  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Е,не че не е крива  Mr. Green Но имаме малко информация.Има ли възможност за повече?Преди това дали са й харесвали подаръците или са й казвали да не им подарява нищо и т.н.От моята позиция предпочитам да изплющя един шоколад,а не да си чукам овена у китарата  Laughing


Абе дай ще го разменим този овен за един шоколад най-сетне  Mr. Green Mr. Green Ама то не беше ли козирог?  newsm78 newsm78 newsm78

# 32
  • Мнения: 25 676
Нуждата от пускане на тема за размяна на ненужни подаръци явно не само е наболяла, но и е крещяща.
Действайте!  Laughing

# 33
  • Мнения: 2 140
И какво излезе - свекървата с шоколада не е крива! Я пак помислете, че отиде темата  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Крива е ! Можеше да подари кутия бонбони или по шоколад за всеки.

# 34
  • Мнения: 22 867
И какво излезе - свекървата с шоколада не е крива! Я пак помислете, че отиде темата  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Крива е ! Можеше да подари кутия бонбони или по шоколад за всеки.

И да са поне Lindt, от големите! Whistling

Айде не от тез , ма поне таквиз - Heart Eyes

# 35
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 115
Момичета,отдавна не съм писала в темичката,но просто няма за какво да пиша.Обаче взехте,че ми залипсвахте и си рекох в тази да се запиша. Hug

# 36
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Момичета,отдавна не съм писала в темичката,но просто няма за какво да пиша.Обаче взехте,че ми залипсвахте и си рекох в тази да се запиша. Hug

Пупи,как да нямаш какво?За Коледа какво ти подариха?Или май твоето свеки беше починала?  newsm78

# 37
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 115
Момичета,отдавна не съм писала в темичката,но просто няма за какво да пиша.Обаче взехте,че ми залипсвахте и си рекох в тази да се запиша. Hug

Пупи,как да нямаш какво?За Коледа какво ти подариха?Или май твоето свеки беше починала?  newsm78
Не е починала.На 45г. е. Grinning Нищо не ми подари за Коледа,но на детето даде 20лв. и някои дребни нещица-лакомства и играчки.Доволни сме,а и ние не сме от голямото добро утро,та не очакваме много. Simple Smile Ние й подарихме ваучер за класически масаж,понеже има имен ден на Коледа.Комичното беше,че на ваучера пише "60 минутен класически масаж",а тя прочела 60лв. и вика "О,Боже,60лв.,ама защооо?",а аз "Не е чак толкова скъпо." Той си беше за 7.90лв. намален от 20лв. Sunglasses

# 38
  • София
  • Мнения: 16 079
Да се запиша в новата тема.
Два пъти се жених и свекърва все си нямах - май съм щастливка.
Ще бъда тъща, но да ви следя.
За шоколада - който от семейството е здрав да си го хапне.
Изобщо за празниците - нека да нямаме големи очаквания за подаръци, изкарване, взаимоотношения. Май от големите предварителни очаквания после се получават конфликти.

# 39
  • Мнения: 2 441
Шоколада беше "Своге". Лично мъжът ми го даде на дъщеря ни да го занесе на едно гости у приятелка онзи ден, за да не отива детето с празни ръце. Аз съм алергична, няма как да се възползвам.
Тук не става дума за пари. Като никой нищо не ти иска или нямаш възможност - не подаряваш. Не третираш 40-годишен като 4-годишен.

# 40
  • Мнения: 824
Аз си мисля,че шоколада го е подарила от несъобразяване.Не е била предвидила нищо за вас и ако вие сте и дали подарък,тя просто е хванала шоколада и го е дала.
Тази година, казахме на свекърва ми, да не ни дава на нас пари, а само на децата.Но тя все пак беше ни купила пантофи и на децата парички и лакомства-доволна съм  Laughing

# 41
  • София
  • Мнения: 35 154
Моята свекърва се представи блестящо с подаръците, както винаги Flutter
Обаче, на плюшената домашна дрешка на половинката се посмяхме с глас...добре, де, аз направо цвилих. Поблагодарихме всички задружно, аз най-вече- козметика Pupa Heart Eyes

Ситуацията с шоколада си е отбиване на номер. Ако го е купила за вас, щеше да вземе поне за всеки по един и разбира се съобразено с диабета, алергията и възрастта на детето.. Жалкото би било, ако някой и го е дал и тя от немай къде го е пуснала по веригата на вас.

# 42
  • София
  • Мнения: 12 554
Моята свекърва се представи блестящо с подаръците, както винаги Flutter
Обаче, на плюшената домашна дрешка на половинката се посмяхме с глас...добре, де, аз направо цвилих. Поблагодарихме всички задружно, аз най-вече- козметика Pupa Heart Eyes

Ууууууу, черна неблагодарница. Ми то на половинЪТ ти много пък му отива плюшено  Joy

# 43
  • София
  • Мнения: 35 154
Половинът за 13 години не съм го видяла в пижама, еле пък плюшена -бордото и златната везба са бонус  Joy Още един път се напъна и му подари пижама- синя с Гуфи - 2 бременности изкарах с нея!
Ама няма какво да кажа за жената, златна ми е- пу-пу.

# 44
  • Мнения: 12 671
Ситуацията с шоколада си е отбиване на номер. Ако го е купила за вас, щеше да вземе поне за всеки по един и разбира се съобразено с диабета, алергията и възрастта на детето.. Жалкото би било, ако някой и го е дал и тя от немай къде го е пуснала по веригата на вас.

Важното е, че е продължил по веригата.  А може вътре да са били опаковани пет стотачки. 

Общи условия

Активация на акаунт