С какво ви дразнят свекървите- 22

  • 51 775
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
А като отидем при нея вечно болни и недохранени и се виждат. Shocked

Ти да не ги водиш при моята?  Mr. Green

# 736
  • Мнения: 2 090
Понякога знае повече за децата ми от мен, знае даже повече от самите тях  Mr. Green - какво обичат, какво не, от какво се страхуват...

П.П. Лелеее... 22 теми, бъдеща свекърва съм, ще има какво да науча. Grinning

Последна редакция: нд, 20 яну 2013, 19:24 от Desirée

# 737
  • Мнения: 6 618
Не е само за свекървите, а е до поколение. Примерно, с миялната нашите и двете баби са еднакви - тръгват да мият на ръка "защото нямало за едно зареждане и да не застояват", и за да ми е мирна главата съм им казала, че ако имат желание, нека да готвят, а аз ще поема миялната. разбирам ги - цял живот са мили на ръка и са възпитани да няма мръсна посуда в мивката, и им е трудно да свикнат с идеята и ползването на миялна - за тях гледката наа мръсни чиниии е ужасяващ пример за лоша домакиня.
О ,84 годишната ни баба бая мърмори  на зет си ,докато го накара да направи някакъв лек ремонт за  да купи миялна машина .Модерна баба е за това ,но относно храненето на внучето не е .
веднъж беше казала"Стига сте го водили това дете на градина ,само глупости учи там, дайте ни го тук за седмица -две да го нахраня да го закрепя ." Laughing
Това ме забавлява ,не ме ядосва .Примирихме се ,че няма да я убедим че пълнотата не е равна на добро здраве.

# 738
  • София
  • Мнения: 16 196
Ili_, то и за прехранването си има начин, почвай да им промиваш мозъка, че това е потенциален диабет или високо кръвно и оттам инсулт, ама по техния начин, с многократно повтаряне...

# 739
  • Мнения: 6 618
Свеки е напълно наясно с това ,но нейната майка няма как да убедим .
Да ти кажа няма и смисъл наясно ,че не го прави с лоша умисъл .

# 740

Общи условия

Активация на акаунт